אתמול בלילה עברה בי מחשבה

ניאו30

New member
אתמול בלילה עברה בי מחשבה ../images/Emo7.gif

(ומישהי פעם אמרה לי שזה מקום טוב לכתוב את אשר על ליבך,) שמאז לא מרפה ממני ואני לא יודע מה ממש לעשות, כל כך מבולבל,כל כך מיואש(אבל לא צריך לדאוג יותר מדיי כי אין לי מחשבות לעשות "אתם יודעים מה...") , אז אולי כדאי לי לכתוב אותה פעם, כי אף פעם לא עשיתי את זה באמת, אף פעם לא ידעתי איך לבטא רגשות. אז חשבתי אתמול בלילה,עוד לילה ללא שינה, כל כך הרבה יש לי כאלו שכבר הפסקתי לספור, המחשבה היתה -למה אף פעם אלוהים לא איתי?, (נזכרתי בשיר-what if god was one of us?), פעם אחת שיעזור לי להתמודד עם הפחדים, פעם אחת שיעזור לי לשכוח מהכל, מהעבר הרחוק שרוצים להשאיר מאחור, פעם אחת שיעזור לי להתמודד עם הגעגוע למישהי כל כך מיוחדת שהיתה בחיי, היחידה שאי פעם אהבתי, היחידה שאי פעם יכולתי להגיד באמת ובתמים, שאני אוהב אותה,ולא סתם מהפה אל החוץ, אלא מהלב שלי אל הלב שלה, (ואיזה לב גדול זה היה אצלה). מאז שהיא נלקחה ממני בפתאומיות שכזו לפני 12 שנה, אני לא מצליח לתפקד כמו בן אדם רגיל, אני אפילו כבר לא זוכר איך זה קרה, כל כך הרבה שנים ניסיתי להדחיק , פשוט העדפתי להתחבא מהעולם, להתחבא בתוך הבועה הקטנה שלי, חשבתי ששם אני יוכל להיות מוגן. אבל לאחרונה שרציתי והתחלתי לצאת את העולם, ראיתי שאני לא יכול כבר לחזור להיות מי שהייתי פעם, אותו אחד שהיה הליצן של הכיתה, שידע תמיד לצחוק מכל דבר ואפילו על עצמו, שהאופטימיות חסרת התקנה ממש השתפכה ממנו, וידע תמיד בכל מצב מה להגיד. ועכשיו אני לא יודע מה לעשות לא יודע מה להגיד לעצמי, כי מילים כבר לא מספיקות, אני זקוק למשהו ממשי,משהו אמיתי, שיגיד לי מה לעשות,כי אני כבר איבדתי את האמונה בעצמי- האם לחזור להתחבאות מהעולם של פעם או לנסות עוד פעם?, אני כל כך עייף מהמאבקים היומיומיים האלו, רק להחזיק מעמד,רק עד סוף היום, ללא שום משמעות,ללא שום מטרה, ללא אף אחד שיאהב אותי בחיים, שיהיה לו באמת אכפת לי,ואני מתכוון לאיכפתיות לאחר שמכירים אותי במציאות ואת כל חסרונותיי הרבים, ולא לפני, שיאהבו אותי בזכות מה שאני,על הרע ועל הטוב, על הדבש ועל העוקץ,על המר ועל המתוק. כל כך הרבה שנים הייתי מנותק מכל קשר עם אנשים, ועכשיו שהדלתות נפתחות בפניי אני כבר לא יודע איך, אני לא יודע כבר איך לחבק אנשים,איך להתנשק, (ואני לא מתכוון מבחינה מטפורית אלא באמת). אני כל כך רוצה להתקרב אל אנשים, אבל לא יודע איך לעשות את זה, אולי פעם אחת שאני לא אפחד מאנשים בחיים, פעם אחת שאני לא ירגיש את כל הגוף שלי מקבל את התקפי החרדה שאף פעם לא עוזבים כשאני בחברת אנשים, (כולל סימפטומים ממש איומים שממש מרחיקים ממני אנשים,) ואני לא מתכוון לכדורים שידכאו את הרגשות, או לפסיכולוגים שאף פעם לא הייתי אצליהם אבל, אני לא רואה את עצמי מצליח להפתח בעזרתם, אלא למישהו שיבוא אליי מהחיים,מהמציאות, ויידע ישר לדבר אל תוך הלב,אל תוך הכאב, שיצליח להראות לי את כל מה שיש לעולם היפה מסביב להציע. פעם אחת אלוהים,אם אתה קיים, פעם אחת שישמעו אצלי את הבקשה לעזרה, שיעזרו לי להציל את החיים שלי ,כי אני כבר לא יוכל בעצמי, ניסיתי וזה לא הולך,אני זקוק לעזרה אבל לא יודע איך לקבלה, לפעמים אני יודע כל כך איך "לתת", אבל פעם אחת שאני יידע איך "לקבל", קשה לי לדבר על כל הנושאים האלה עם אנשים ש"מכירים" אותי, קשה לי לבקש עזרה מהם,ואני לא יכול לבקש מהם, כנראה בגלל זה אף פעם לא שמעו את הצעקה לעזרה, ידעתי איך ללחוש אותה בשקט או איך להסתירה, אבל אף אחד לא שמע. אף פעם לא עשיתי בכוונה שום דבר רע לאנשים, תמיד מאמין בטוב שבכל אחד מהם, ותמיד יוצא בסוף שאני מתאכזב מחדש, אז פעם אחת,אלהים,אם אתה קיים באמת(אני חילוני מאמין,אם מבינים את הכוונה), תעשה שישמעו אותי,את הצעקה לעזרה שבאה מתוכי, פעם אחת שאנשים לא יתאכזבו ממני, פעם אחת שאנשים יוכלו להתחבר אליי , ואני יוכל להתחבר אליהם. לאחרונה פגשתי אנשים ממש טובים, אבל אני פוחד שאני לא באמת כמוהם, תמיד שונה מכולם,וגם אליהם אני לא יצליח להתחבר. פעם אחת שאני יוכל להשתחרר מכל המגבלות, מכל המסכות והחומות שבניתי באומנות כה רבה כל כך הרבה שנים. איפה אתה אלוהים שאני זקוק לך עכשיו יותר מכל(זקוק לנס משמיים)? האם אתה שומע אותי בכלל? אלוהים,לאן אתה הולך?לאן אתה בורח?....שוב אתה עוזב אותי לבד... אז,פעם אחת,אלוהים,אם אתה שומע(כי צריך לשמור על אופטימיות...), תהיה קצת טוב גם אתה אליי...בבקשה... אתם חושבים שזו בקשה מוגזמת?...(שאלה רטורית...) *(ועוד בקשה שבשוליים-שאף אחד שמכיר אותי מפורום אחר לא יקרא את זה,כי אז אני יתפחלץ מרוב בושה)

