אתמול גיליתי שאני בהריון

mimishh

New member
אתמול גיליתי שאני בהריון

וזה מאוד משמח יש לי שאלה יש לי כאבים בצד שמאל, כאבים לא חזקים אבל כל הזמן, דומה לכאבי מחזור או אפילו לכאב שרירי, זה קצת מדאיג אותו אם מישהו יכול לתת לי אינפורמציב בעניני כאבים וכו, אני אשמח תודה מראש :)

מזל טוב וברוכה הבאה

הגיוני שיהיו כאבים בתחילת הריון - השתרשות ברחם. אצלי היה בצד ימין מאוד כאב והכל בסדר.

mimishh

New member
תודה רבה ../images/Emo23.gif

תודה על התשובות כיף לדעת שיש כאן אנשים שאכפת להם תודה שוב, ואני פה מהיום.

הכאב יכול להיות מכל מיני סיבות.

אז קודם כל בשעה טובה! ויש הרבה בנות כאן שסבלו מהתופעה. זה יכול לנבוע מציסטה שהתפתחה בשחלה,ועוד. אם הכאבים מתגברים-גשי להבדק ליתר בטחון.

cookie1

New member
ברוכה המצטרפת ../images/Emo140.gif

אותי ליוו כאבים דומים לאורך רוב ההריון, אך בעיקר בשליש הראשון (כאילו הייתי במחזור תמידי
) שיהיה המשך קל ומשעמם

fanushi

New member
ברוכה הבאה ל../images/Emo82.gifנו החם , לגבי הכאב

לי היה בדיוק מה שאת מתארת, וששאלתי פה בפורום סיפרו לי הבנות המקסימות שגם חלקן חוו כאבים כאלה. יכול להיות גם שזה הצד שבייץ, לא סגורה על זה. בכל אופן

Salsa S

New member
מזל-טוב! ../images/Emo24.gif../images/Emo20.gif../images/Emo141.gif

ברוכה הבאה, אני בטוחה שתמצאי שממש כיף פה...
שיהיה המשך הריון מקסים ומשעמםםם!

ganot1

New member
אל תדאגי

הכאבים האלה הם מתיחות של הרחם. הרי מתחיל להיווצר לך שם מישהו קטן והרחם מתרחב. כל עוד הכאבים לא ממש ממש חזקים נראה לי שזה לא נורא. לי זה קרה בהתחלה כשהייתי משנה תנוחה או מזהו כזה וזה ממש נורמאלי. אני ממליצה לך על הספר "הספר הישראלי המלא על הריון ולידה" משהו כזה. שם תוכלי לקבל אינפורמציה בסיסית על כל תופעות ההריון, הבדיקות, מעקב אחר השלישים ועוד. מומלץ. והמון המון מזל טוב ובהצלחה.

למעלה