אתם רואים המורדים?, אוי זאת סדרה

אתם רואים המורדים?, אוי זאת סדרה

כל כך משפילה ומפגרת- לפי דעתי הם גם משחקים די גרוע!

ElinorL

New member
הם משחקים טוב וזאת סדרה מעולה!

וחוץ מזה אני בתור בת נוער בגיל של הדמויות יכולה להגיד לך שכל מה שקורה שם קורה לבי נוער והרבה דברים שקרו שם קרו גם לי...

גם אני ראיתי את העונה הראשונה, ואני

יודעת שמה שרואים שם קורה באמת לבני נוער אבל לפי דעתי הם משחקים מוגזם! ואלינור אני יודעת מה איך משרשרים, ולא נעים לי להגיד לך אבל... לפעמים את כותבת פה לחברים הודעות, ובהודעה את מתייחסת אליהם כאילו הם מטומטמים, אז אני מציאה לך להפסיק...!

קפיטו

New member
ילדה לא לדבר ככה על המורדים!

נורא הגזמת!!! המורדים זו סדרה מעולה שפשוט אין עלייה וחוץ מלהיות סדרה מדהימה היא גם סדרה מחנכת ואני לא היחידה שחושבת ככה מבטיחה לך!!

היא לא מתייחסת לאף אחד כמו מטומטם

אם ככה את מרגישה אז חבל.. ומה זאת אומרת "אני מציאה לך להפסיק"? מה את מאיימת עליה?

ועוד דבר

אם את יודעת לשרשר איך תסבירי את זה שפתחת מלא הודעות חדשות כל פעם שכתבת משהו?וגם שעכשיו שירשרת את ההודעה הזאת לשירשור הלא קשור?

לי אישית זה נשמע

כאילו פשוט את נפגעת מזה שאמרו לך לשרשר כמו שצריך..כאילו כבר אמרו לך משהו רע.

ElinorL

New member
אני לא מתייחסת לאף אחד כמו מפגר

וגם אם לא ידעת לשרשר זה לא עושה אותך מפגרת להפך, את יודעת כמה דברים אני לא ידעתי ולמדתי שבאתי לפה? אני אשמח אם תתני לי דוגמה שאני אדע למה את מתכוונת כי אני לא ממש יכולה לחשוב על הודעה שרשמתי למישהו כאילו הוא מטומטם ואם אני מסבירה למישהו אני עושה את זה בהכי פשטות אפשרית שיהיה לי ולו נוח, לא כי אני חושבת שהוא מטומטם או משהו באמת שלא

אין לי דוגמאות,

פשוט פעם אחת שרבתי קצת עם קפיטו, דיברת עלי כאילו אני איזו ילדה קטנה, שאת מנסה להסביר לה משהו... (בקשר לשירשור)

למעלה