יעל :-)

New member
ניאו

"ועכשיו כשהדלתות נפתחות..." זה הזמן להאמין, לשנות, להעיז לעשות קצת אחרת... זה הזמן להתקרב קצת אל האנשים ולתת להם להתקרב קצת אליך. לא לתת לפחדים להשתלט. לדעת שזה בסדר לחוש את מה שבפנים, אבל לא לתת לזה להשתלט ולחסום אותך. לא לתת לזה למנוע ממך דברים חדשים וטובים. אנשים מסביבך יוכלו להקשיב, לתמוך ולעזור אבל רק אתה תוכל להציל את עצמך, רק אתה תוכל להוציא אותך מהמצב הזה. אמנם לא קל לשנות הרגלים של שנים, אבל זה אפשרי. זה תהליך שצריך לעבור והוא יקח זמן. והשינויים יתרחשו... כל אחד בקצב שלו. לאט לאט, כאשר תראה שדברים משתנים לטובה, ותחווה קצת קרבה מחודשת לאנשים, לחברה. תרגיש יותר טוב עם עצמך, הפחדים יפחתו, הבטחון קצת יעלה, ותרגיש יותר נוח לבטא את הרגשות, את מה שבפנים. ותוכל לתת מהאהבה שלך גם לאחרים. אלוהים כנראה שומע... פותח בפניך דלתות, מביא לסביבתך אנשים טובים... אתה רק צריך להתבונן סביב ולהחליט שאתה בוחר בדרך חדשה. וכמו כולנו, אתה תצעד קדימה, מדי פעם תיפול, מדי פעם תיסוג טיפה לאחור, אבל אתה תלמד, תרים את הראש, תסתכל קדימה ותמשיך לצעוד. אתה יכול!! אני מאמינה. תאמין גם אתה..

