אתמול התחדשתי בדיסק....

דורסבג

New member
אתמול התחדשתי בדיסק....

apocalyptica- plays metallica by four cellos אחלה דיסק...מאוד יפה מה שהם עשו שם.. ככה מי שלא הבין חח הם ניגנו מס' שירים של מטאליקה עם צ'לוים ויצא להם ממש יפה...

Kfiriboy

New member
ואם כבר מדברים על קאברים למטאליקה

השבוע יצא דיסק של קאברים שנקרא Kerrang ובו יש קאברים לכל האלבום Master of Puppets וכל שיר יש להקה שונה שמבצעת. שמעתי את כל השירים בו! מומלץ בחום

דורסבג

New member
יש לי גם דיסק כזה בבית..

אבל אחד שיצא מזמן...קוראים לו:A tribute to metallica-metallic assault מנגנים בן כל מיני נגנים וזמרים מלהקות כמו: megadeth,kiss,wasp,anthrax,motorhead ועוד הרבה... דיסק לא רע...

StaffordshirE

New member
אין מצב

מוטורהד סבבה עשו קאבר למטאליקה וגם אנתרקס, אבל מגהדת' וקיס אין סיכוי בחיים.

recoil

New member
מגהדת' לא עשו את באטרי

תאמין לי, זה קאבר ידוע מה שהורדת, ואלה לא באמת מגהדת'. אה, זה שלומי דרך אגב (staffordshire)

shigaoni

New member
כבר יותר פשוט להחליף משתמש

מאשר לכתוב בסוגרים את כל הכינוי שלך

Kfiriboy

New member
כן, זה השם ככל הנראה

לא היה לי כח ממש לבדוק על זה
אבל בדקתי עכשיו http://www.metallica.com/index.asp?item=100338 אבל השירים בביצועים ממש יפים

The Lethe River

New member
כן. כן.

שמעתי ממנו רק את הקאבר של Trivium למאסטר אוף פאפטס. זה פשוט ענק. איך השגת אותו? שמעתי שהוא לא למכירה.

דורסבג

New member
אני אגיד לך ת'אמת...אין לי מושג

בכלל..הוא של אחי...אין לי משוג מאיפה הוא השיג אותו אבל אם אני לא טועה אני חושב שהוא קנה אותו.....

דורסבג

New member
וד"א כפיר...התמונה ששמת אז לא

התמונה של הדיסק שיש לי...יש תמונה אחרת...

נימרודל

New member
תתחדש :)

אני ממש אוהבת את הדיסק הזה. גם אני התחדשתי בו (לפני שנה בערך... אני מניחה שעכשיו זה כבר לא ממש להתחדש
) ולא הפסקתי לשמוע אותו הרבה מאד זמן. הם אכן אנשים מאד מוכשרים.

Shinara

New member
גם לי יש קאבר למטאליקה!!

Dark Tranquillity בביצוע לשיר My Friend of Misery אהבתי דווקא.....ממש יפה!

יש לי את כל האלבום ההוא...

A Tribute To the Four Horsemen יש קאברים חזקים... הכי טוב הוא ללא ספק. Sonata Arctica - Fade To Black

למעלה