אתם רואים את מה שאני רואה?!

• פותח הנושא UXU
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

UXU

New member

אאורה אופ עולה רק ב4% למרות המינוף. האם השוק עיוור?

ברור שהשוק עיוור

אאורה אופ עולה רק ב4% למרות המינוף. האם השוק עיוור?
ברור שהשוק עיוור
אחרת אנשים כבר מזמן היו מתחילים לממש את המניות שנשארו להן, בעליות היפות של היום, ולא היו ממשיכים לקנות נירות שעוד שבוע יהיו שווים פחות.

UXU

New member
לא מסכימה אתך

ברור שהשוק עיוור
אחרת אנשים כבר מזמן היו מתחילים לממש את המניות שנשארו להן, בעליות היפות של היום, ולא היו ממשיכים לקנות נירות שעוד שבוע יהיו שווים פחות.
לא מסכימה אתך
לדעתי הירידות נגמרו עקב תחזיות על אי העלאת הריבית. אבל איך אומרים: נחכה ונראה. מה שכן מישהו יכול להסביר לי למה השוק לא מגיב באופציה למרות שמגיב במניה? נראה כמו הזדמנות קניה

כפיר ב

New member
התשואת האיזון של האופ' חסרת תקדים

לא מסכימה אתך
לדעתי הירידות נגמרו עקב תחזיות על אי העלאת הריבית. אבל איך אומרים: נחכה ונראה. מה שכן מישהו יכול להסביר לי למה השוק לא מגיב באופציה למרות שמגיב במניה? נראה כמו הזדמנות קניה
התשואת האיזון של האופ' חסרת תקדים
אין סיכוי שהמניה תעלה מעל תשואת האיזון עד סוף שנה

כפיר ב

New member
מתי בכלל אין קונים?

אם כך אז למה בכלל יש קונים?
מתי בכלל אין קונים?
תמיד יש קונים השאלה היא למה הם קונים יכול להיות מס' סיבות : 1. מאמינים שהמניה תעלה מעל תשואת האיזון 2. לא מבינים בכתבי אופ' וקונים מתוך הנחה שאם המניה עלתה 8% אז האופ' חייבת לעלות מעל.

זכותך

לא מסכימה אתך
זכותך
ואין ממש סיבה שאתווכח איתך על כך. מיוחד ביום עליות מזעזע כמו היום.

גרינקו

New member
סוחר יום שיהיה לך הרבה ימים כאלה

זכותך
ואין ממש סיבה שאתווכח איתך על כך. מיוחד ביום עליות מזעזע כמו היום.
מזעזעות מה קרה הפוט 770 שלך נשחק? אצלי הקולים חוגגים וימשיכו לחגוג עד סוף השבוע

אויש גרינקו

מזעזעות מה קרה הפוט 770 שלך נשחק? אצלי הקולים חוגגים וימשיכו לחגוג עד סוף השבוע
אויש גרינקו
ההורים שלך ממש התעללו בך, אה? תנחומי הכנים. באמת, שלא תבין אותי לא נכון, אני לא ציני בכלל. אני ממש מקווה שתמצא איזה פסיכולוגית טובה שתוכל לתקשר איתה ותוך שלוש-ארבע שנים תפתור את הבעיות שלך. בהצלחה!!!

גרינקו

New member
סוחר יום יש לי בשבילך בן זוג

אויש גרינקו
ההורים שלך ממש התעללו בך, אה? תנחומי הכנים. באמת, שלא תבין אותי לא נכון, אני לא ציני בכלל. אני ממש מקווה שתמצא איזה פסיכולוגית טובה שתוכל לתקשר איתה ותוך שלוש-ארבע שנים תפתור את הבעיות שלך. בהצלחה!!!
הרי ידוע לכולם שאתה הומו היום פתחת חזית מולי שתצטער עלייה אולי אתה עברת התעללות מינית מההורים שלך על כן אתה נמשך רק לגברים יה מסכן בחור בן 32 שעוד לא מצא את דרכו

אואץ', כנראה פגעתי בנקודה רגישה.

