אתמול....בערב....

levona

New member
אתמול....בערב....

האמת? זה היה מפחיד.
כל התושבים מתבקשים להשאר בבתיהם וואיי.....
.....סמאל´ה.... יש לי מספיק מים וקופסאות שימורים? (תירס גמדי, לבבות גמדיים של דקל גמדי, אננס גמדי אפונה גמדית וגמד גמדי מסכות אב"כ גמדיים אטרופן גמדי). מיצי (
) הפלא´ שלי הושבתה...יש חדירת מחבל....סגרתי את החלונות הדלתות התריסים ואם הייתי יכולה לדחוף חזרה לרחם את הילדים הייתי עושה את זה. שקט ודממה ברחובות ורק מנועי הניידות ורכבי הצבא שרקו כשחלפו בין הבתים....והפחד.....רק מי שהיה שם והתנסה יודע מה הוא הפחד הזה. פחד מוות, הפחד לאבד, הפחד של אם, איפה ומי. והשנאה...השנאה התהומית. הפעם
(טפו טפו טאץ´ ווד חמסה) ניצלנו (בתוכי ידעתי שפה יקלפו להם את העור). גם אם נראה שנכתבו פה כמה שורות בחיוך. הלילה עבר רדוף אימה.

יא אוחתי..

המשפט שלך - "ואם הייתי יכולה לדחוף חזרה לרחם את הילדים הייתי עושה את זה." קרע לי את הבטן.. אפילו שמץ של חיוך לא הצלחת הפעם להעלות לי על הפנים. הוצאת החוצה את כל הפחדים המודחקים את האימה האמיתית. יפה שלי, תשמרי על עצמך תשמרי על הילדים ושאלוהים (או מי שזה לא יהיה) ישמור עליכם ועל כולנו. אוהבת אותך

סנדי32

New member
לבונה ../images/Emo23.gifהמתוקה

אל פחד חמודה יש לנו את אלוקים בשמיים שישמור עלינו ועל ילדינו יש לנו צבא חזק שידאג לנו ויש אותנו שנגן בכל כוחותינו על ילדינו ואת החיוך שעל פנינו הם לעולם לא ימחקו אומנם "קלה היא לא קלה דרכינו" אבל תקווה אחת יש שפעם יהיה טוב אולי יהיה שלום.
אוהבת : סנדי 32

giulietta

New member
לבונהההההההה ../images/Emo24.gif

כמו שכתבה ח´ירבה.....זה היה משפט חזק. שלא תתנסי בזה שוב. לא את ולא אף אחד. ג´ול

טאקילה~*

New member
יו לבונה אמה´להההההההההההה../images/Emo10.gif

פחד מוות,סאמק כל החדירות האילה... כמה שינאה לחיי אדם יש בעם המסריח הזה... בשבילהם דם זה תחליף קטשופ´... ברוך השם שעבר בלי פגע...הישמרו.

מתוקית.

New member
לבונבון

וואלליה איזה לילה באמת מווווווואה אין כמוך וטוב שאין רבאקקקקק בוקר קסם שיהיה וללא פחדים מקווה שזה היה חד פעמי ג´ול

למעלה