אתם מכירים נאשם שקודם מודה אחר כך מבקש....

אתם מכירים נאשם שקודם מודה אחר כך מבקש....

את החומר שעוסק בהרשעתו שלטענתו לא קיבל ?!.....תגידו זה לא סיפור מטורף והזוי? אז זהו שלא. זה הסיפור החדש של "התרגיל המסריח" של קצב ויועציו. הוא היה מוכן להודות רק שיזכה ב"עסקת הזהב" מבחינתו הלא היא עסקת הטיעון הבזוייה ,ולפתע... "נזכרו" פרקליטיו/יועציו שיש עוד חומר שהם זקוקים לו כדי להגיע להחלטה...(!). כל הכבוד לבית המשפט שלא אכל את הלוקש החדש וחייב את הנאשם השפל קצב להגיע לביהמ"ש. ועוד תקווה בשם רוב הציבור לדעתי בישראל במיוחד ציבור הנשים. שהצדק ייעשה ויראה, ועסקת הטיעון תבוטל. ניראה את החשוד באונס ובעבירות מין חמורות כך לפי כתב האישום המקורי, מתפתל כאחד האדם או כאחד העבריינים השפלים ורצוי שיובל באזיקים בדיוק כמו העיתונאי אדם שוב שהובל באזיקים כחשוד באונס והוא להבדיל לא ביקש "עסקת טיעון" ויצא זכאי בסוף(להבדיל מקצב שממש מתחנן לעסקת הטיעון לפי התנהגותו),פומביות המשפט ,החוק והצדק הבסיסי מחייבים ביטול עסקת טיעון מבישה שכזו לנשיא לשעבר החשוד במעשים שפלים, שבחלקם לפחות הוא מוכן שלא לומר מתחנן להודות כדי להציל את עורו!

גולדי ,כשכל התקשורת מלאה בשידורים על הקצב הזה

אי אפשר להתעלם,אני מביע את דעתי ואת התיעוב שאני חש "מהחגיגה" שהאיש עושה וצוות יועציו ופרקליטי הצמרת שלו. אני לא יכול שלא להיזכר בעיתונאי האומלל אדם שוב שהובל באזיקים לביהמ"ש וכעבור זמן קצר שוחרר וניקבע שהוא זכאי לחלוטין בלי שטיקים. מי שמשגע את המדינה ומשחק באש (ובנשים), ועוד בא בטענות כמו הקוזאק הניגזל לכל העולם ואשתו, שישלם את המחיר! רק לאור מה שראינו כשהפרקליטות,מזוז ושות' הוכיחו שהם די איך לומר לא הכי מקצועיים , הייתי שמח לדעת שעומדים מול פרקליטי הצמרת שלו פרקליטים מיומנים ומנוסים מצידי מהשוק הפרטי. אבל אולי מעז יצא מתוק, ובסופו של דבר אם אכן הוא ביצע ולו רק חלק מהמעשים (כשהיה מוכן להודות בהם), שיוענש במלוא החומרה. ואם הוא ייצא זכאי (כמו או' ג'י סימפסון "הצדיק"...) בזכות פרקליטיו, הוא ממש לא צריך לקבל שום פרס כי הוא הביא את זה על עצמו. אבל למה לדבר על מדע בידיוני... נחייה וניראה. גולדי נישבע לך שעד אחרי פסח אשתדל לא אזכיר את החשוד באונס,בעבירות מין ועוד....
(ו...הכי חשוב שהתאומים יהיו בריאים ומאושרים...
)

למעלה