ניאו30

New member
תודה לך יעל יקרה על התשובה ...../images/Emo39.gif

את יודעת,סופשבוע עושה לי בדרך כלל טוב, אני משתדל לנוח כמה שאפשר. נכון שלפעמים דווקא אז יש את אותם מחשבות שלא עוזבות, ומרגישים קצת לבד,אבל צוברים אנרגיה חדשה,ויוצאים מחוזקים למאבקים של החיים. אז אני בהחלט במצב רוח יותר טוב עכשיו. כשכתבתי ,זה היה כל כך טרי אצלי בראש,שזה כנראה השתלט על כל מחשבה חיובית שהיתה לי.זה הטבע של מחשבות כאלו. היה משפט אחד,שכאילו נאמר ממני,ואני כל הזמן אומר אותו- טוב,אני קודם יספר שיש לי איזה קטע אנטי ללכת לפסיכולוגים,כי אני חושב שהם לא יכולים לפתור לך כל בעיה בחיים,וכאן מגיע מה שהאמנתי תמיד,ואני מצטט ממך-" כאשר תראה שדברים משתנים לטובה, ותחווה קצת קרבה מחודשת לאנשים, לחברה. תרגיש יותר טוב עם עצמך, הפחדים יפחתו, הבטחון קצת יעלה, ותרגיש יותר נוח לבטא את הרגשות, את מה שבפנים. ותוכל לתת מהאהבה שלך גם לאחרים...".אני כל כך מאמין בזה,תמיד האמנתי שמה שאני זקוק לו זה חוויות ש"יתקנו" אצלי את המחשבות ה"מקולקלות" לגביי העולם בכלל ואנשים בפרט,ועל ידי כך יעמעמו,הגם שלא יעלימו לגמרי,את זכרונות וטראומות העבר. ובאמת,אני מרגיש שהם אנשים טובים שפגשתי,כאלו עם בעיות דומות לשלי,והדלתות נפתחות.לא בטוח שאני יצליח ל"צאת" החוצה אבל בטוח שבשביל כן להצליח בכך חייבים לפני כן ל"סובב" את המנעול. אז אני יפתח את המנעול ויראה מה קורה-מקווה לראות את ה"גן האבוד"...(כמו בסרט...חחח). אז תודה לך יעל על האמונה שבי,אני זקוק כל הזמן לחיזוקים מאנשים אחרים,לא תמיד מילים מספיקות,אבל זה מאוד עוזר לי לצבור כוחות להתמודד עם הפחדים. שיהיה לך שבת נעימה,שקטה ורגועה .

ניאו30

New member
יעל,בוקר טוב לך ../images/Emo42.gif ולכולם

אז במהלך השבת,החלטתי לכתוב את מה שאני מרגיש לגביי המפגש שהייה, ולגביי זה שאני לא מוכן יותר לוותר על עצמי למען אחרים,כל הזמן לחשוב מה לעשות כדי שיאהבו אותי,אז כתבתי את ההרגשה האמיתית שלי לגביי המפגש שהיה,בפורום בו אני משתתף קבוע,ופשוט נראה מה יקרה,אולי זה יעזור לי פעם אחת להתגבר על כל הפחדים והחרדות שלי. שיהיה לך ולכולם יום יפה ומקסים.

סלח לי,כרגע אני מעט עייפה...

קראתי כל מילה מהמכתב שלך וכל כך רוצה לענות ולכתוב לך אבל...משהו בי... משהו... אומר רק לשלוח חיבוק... סליחה רק לומר לך שהוא שם,אלוהים אולי לא כשם שהחרדים/הנוצרים/היפנים מגדירים אותו אולי-השם שלו לא ברור לך עדיין אבל-הוא שם עצם התקווה שלך-זה כבר כוח עליון..... כוח אליו אתה משתוקק..... רק שולחת חיבוק מאוד מאוד חם ואוהב אענה לך אח"כ..... רק רוצה לומר שאתה לא לבד ממש ממש לא לבד....

