אתם צופים בסופרמן ולואיס?

רוב הזמן נח

Well-known member
אגב, זה מעניין שפתאום הסופרמן ראשון בשם. היה בעבר לואיס וקלאק. יש גם את אורלי וגיא :ROFLMAO:

היום התחילו בשמות לשים את השם הנשי קודם. וכאן חזרו לאיך שהיה והסופרמן הוא ראשון.

Lhuna3

Well-known member
כן, אבל שודרו 5 פרקים והיא בהפסקה ארוכה מאוד.
פרק 6 צפוי לעלות ב-18 במאי.
עיכובי קורונה :-(

רוב הזמן נח

Well-known member
זו סדרה חדשה?
הי

היתה פעם סדרה לפני כמה שנים. שהתחילה נהדר והשתבשה דעתה עליה לגמרי בעונות המאוחרות יותר.
היתה פעם סדרה בשם

פארסקייפ​

שהיתה ממש טובה. חוץ מהעונה האחרונה שלה שהתחילה להיות גרועה. ואז היא התבטלה לפני שעשו לה פרק סיום. ובגלל לחץ מהמעריצים עשו לה מין סרט סיום בערוץ הולמרק שהיה ממש אבל ממש גרוע.

סופרמן ראשון כי זה כינוי (כמו "סופרגירל" ושאר הסדרות), והמסורת "הגבר הסטרייט תמיד שני" תקפה רק לשמות פרטיים / שמות משפחה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
המסורת "הגבר הסטרייט תמיד שני"
זה כדי להסביר את וויל וגרייס?

ואיך מסבירים למה זה הפאלקון וחייל החורף ולא ההפך?

היה בעבר לואיס וקלאק
לואיס וקלארק היה גם צמד מגלי ארצות ידוע מהמאה ה19 (רק שאז היה מדובר בשני שמות משפחה)

הייתה גם סדרה בשם Jack & Jill
שהקטע שם היה שג'יל היה השם של הבן וג'ק היה השם של הבת
אבל זה דווקא מבוסס על שיר ילדים ישן שבו כן שמו את שם הבן קודם.

Lhuna3

Well-known member
זו סדרה חדשה?
הי

היתה פעם סדרה לפני כמה שנים. שהתחילה נהדר והשתבשה דעתה עליה לגמרי בעונות המאוחרות יותר.
כן. סופרמן ולויס היא סדרה חדשה שהתחילה השנה.
לויס וקלארק היא סדרה משנות ה-90.

אגב, גוגל מבלבל בין השתיים (וזו לא פעם ראשונה שאני רואה אצלם תוצאות מבלבלות כאלו) :
התיאור והתמונות פה הן מהסדרה החדשה, אבל התאריכים הם של הסדרה הישנה לויס וקלארק.
superman.png

טוני החתול

Well-known member
מנהל
למעשה סדרה אחת נקראת: Lois & Clark: The New Adventures of Superman
בעוד השניה נקראת: Superman & Lois
עכשיו אם יחליטו לחבר אותם יקראו לזה או Lois & Clark: The New Adventures of Superman & Lois
או Superman & Lois & Clark: The New Adventures of Superman

או שיקראו לה בשם מחזורי אינסופי:
Lois & Clark: The New Adventures of Superman & Lois & Clark: The New Adventures of Superman & Lois & Clark: The New Adventures of Superman & Lois & Clark: The New Adventures of Superman & Lois & Clark: The New Adventures of Superman & Lois & Clark: The New Adventures of Superman & Lois & Clark: The New Adventures of Superman & Lois & Clark: The New Adventures of Superman & Lois & Clark: The New Adventures of Superman & Lois
וכן הלאה וכן הלאה
גם יכול להיות שאתה חושב על סמולוויל שגם לדעתי איבדה את דרכה בעונות מאוחרות.

