אתמול הייתי בסופר

גניפר14

New member
מי התכוון לצעקות וקללות מה אנחנו בגו'נגל?

יש דרכים אחרות להרגיז מוכר מרגיזן ומעצבן.
חג שמח מוכר מרגיזן.

פנומן 72

New member
כל מה שקשור לייצוגיות - אלו הן נשים

אם גבר ינסה להתקבל לעמדת מזכירה בכל משרד כלשהו הסיכוי שלו ינוע בין קלוש לאפסי - בלי שום קשר ליכולותיו האינטלקטואליות הגבוהות. זה בגלל שבפרונט בעל עסק תמיד יעדיף נשים. כוסיות או לא - זה כבר תלוי ברמת החרמנות של בעל העסק ...

גניפר14

New member
אז למה במשרדי מס הכנסה

רוב המקרים הגזבר הוא גבר במודעין יושב גבר באבטחה הם גברים אז גם הם ייצוגיים נכון יש אמת בדבריך אבל זה פשוט מרגיז אותי שמשתמשים בנשים כמו איזה אגרטל יפה או רהיט שמקשטים בו את המשרד בשביל שהגברים שיגיעו למשרד יתחרמנו מהנשים. זה פשוט מגעיל אותי בתור אישה לפי דעתי צריך לבחור גברים ונשים לפי האינטלגנציה שלהם וההתאמה שלהם לעבודה ולא לפי כוסיותם.

אבל זה לא הגיוני

כי בסופרמרקט רוב הקונות הן נשים, ולא גברים. אז מה כולן לסביות, ובוחרים את הקופאיות כדי להוות אטרקציה מינית עבורן?

גניפר14

New member
אתה רואה כניראה שכן

ומהיום אני אחפש סופר שבו יש רק קופאים גברים אולי אתה מכיר סופר כזה יש לך המלצות בעניין?

xcalibur

New member
יש לך סטטיסטיקות להוכיח את השטות הזאת?

במהלך חיי הייתי לא פעם ולא פעמיים בסופר ואף פעם לא הצלחתי להצביע על רוב ג'נדרי מסוים שנכח במקום.

גניפר14

New member
תאמר לי באיזה סופר יש קופאים גברים?

ו אולי תמצא איזה סופר נידח שבו יש קופה אחת ובמקרה המנהל של הסופר יושב בה

טוב השתכנעתי

הייתי היום בסופרמרקט ובאמת היו שם יותר גברים מנשים. הגעתי למסקנה שאכן דרושות קופאיות פיתוי עבור הקונים. כפיצוי עברתי בתור של הקופאית הכי יפה, אך ממבט קרוב התברר שהיא כונפה מטופחת היטב.

גניפר14

New member
טוב אז מה מסקנתך?

שיש כונפות שמרחוק נראות כוסיות ומטעות את הקונים הגברים החרמנים? לפחות קנית משהו או שהכונפה הוציאה לך את החשק. ומה אתה מצפה לכוסיות שיעבדו בסופר עבור שלושת אלפים שקלים בחודש כל הכוסיות עובדות במקומות סגורים מטופחים במכוני ליווי שם יש בשפע. חחחחחחחחחחה במיוחד מחבר העמים.

למעלה