ניאו30

New member
היי ילדת החיים...את לא צריכה להתנצל

אם את רוצה להגיב,תקחי את הזמן שלך וכשיצא תכתבי את אשר על ליבך. לא רצים לשום מקום...תמיד נשמח לשמוע מה יש לאנשים אחרים להגיד. וגם אם לא-חיבוק גם טוב,הגם שכבר כתבתי על זה בהודעה,שאני זקוק יותר מהכל לחיבוק אמיתי ,במציאות. האמת שהאנשים האלו שסיפרתי לכם עליהם דווקא כן נתנו לי חיבוק,אבל אני לא ידעתי איך לקבל(ולקבל זו אומנות לא פחות קשה מלתת). אני חושב שנסגרתי והייתי מאוד מרוחק בגלל החשש להפגע,ומאוד קל לפגוע בי, וזה טעות ממש איומה,ואני מקווה שאני לא יחזור יותר עליה,למרות שאני בספק לגביי יכולתי לשנות. אבל היום שבת,אני יותר רגוע,יותר חיובי ויותר אופטימי, אז, לפחות היום,אני ישאיר את הספקות בצד ויגיד שבפעם הבאה שאני אפגוש אותם אני הולך לתת להם את האהבה שיש בתוכי,ועדיין לא נעלמה,למרות הכל.תמיד צריך להאמין בכוחה של אהבה,גם אם אותי היא איכזבה(ואם זה נשמע כמו חרוז,אז זה באמת כך...חחחח,זה חלק ממשהו שפעם כתבתי,לפני די הרבה זמן). ובקשר לאלוהים,אולי הייתי צריך להבהיר זאת מראש שאני לא מתכון לאלוהים שאנשים אחרים מתכוונים,אלא בתור מטפורה לאותו משהו או מישהו שיציל אותי, אבל אני בעצם די מבין שזה לא נכון לחכות לאחרים שיעשו את העבודה שלך, אלא זה אתה שצריך לגרום לשינוי,ובאיזה מקום כבר התחלתי עם השינוי,אבל זה קשור יותר למקום עבודה ,ללימודים וכן,גם לפה,לתפוז. אני חילוני מאמין,יש דבר כזה נכון?.....חחחח אני מאמין בהרבה דברים בחיים,אבל בעיקר בכוחה של האהבה,למרות שכבר הרבה זמן לא היה לי ממנה.צריך להאמין שמתישהו זה גם יבוא...לו יהי... את יודעת ,עצם זה שכתבת שאני לא לבד כבר עוזר לי,כי אני הרבה פעמים מרגיש בדיוק ככה-לבד,רק אני והבעיות שלי,ללא אף אחד שיעזור,ללא אף אחד לספר על איך שאני מרגיש בפנים. אז שוב,ילדת חיים ,אל תרגישי שלא בנוח,גם אני בפורום שלי לא עונה לכל אחד,רק למי שאני מרגיש הזדהות מאוד עמוקה(שזה די הרבה,דרך אגב) או למי שאני פשוט רוצה לעזור,אולי לראות נקודת השקפה אחרת שלפעמים נסתרת ממך כשאתה במצב קשה(מי כמוני יודע,הא? ...חחחח) שיהיה לך ,ליעל,לענבר ואי אם (זה כל מי שאני מכיר פה בינתיים.. אבל הכוונה כמובן היא גם לכל השאר...) סופשבוע רגוע ושלו,עם הרבה מנוחה.

היי ניאו ../images/Emo13.gif

ריגשת אותי עם המילים שלך, נגעת איפשהו עמוק בפנים.. שאלת למה אלוהים לא איתך, ואני אומרת לך שהוא כן איתך.. ולפעמים אנחנו עומדים בניסיון כזה, במבחן של החיים לפעמים אנחנו מרגישים לבד, שאלוהים בורח לנו, ולא נמצא.. לפעמים הניסיון הזה הוא ארוך, שנים כמו אצלך, וזה מכאיב ומשתק. דע לך, שאלוהים בתוכך, עצוק וךמיד איתך. מתווה אותך ונותן לך את הכח להשמיך לחיות ולהתמודד.. אני מקווה שתפילתך תגיע למעלה ותרגיש יותר חזק להתמודד, הסיפור שסיפרת כאן מאוד כואב, קשה ועצוב.. אבל השינוי יבוא רק ממך, הכוח טמון בך ואתה צריך לדעת לפתוח אותו, לתת לו דרור ולקחת את עצמך בידיים, להיות חזק אל מול האנשים שלא יודעים איך לקבל אותך, למצוא אנשים וחברים קרובים שיבינו. אולי עכשיו זה הזמן, עכשיו אתה מסוגל לזה... אפ'פעם לא מאוחר להשתנות, להיות מחדש, לחיות מחדש. זוהי החלטה רגעית של לקום ולעשות לא לפחד יותר מתגובות של אנשים, להיות מספיק בטוח בעצמך!!! והכי חשוב, לא להתבייש לבקש עזרה, גם מאנשים מקצועיים עם צריך. אולי הם לא יודעים הכל, אולי הם לא תמיד מצליחים לעזור אבל אולי כן כדאי לתת להם צ'אנס. אולי? תשאיר את הכאב בזכרון, אל תשכח איך נפלת כדי לזכור ולחייך כשתקום משם. מאחלת לך ימים מאושרים חיים טובים