הרי ידוע לכולם שאתה הומו היום פתחת חזית מולי שתצטער עלייה אולי אתה עברת התעללות מינית מההורים שלך על כן אתה נמשך רק לגברים יה מסכן בחור בן 32 שעוד לא מצא את דרכו
וזה אתה שפתחת חזית מולי.

גרינקו

New member
ציטוט מהבלוק שלך יה תת רמה

וזה אתה שפתחת חזית מולי.
בום על הבוקר נו, אני לא מבין, אי אפשר להכנס כבר לעזה? בשביל מה מעכבים את זה. הם לא מבינים שבינתיים הפוט ושורט שלי מפסידים כסף? כבר 10% הפסדתי היום. בכל מקרה, אני אתן למצב הבטחוני שלושה ימים להיות יותר גרוע, ואם זה לא יקרה, אני אכנס בפלסטינים בעצמי. או שאמכור את השורט. מה שיבוא קודם. נכתב על ידי סוחר יום , 2/7/2006 11:28 הצג תגובות כאן הוסף תגובה הוסף הפניה (TrackBack) לכאן קישור ישיר לקטע

גרינקו

New member
לא מעניין אותך שחיילים יפגעו

בום על הבוקר נו, אני לא מבין, אי אפשר להכנס כבר לעזה? בשביל מה מעכבים את זה. הם לא מבינים שבינתיים הפוט ושורט שלי מפסידים כסף? כבר 10% הפסדתי היום. בכל מקרה, אני אתן למצב הבטחוני שלושה ימים להיות יותר גרוע, ואם זה לא יקרה, אני אכנס בפלסטינים בעצמי. או שאמכור את השורט. מה שיבוא קודם. נכתב על ידי סוחר יום , 2/7/2006 11:28 הצג תגובות כאן הוסף תגובה הוסף הפניה (TrackBack) לכאן קישור ישיר לקטע
לא מעניין אותך שחיילים יפגעו
מה שמעניין אותך זה שאתה מופסד 10 אחוז בפוט בודד שיש לך קרי 70 שקל אנשים כמוך זבל מעונינים שיהרגו חיילים על מנת שהבורסה תרד בשביל להרוויח תתבייש לך נו טוב צבא לא עשית כי פחדו שישחילו אותך במקלחת מאחל לך שכך התיק שלך איזה תיק קלמר (כולה סוחר ב6000 שח() ימחקו

גרינקו כפרה

גרינקו כפרה
קודם כל תודה. דבר שני אני אעביר עוד היום את כתובת ה-IP שלך לעו"ד שלי ואז אני אחליט איך לטפל בך. בינתיים תדע, שכל מה שאתה כותב לי פה בפורום ואצלי בבלוג מצולם בצילום מסך ונשמר תחת התיקיה - כסף מגרינקו.

גרינקו

New member
סוחר יום מוכר את הפוט 770?

גרינקו כפרה
קודם כל תודה. דבר שני אני אעביר עוד היום את כתובת ה-IP שלך לעו"ד שלי ואז אני אחליט איך לטפל בך. בינתיים תדע, שכל מה שאתה כותב לי פה בפורום ואצלי בבלוג מצולם בצילום מסך ונשמר תחת התיקיה - כסף מגרינקו.
סוחר יום מוכר את הפוט 770?
תמכור לי ב150 שח כדאי לך כי עד יום חמישי הוא יהיה שווה 50 שח

helpforcamera

New member
יתכן וזה תיקון שבא לפני ירידות

לא מסכימה אתך
גדולות יותר....

nestorcito

New member
סנונית אחת...

גדולות יותר....
סנונית אחת...
אבל בעולם רואים התאוששות כבר כמה שבועות,בעיקר בשווקים המתעוררים.אולי גם ת"א מתעוררת,מי יודע.אולי האינתיפדה השלישית בפתח.

מצב
הנושא נעול.
למעלה