אתם ממש רעים!!!....

אתם ממש רעים!!!....

אני ארגנתי לכם משחק,שלבים,משימות ואתם מה עשיתם? כלום! אוקיי ועם הגבתם אז בסדר.. אבל מישהו הציע להשתתף???? לאא! העיקר שמישהו אחר מארגן משחק כולם רצים להשתתף (כולל אותי!) אני ארגנתי 3 פעמים משחקים ואף אחד לא נרשם וזה ממש לא יפה זה מאד מעליב!! העיקר לכם לא עושים את זה
(אני לינוי חולת טלנובלות4) והמשחק....הינה: כל מי שרוצה לשחק שולחים לי מסר עם: שם: כינוי: למה אני מעריצה את סקעת: משפט יפה/משהו ששמעתי/המצאתי עליו: המשחק קצת דומה למשחק של רז אבל הוא ממש לא אותו דבר אז ככה.... אני משאירה לפעמים בפורום/קומונה מין סימן שיגיד לכם מה לעשות ואני רק אומרת לכם איפה צריך לחפש בתמונות/בחברי הקומונה/בהודעות המשחק בלי הגרלות אבל עם יהיה המון ילדים אני יחלק אותכם לקבוצות אבל עם יהיה יותר ממה שצריך אני יחלק אותכם ליותר קבוצות המשחק בלי הגבלה של מ'ס ילדים אני פותחת קומונה ועוד מעט אני ישרשר לכאן ת'כתובת מחכה למסרים... מקווה שהבנתם _____________________________________________________________________ אוה2ת לינוי...... לפני שהכל נגמר תחשוב גם על אחרים....

אז לא נורא אז של מי את מעריצה מכוכב

נולד?? את יכולה לכתוב סתם דוגמא נגיד שאת אוהבת את עדי כהן אז את יכולה להיות "סהר לאב עדי" סתם כאלה..

יואווו אני מזה מצטערת .....

אבל אני לא מעריצה אף אחד מכוכב נולד... הערצתי..אבל כבר לא....סוריייייייייייייייייי וגם אין לי זמן לנשימה..... אבל אל יאוש...בטח עוד ירצו... תחכי יותר לאחר הצהריים, אנשים פה יותר נכנסים ותקבלי עוד תגובות... את לא כועסת נכון??
נ.ב- פתחתי הודעה שיש שם כתבה על נתן...לכי לראות.. עם זה מעניין אותך.....

אווווף אל תכעסי........./images/Emo10.gif

לפחות אמרתי לך את האמת ולא התעלמתי.......כמו אחרים..

KiShKooSh

New member
אני לא מעריצה אף אחד מכוכב נולד../images/Emo70.gif

אבל עדיין זה פורום מיכאלה
יש פורום כוכב נולד, שם אני חושבת הם יותר יהנו מזה

היי ביקוש אמ.. המשחק הוא גם למעריצי

ם של כלללללללל תכנית/מפורסמים ובלה בלה אפילו שינ יתי את השם של הקומונה ל"משחק המעריצים" לחצי פה לקומונה נ.ב תודה לכל מי שמשתתף שזה:אף אחד חוץ מחופיתוש

הוכחה ללירון../images/Emo70.gifI LOVE אפרת

הנה רואה??? גם ביקי שונאת ודקלה וורדית ורוצה רשימה? שקט.

אני לא שותקת כי זה נמאס../images/Emo70.gif../images/Emo46.gif

כבר דיברתי על זה הרבה עם הילה מספיק כבר
אני לא מבינה בכלל מה נטפלת אלי... רדי ממני

גיגי123

New member
מיי טוווווווווווו ../images/Emo98.gif

חחח בטעות נרשמתי.. זה היה ארוך מדי ולא היה לי כוח לקרוא אז פשוט נרשמתי.. אבל עכשיו הבנתי שזה משהו על סקעת

אני ממש ממש מאוכזבת ממכם

חשבתי שאתם אחרים... טובים נחמדים מגיבים אבל מה?! טעיתי! אוףףףףףףףףףףףףףףף למה למה לאחרים כן ולי לא...?? לא שאני כועסת עליכם זה פשוט מעליב! אני לא רוצה שילדים ילכו מהפורום אני אומרת לכם בגלל שאתם לא תראו אותי יותר פה כי זה העליב אותי ממש!!!! חוץ מחופיתוש כמובן שישר שלחה לי מסר אולי תקחו דוגמא? לא שאני מכריחה אבל עם לא ישתתפו יותר מ-5 ילים אנ יעזוב אבל תבינו! המשחק לא רק למעריצי סקעת... גם עם אתם מעריצתים אחרים אפשר

לינוי אני לא רוצה להשתתף אני לא

רוצה!! אני לא אוהבת אף אחד מכוכב נולד וזה פורום מיכאלה פאקינגג בפורום כוכב נולד מדברים על הראל אז דיי אני לא סובלת שכל פעם פותחים שירשורים על סקעת

שני דברים../images/Emo26.gif

1
אני לא מעריצה אף אחד
2
אני לא אוהבת אף אחד מכוכב נולד
אני א-ו-ה-ב-ת את אפרתי
ויש הבדל... כדברי טלטל הקדושה: הערצה זה חולף ואהבה זה לנצח

למעלה