ניאו30

New member
היי לך ../images/Emo41.gif

ואת ריגשת אותי,בתשובתך הכנה.אני אוהב תשובות כנות. האמת יכולה להיות לפעמים עצובה ומכאיבה,אבל היא עדיין אמת, ויש לה עוצמה אדירה. את צודקת במה שאת אומרת שהשינוי יבוא רק ממני. אני חושב שהבנתי זאת תמיד,הבנתי אבל לא יכולתי לממש זאת במציאות, כי נתתי לפחדים ולטראומות העבר שלי להשתלט על כל נסיון להשתנות, ואצלי,זה כבר ידוע למי שמכיר אותי באמת,כמעט תמיד הרגש גובר על כל הגיון.אז היום,אני ישאיר את הספקות בצד,הם עוד בודאי יגיעו,ואני יגיד שאני יכול,אני יכול להתגבר על הפחדים,ואני יכול להתגבר על העבר,ואני יכול לבקש עזרה,כי אני כל כך זקוק לה.אף פעם לא ידעתי איך לבקש. ובקשר לאנשים רציתי כאן לתקן את הרושם שאולי נוצר-היום בבוקר החלטתי שיחד עם השינוי תבוא גם האמת,אז כתבתי לאנשי הפורום את מה שעבר עליי במהלך המפגש(מפגש של פורום אחר של תפוז בו אני כותב,פעם ראשונה בה ראינו זה את זה,לאחר שמקודם היינו רק דמויות וירטואליות),ואחרי התגובות שקיבלתי אני לא יודע איך חשבתי את מה שכתבתי עליהם,איך לא ראיתי שהם כן מבינים אותי,וז רק הייתי כנראה אני והראש שלי שחשב אחרת.אולי בגלל שזה היה מפגש ראשון,אולי בגלל שעברתי התקף חרדה,או סיבה אחרת.בכל מקרה,אני חושב שהם אנשים נפלאים ונהדרים,ואני אהיה איתם אני האמיתי מעכשיו,לא עוד מסיכות,לא עוד נסיון להרשים ולא עוד מחשבות של "מה הם יגידו עליי..." (ואפילו,כבר ביקשתי עזרה ממישהי שכתבה לי בפורום,לגביי משהו שהיא רוצה לעזור לי). עכשיו אני חושב שהמפגש היה רק טריגר למחשבות מאוד עמוקות שהיו אצלי תמיד בלב,איך שאני מוותר על עצמי לאחרים ורק רוצה לא לאכזב אף אחד. אני באמת מקווה שאני יוצא לדרך חדשה,בה אני יצליח להתגבר על הכאב,העבר ועל החרדות שלי.אבל,תוהה עם עצמי,האם זה באמת אפשרי אחרי שנים כל כך רבות להשתנות? אבל,לפחות היום אני משאיר את הספקות בצד,תורם עוד בודאי יגיע,ואני אומר שאני יכול להשתנות,אני יכול להתגבר על הפחדים והחרדות,אני יכול להניח לעבר להיות בצד(אבל לא לשכוח) ואני יכול להרגיש שאני "חי".כל מה שאני רוצה כעת זה רק להיות שלם עם ההחלטות שלי בחיים,להיות שלם עם עצמי,עם מה ועם מי שאני אוהב . בקשר לבטחון עצמי,שהאמת אין לי והוא קרוב לאדמה,אני מניח שזה עניין של נסיון ושל חוויות ש"יתקנו" לי את טראומות העבר. בקשר לעזרה מקצועית,אולי באמת צריך להיות יותר פתוח לקבל,כי אני יגיד לך את האמת יש לי איזה רתיעה מאוד עקרונית ואישית מהם,למרות שברור לי שאני זקוק לאיזה סוג של הכוונה וטיפול בבעיות. אז שיהיה לך יום טוב,כוכבית,ותודה לך שוב על התשובה.

