אתם פשוט אנשים משמימים.

אז זהו,

שיש כאלה (כמו ענבר למשל) שיש להם פרוטקציות, יש כאלה שמבררים ומתקשרים למקומות כדי לברר אם צריכים עובדים, ויש כאלה 0כמוני) שפשוט גרים בנורדיה.

אי אפשר לעבור לנורדיה נורדיה...

את צריכה להיות בת של חבר משק...אנחנו חברה סגורה...

YaLdoNet 4 EveR

New member
אפשר

גם אצלנו זה סגור.. אתה יכול לגור במושב הישן עצמו, אבל לא להחשב כחלק ממנו למרות המיקום הספציפי. יענטו ותיק זה הכי, אחי או שאצלכם זה אחרת אבל אנלא מאמינה כי אז אתם תגססו ותמותו תוך 20 שנה.

אצלנו זה אחרת.

אל תתווכחי. כדי שבכלל תהיי מועמד\ת לחברות או מגורים במושב את חייב\ת להיות בן\ת של חבר נורדיה. ממש אין לנו את בעיית הזדקנות התושבים והחוסר רצון של צעירים לגור במושב כמו אצל קיבוצים אחרים, להיפך, יש אצלנו יותר מדי דרישה למגורים\חברות במושב עד שזה הגיע למצב של מאבקים רציניים על הזכות. אנחנו אולי גוססים מבחינות אחרות אבל זה לא קשור.

מסתבר

New member
...

1. לא 2. פולין, רשיון, מותרות לחדר החדש. 3. מלצר, ללא ספק עבודה רווחית מאוד 4. הקייטנה באבן יהודה, חנות אופניים. חייב להוסיף שיש סיכוי ואני אכן אמלצר במסעדת דגים במכמורת של חברים של ההורים

Jesus is coming

New member
עולה מספיק

שעורים 2500+ ועוד לשלם על שני טסטים ועוד תאוריה או שתיים....עולה יותר מדי לדעתי

R a a B

New member
ת'לא רציני..

אין מצב שיעורים 2500 אני אשאל את אח שלי

Jesus is coming

New member
כמה עולה ללמוד נהיגה....

זה יראה אידיוטי אבל....החישוב 80-90 שקל לשיעור תכפיל ב28 שעורים או יותר כי יש כאלה מתקשים..... יוצא בין 2300 ל2700...כמה טסט עולה??300 ומשהו ותחשוב הרוב לא עוברים ראשון...אז עוד 600 שקל....ותאוריה שזה 100 ומשהו....יוצא יותר מדי כסף

Jesus is coming

New member
חופש משעמם!!../images/Emo7.gif

1.אין עבודה!הורים זונות....מסכימים רק לעבודה שהם לא צריכים לקחת אותי אליה....אין כזאת!! 2.עבדתי לפני שנתיים...1500 שקל בשבועיים....אני חוסך כדי לברוח מהבית....למישהו אולי יש איזה קראוון או חדר להציע לי במחיר חינם? 3.אני מניח שסרסור זה עבודה נחמדה....אני ילך עם כולם....מלצר!אני רוצה להיות מלצר! 4.מלצר, סרסור, אינסטלטור, מכונאי רכב וזהו אני חושב...אם יש הצעות אז יאלה....

למעלה