אתמול היה לי קטע עם האוכל - לא נעים

דפנהאי

New member
אתמול היה לי קטע עם האוכל - לא נעים

במשך היום אכלתי מעט, מעט מדי - רק שלושה גביעי יוגורט עד הערב. בערב הרגשתי שאני ממש רעבה - אכלתי כדורי בשר (רכים מאד) עם רוטב עגבניות. היה מאד טעים. עד כאן הכל בסדר. כנראה אכלתי מהר מדי, מרב רעב, והתחלתי להרגיש לחץ בחזה - חבל על הזמן. לקח יותר משעה עד שעבר לי, וכמובן שלמדתי מזה לקח - לא להגיע לדרגות רעב כאלה, ולאכול לאט לאט. עכשיו אני ממש בסדר, ואפילו עשיתי שחית בוקר בחמש וחצי וזה היה כייף גדול.

ד קובי

New member
בהחלט לא נעים ../images/Emo67.gif

צריך לאכול כל מס' שעות ולאכול לאט על מנת שלא יחזור על עצמו מקרה זה. שמח לשמוע שאת מרגישה טוב. וסחטיין על שחיית הבוקר למה לא קראת לי לשחות?

ינשופית

New member
ממש לא נעים,,,

נסי לא להגיע למצב של רעב ואז לא תאכלי מהר מידי, וזה לא ממש חכם לאכול רק 3 יוגורט ביום, תאכלי יותר במשך היום ויוגורט תשמרי ללילה, מקוה שתרגישי טוב. יום טוב מתוקה.

דפנהאי

New member
תודה נשמה, אני לא מסתדרת עדיין

עם הנושא של אוכל בעבודה. אני לא יודעת מה לקחת איתי ואיך לחמם, אז אני מתפשרת על יוגורטים. ברור לי שזה לא מספיק לי ליום שלם, ואז אני מגיעה רעבה מדי. בעבר, לפני הניתוח, הייתי עושה אחד משני דברים - או לא אוכלת כלום כל היום ואז "מתנפלת" על כמויות אוכל גדולות מדי, או מביאה לי סנדויצים מהבית. והיום אני לא ממש יודעת מה לעשות.

העיקר שהפקת את הלקח

גם לי זה קרה כמה פעמים, ששכחתי שאני אחרי ניתוח והתנפלתי על האוכל אבל אז הטבעת (אצלי) הזכירה לי את קיומה. שיהיה לך בהצלחה ותזכרי לאכול מידי פעם, חחחחחחחחחח

דפנהאי

New member
בטח דובי, למרות שאני נוטה לאכול

ממש קצת...אני רוצה הצלחות מהירות
סתם. זה לא בריא ככה ואני צריכה להתארגן על עצמי יותר טוב.

אניייי28

New member
הנה כמה רעיונות לאוכל לעבודה ובכלל

לקנות פתית יש טעמים מגניבים עם ממרח כבד, פסטרמה , גבינה שלי ממש עושה טוב זה גבינת יוגורט של טרה היא באה בטעמים מדהימים והיא עוברת בכיף ירקות חשוב ירקות הם נחשבים ל 0 קלוריות משום שעל מנת לעכל אותם הגוף שורף את אותה כמות הקלוריות שהם מכילים להכין טפירוואר עם קינואה אני מתיחס לקינואה כמו לאורז ויש מלא אפשרויות עשיתי אפילו מג'דרה עם קינואה משביע מאוד ובריא מאוד טונה מקופסא זה החבר הכי טוב שלי מעט קלוריות מאוד בריא יש גם היום טונה עם שמן זית שווה ביותר סושי 150 קלוריות לרול שווה משביע ולא משמין ויש עוד מלא רעיונות בהצלחה

רינתי5

New member
../images/Emo6.gifוואי הבאת לי חשק לסושייי

זה לא בסדר.... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ואת אחרי ניתוח טבעת או מעקף?? כי לא נראה לי שמותר עדין לאכול את כל השטויות האלה או אני טועה וזה מותר?.? אני כבר חודש אחרי מה מותר להוסיף?? והאם מותר כבר לאכול לא טחון כי ניסיתי ולעסתי הרבה לעיסות ולא עשה לי בינתיים רע או משהו..אז מותר????

אניייי28

New member
אני אחרי טבעת ולפי אבינוח הכל מותר

קודם כל קוראים לי טל ואני ממין זכר סתם בשביל הרקורד :) דבר שני אחרי השבוע השני מותר הכל לפי בית מדרשו של דר אבינוח רק מומלץ לעיסות מרובות ולגימות קטנות זהו וחשוב להתיעץ עם דיאטיקנית לגבי מה להכניס לפה ומה לא בהצלחה

רינתי5

New member
../images/Emo9.gifאוקיי סליחה טל..

אני אחרי מעקף ככה שנראה לי שהתפריט לא מתאים ככ אבל בכל מקרה תהנה. אני מתההההההההה על סושי חבל"ז. ב"ה שיתאפשר אלך לאכול חחחחחחחח

למעלה