../images/Emo140.gif

אני שמחה שהתפכחת מעט מה"למטה" בו היית שרוי.. אני שמחה שאתה מזיז, אפילו לרגע, את הספקות שכ"כ מפריעים לצעד הראשון, ואני חושבת שהפעם תהיה חכם יותר להתמודד עימם כשהם יגיעו בתורם. אני שמחה שנפתחת כלפינו, כלפי חבריך החדשים.. אלו צעדים בונים ומחדשים.. וזו הדרך! הדרך לא תהיה קלה, יהיו נסיגות אפח'ד לא משלה אותך.. ובוודאי לא אתה את עצמך אבל זו דרך שכולה התחדשות ויציאה לחיים האמיתיים, הטובים, היפים [והם יפים, תאמין לי :)].. באמת שלא מאוחר מידי, למרות הזמן הרב שעבר ובו לא העזת להציץ החוצה, באמת שהכל עוד מחכה לך, ועומד בפניך... קח את הזמן, אל תאיץ בעצמך.. החלטות שאתה לוקח מעתה הן חשובות וקובעות כמה מהר תיפול או תצעד בדרך המלך שלך.. אל תתחרט ותחייך. הרבה.

ניאו30

New member
הדרי,מה את עושה פה,חמודה?....../images/Emo5.gif

אבל אני שמח שזו את כאן,ולא מישהו אחר, כי לך כבר אמרתי חלק ממה שאני מרגיש, בייחוד לגביי אותה אחת, אני די מפחד להגיד את זה לאחרים, את חושבת שאני צריך להגיד את זה גם להם? אולי פעם...כשיהיו לי הכוחות המתאימים... למה זה כל כך קשה לי לפעמים לדבר על העבר,לדבר על האמת. את יודעת,כשראיתי אותך פעם ראשונה,זה כל כך הפתיע אותי, אבל עכשיו פתאום כבר לא,פתאום הפנים מתחברים אל המילים, וזה ככה גם כלפי אחרים,אני עכשיו מרגיש כל כך הרבה יותר מחובר אליכם,כל כך הרבה יותר קשור. תסלחי שאני לא בא כרגע לצ'ט ,כמדיי יום,כמדיי לילה,אני מאוד לא אוהב להיות במרכז הענינים,ואני חושב שזה מה שיקרה אם אני יגיע, אז אולי אני צריך לתת לכם קצת מנוחה ממני,שאני יקבל קצת כוחות חדשים,וקיבלתי כל כך הרבה ממה שכתבתם לי,שאת לא מתארת כמה. אני כל כך קשור אליכם-אלייך ואל כל האחרים,וגם לאנשי הפורום הזה, שלא תרגישו מוזנחים,אני חושב שאתם עזרתם לי מאוד להוציא את כל אשר היה על ליבי.אז באמת תודה לכולכם,לשני הפורומים הנפלאים האלו,שנותנים גם לאנשים שלא יודעים איך להוציא את הדברים החוצה,ואני באמת לא ידעתי איך מוציאים דברים החוצה,כי תמיד שמרתי הכל בפנים.לא עוד.עכשיו אני כבר בן אדם אחר,יותר פתוח,יותר מקבל,יותר מרגיש,יותר אוהב...יותר "חי",אז תודה לכולכם,לכל אחד ואחד ממכם,לכל אחד יש חלק בזה,לא חשוב למי יותר ולמי פחות,לכולכם יש לי רק פינה חמה בלב. הדרי,תמסרי ד"ש לכולם...אולי אני עדיין יגיע יותר מאוחר... ואם לא אז אני פשוט יייתן לי קצת מנוחה,אולי יום אחד,אולי כמה ימים... אבל אני בטוח עוד אשוב אליכם אנשים יקרים. וגם לאנשי פורום זה,אני מקווה להפוך את הבית הזה לביתי השני...יחד עם הפורום האחר...מקווה שאם יהיה לי דברים שלא יכול לכתוב שם,נכתוב פה. אז שיהיה לכולם,שם ופה ובכלל בעולם(...חחח נהייתי פיוטי לעת זקנה...), לילה טוב,חלומות מתוקים,ושיהיה לכם את אותה שמחה בלב שיש לי עכשיו.

למעלה