אתם מכירים את ההרגשה הזו של הפחד?

@tagel

New member
אתם מכירים את ההרגשה הזו של הפחד?

אני לא יודעת מה קורה לי הפחד מנקר בי, כולם אומרים תגל חזקה ואוהבת ותומכת, אבל מה יקרה אם תגל נגמרת? הפחד אוכל אותי מבפנים, ובמצב כזה אני רק יכולה לכתוב שירים. היום כבר אין לי גם מילים, אין שירים. יש רק פחד שמחטט לי בנשמה, פחד מהלא נודע. ואני עצובה, וגם אני נחלשת, וגם אני זקוקה לחיבוקים, להיות נאהבת. אני אוכלת כדי להתחזק ותוך שניה מקיאה כי זה עושה לי רע. קחו את הפחד ממני קחו את החרדה אני לא אוהבת להיות בודדה. תגוש

מאיה ה

New member
תגלי

אוי, כמה שאני מכירה את ההרגשה הזו. שום דבר לא יכול להוציא אותה , הכל נראה כל כך רע ונורא. הלוואי ויכלתי לקחת ממך את הפחד והחרדה. הייתי מוכנה להקריב את כל היקר לי רק כדי לקחת ולו קצת ממנה. הדבר היחיד שאני יכולה להגיד לך שכולנו פה איתך, וכולנו נשמור שלא תישארי בודדה. את נפש כל כך יקרה, שפשוט אי אפשר לתת לה ללכת. ועוד דבר: תמיד, אבל תמיד תגידי לעצמך שיכול היה להיות יותר גרוע. כבר הייתי בסרט הזה, שבו כבר אין פחד ואין חרדה. פשוט לא איכפת לך מכלום. אתה נעשה אפאתי, מנותק, וכלום לא מזיז אותך מהנקודה הדימיונית שעל הקיר מולך. לא חיבוקים, לא שירים, לא מוזיקה. אפילו הפחד כבר לא חודר לשם. אתה פשוט לבד. כל כך בודד, כאילו אתה לבד בעולם הזה. ואת לא לבד. כולנו איתך,ותמיד נהיה. וסליחה על שאני אומרת את זה, אבל הפחד שאת מרגישה עכשיו-זו ההרגשה הכי בריאה שיכולה להיות במצבך. אני שמחה שאת פוחדת, כי אחרת זה אומר שאת לא חיה. איתך תמיד, בלב ובנפש מאיה

הי תגלי

מתוקה, אין לי הרבה מה לומר לך כי אני לא יודעת ממש איך להגיב. אם הייתי יכולה לחבק אותי, חיבוק גדול וחזק הייתי, אבל את רחוקה. אז רק רציתי שתדעי שאני שולחת לך חיבוק גדול וחזק ושתדעי, אני יודעת שלפעמים קשה לחשוב את זה על עצמך, אבל את מאד חזקה.. בהמון המון המון אהבה.

יפעת*

New member
תגלוש

הכל יחזור, המילים, השירים, ההרגשה שאת שולטת בחייך. זה לא קל זה אפילו קשה, אבל את כאן וזה כבר אומר הכל, זה אומר שיש לך את הכוח להתמודד וללכת הלאה. הפכי את הפחד לחבר, תקראי לו תמרור הזהרה, חבקי אותו אליך ואז הוא כבר לא יהיה כל כך מפחיד, וכבר לא תהיה כל כך בודדה. אני/אנחנו כאן, זה לא מספיק, וחיבוק ורטואלי זה לא מספיק אבל זה מה שאני יכולה לשלוח לך כרגע, חיבוק ורטואלי ענק ואוהב. יפעת

julia3

New member
תהיה חזקה זה שווה את זה :) :cool:

תהיה חזקה ולחמי בזה כמה שאת יכולה ואל תישברי כי בסוף כשתריא מזה ותסתכלי אחורה תהיה שמחה שזה עבר ושנלחמת למרות הכל ויש לך את התמיכה של כולנו ( כל אלה שכותבים לך )

למעלה