למעשה סדרה אחת נקראת: Lois & Clark: The New Adventures of Superman
בעוד השניה נקראת: Superman & Lois
עכשיו אם יחליטו לחבר אותם יקראו לזה או Lois & Clark: The New Adventures of Superman & Lois
או Superman & Lois & Clark: The New Adventures of Superman

או שיקראו לה בשם מחזורי אינסופי:
Lois & Clark: The New Adventures of Superman & Lois & Clark: The New Adventures of Superman & Lois & Clark: The New Adventures of Superman & Lois & Clark: The New Adventures of Superman & Lois & Clark: The New Adventures of Superman & Lois & Clark: The New Adventures of Superman & Lois & Clark: The New Adventures of Superman & Lois & Clark: The New Adventures of Superman & Lois & Clark: The New Adventures of Superman & Lois
וכן הלאה וכן הלאה
עכשיו תמצא שם קליט למיזוג של כל יצירות סופרמן.

keren or5

Well-known member
קראתי פעם משהו יפה על השם של לואיס וקלארק ולמה הסדרה מתחילה בשמות שלהם ולא בשל סופרמן (כן סופרמן מופיע בשם הארוך, אבל כולם אומרים לואיס וקלארק). נדמה לי שבראיון או במקום כלשהו אחר, נאמר שבסדרה הזאת הדגש הוא על קלארק ולא על סופרמן. הם רצו יותר לחקור את החיים של קלארק כאדם ואיך הוא מתנהל עם עם הזהות הבדויה והרצון לחיות כאדם רגיל. למעשה מערכת היחסים שלו עם לואיס היא חלק מההתמודדות הזאת, לכן במובן מסויים אפשר להגיד שסופרמן הוא הדמות השלישית החשובה בגודלה בסדרה, אחרי קלארק וסופרמן.
יש קטע יה בסדרה שהוא אומר משהו בסיגנון: "סופרמן זה מה שאני יכול לעשות, קלארק זה מי שאני"

keren or5

Well-known member
זאת פרפרזה לג'ימי אולסן (5:39)
וואו. שאפו על הזיכרון

זה כדי להסביר את וויל וגרייס?
לא יודעת אם צחקת, אבל ה"סטרייט מן" במובן הזה שמדברים עליו, לא קשור להעדפה מינית. המושג הזה במובן של סדרות וסרטים הוא הכוונה ל"איש הרגיל" (וזו יכולה להיות גם אישה), כזה שהוא בד"כ הכי שפוי ולא אקצנטרי, ושהקהל מזדהה איתו יותר מהדמויות האחרות כי הוא יותר רגיל (דוגמאות- ג'רי בסיינפלד, ג'ים במשרד, מייקל במשפחה בהפרעה)

וואו. שאפו על הזיכרון
בשמחה, יש לי בראש עוד הרבה פיסות מידע לא שימושיות, לשירותכם תמיד.

לא יודעת אם צחקת, אבל ה"סטרייט מן" במובן הזה שמדברים עליו, לא קשור להעדפה מינית. המושג הזה במובן של סדרות וסרטים הוא הכוונה ל"איש הרגיל" (וזו יכולה להיות גם אישה), כזה שהוא בד"כ הכי שפוי ולא אקצנטרי, ושהקהל מזדהה איתו יותר מהדמויות האחרות כי הוא יותר רגיל (דוגמאות- ג'רי בסיינפלד, ג'ים במשרד, מייקל במשפחה בהפרעה)
כן, ג'ימי כמובן לא מתאר את לויס ליין כ"גבר סטרייט"...

אני כתבתי "הגבר" ו"שני" כהתאמה למצב הנפוץ בשמות, והוספתי "הסטרייט" כדי לקשר את זה לג'ימי.
אם השם של הסדרה היה הפוך, הציטוט היה מתאים כמו שהוא: "ה'סטרייט מן' תמיד ראשונ/ה".

לא שמישהי שואלת, אבל אני הייתי קוראת לסדרה "סופרמן ולויס ליין".
כינוי לצד שם פרטי זה שילוב משונה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אה לא ידעתי את זה. כלומר הבנתי שהכוונה לא לסטרייט מבחינת נטייה מינית, אבל לא הבנתי למה הכוונה.

למעלה