אתם מכירים את זה ש...

the mnm factor

New member
אתם מכירים את זה ש...

יש לכם רעיון לכתיבה, יש לכם אפילו את המילים בראש, הכל מצוין- אבל פשוט אין חשק לבוא ליד דף ולכתוב את זה? או שזה רק אני? כאילו... הכל מנוסח אצלי בראש- אבל אז כשאני בא לכתוב או שאני מאבד את זה או שפשוט פתאום לא בא לי. מוזר. אגב, אם שנאתי את רוני סופרסטאר קודם... עכשיו אני ממש שונא אותה!

Shusho

New member
כן. יואו זה כל הזמן קורה לי.

יש ליחצאימשפטים כאלה. לפעמים אני כותבת אותם רק בשביל להזכר בהם אחר כך ולהשתמש בהם לדברים אחרים כי אני נזכרת, ולפעמים אני פשוט.. שוכחת. כי לא בא לי או שהמילים.. הןפתאום נראות כלכך גרועות וחסרות משמעות.

the mnm factor

New member
כן... לפעמים אני פשוט חושב

כמה חומר טוב איבדתי... סתם כי הייתי עצלן או כי הוא לא התפתח לי באותו זמן...

JUSThadas

New member
כן.

הרבה, במיוחד כשאני מוצפת בהשראה ואז יש לי יותר מדי רעיונות ואין לי כוח לכתוב. שאלה- למה אתה שונא אותה עוד יותר עכשיו? (אני כבר הגעתי לגבול השנאה... האם יש מקום לעוד?)

the mnm factor

New member
משפט אחד יש לי בשבילך

"היי, זו רוני, אני חייבת להגיד לכם משהו" "היי, זו רוני, אני חייבת להגיד לכם משהו" "היי, זו רוני, אני חייבת להגיד לכם משהו" "היי, זו רוני, אני חייבת להגיד לכם משהו" "היי, זו רוני, אני חייבת להגיד לכם משהו" "היי, זו רוני, אני חייבת להגיד לכם משהו" "היי, זו רוני, אני חייבת להגיד לכם משהו" "היי, זו רוני, אני חייבת להגיד לכם משהו" "היי, זו רוני, אני חייבת להגיד לכם משהו" "היי, זו רוני, אני חייבת להגיד לכם משהו" |איקון של עידו מוציא אקדח|

JUSThadas

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

כן, כול הזמן.

זה פשוט מדהים ועצוב כמה קטעים פוטנציאלים מתבזבזים לי בגלל זה. אממ.. וזה בערך מה שקורה לי כרגע עם פרק 13 בסיפור שלי
. נה, גמאני שונאת את רוני הזאת
.

אממ,

כבר הרבה זמן אני עובדת על סיפור ארוך. אני לא אוהבת לקרוא לזה "ספר", אבל שיהיה. במקביל לסיפור הספציפי הזה אני כותבת גם קטעים קצרים, שירים, אתה יודע...

../images/Emo97.gifלדעתי לכתוב ספר בגלל המחשבה

ש"רוצים לכתוב ספר" היא חסרת משמעות. רוצים לכתוב סיפור, הוא יוצא ארוך, ואז לפעמים מוציאים אותו בתור ספר.

לא הבנת אותי נכון...

אני לא כותבת בשביל להוציא ספר. התחלתי לכתוב בערך לפני חצי שנה, היה לי רעיון, רציתי לפתח אותו... אז הוא התגבש לפרקים, ולאט לאט נוצר סיפור, ארוך. ועכשיו קצת נתקעתי, אני מחכה שתחזור המוזה ואז אני אמשיך. אני מסכימה לגמרי עם הדיעה שלך, באמת
.

נג ה

New member
זה קורה המון.

הרבה, הרבה יותר מדי. מסכימה עם מה שכתבת לגבי רוני.

280388

New member
מאז שחזרתי לכתוב השנה

זה מצב סטנדרטי אצלי. היום המצאתי שיר ואין לי כח לכתוב אותו, עוד כמה שעות אני פשוט אשכח ממנו... כרגיל.

svety

New member
קורה לי כל הזמן.

רוב השבוע אני בבסיס, וממש לא מתחשק לי להכנס שם לאטרף כתיבה, או שאח"כ ינתחו לי את זה כל אחד ואחד מהאנשים שאני משרתת איתם, אז אני לא כותבת. בבית, כשיש לי רעיון, לרוב אני מוותרת על כתיבה אחרי פסקה ורבע, כי זה יוצא מעפן. ובבסיס, כשאני כבר מתחילה לכתוב, זה יוצא גם מעפן. :\

למעלה