אתם מכירים איזשהו פוליטיקאי שבאמת אוהב ורוצה להיות שר תחבורה

מצב
הנושא נעול.

איטלקי8

New member

אשמח לשמוע על מישהו כזה..

ואם אף אחד לא רוצה, למה לא ממנים שר תחבורה שאינו חבר כנסת?

Ccyclist

Well-known member
מייקל פורטילו. אפילו בא לארץ לעשות פרק על ר"י.

מייקל פורטילו. אפילו בא לארץ לעשות פרק על ר"י.

שר תחבורה חייב להיות אדם עם השכלה רלוונטית

ובהחלט לא חבר כנסת ולא פוליטיקאי. הענין הפוליטי נועד רק לקבלת תקציבים.

אורי404

New member
זה כנראה מה, שצריך להיות בכל משרדי הממשלה

ובהחלט לא חבר כנסת ולא פוליטיקאי. הענין הפוליטי נועד רק לקבלת תקציבים.
שר מקצועי ולא שר, שמגיע בחלק גדול של המקרים רק מעניין פוליטי.

אכן. ובינתיים אב הטיפוס הראשון של הג'מבו בדן:

שר מקצועי ולא שר, שמגיע בחלק גדול של המקרים רק מעניין פוליטי.
תהנה ולילה טוב.
נ.ב.: לדעתי היה זה הטייגר היפה ביותר שיוצר בישראל.
ותמונה שניה : טייגר עם מכונת הכרטיסים הראשון בארץ של סניף חולון: מכונת אלמקס. צולם בשנת 1973.
יאללה ביי-לילה טוב.

alantan

New member
איפה אפשר להשיג פאות לחיים כאלה?

תהנה ולילה טוב.
ותמונה שניה : טייגר עם מכונת הכרטיסים הראשון בארץ של סניף חולון: מכונת אלמקס. צולם בשנת 1973.
יאללה ביי-לילה טוב.

חה חה חה...איכססס...

חה חה חה...איכססס...

אולי אצל המורים של תלמידי גימנסיה הרצליה בטיול באזור ים המלח שזה בדיוק מה שנראה בתצלום המצורף. שים לב לאוטובוס המפואר והמודרני מודל 2016....בחסות מכון יצחק בן צבי.
אגב קו 27 היה קו אוטובוס סדיר שנסע מדי יום מירושלים אל מפעל האשלג של חברת האשלג הארץ ישראלית במפעלה הצפוני בקליה. לא נולדנו בתקופה הנכונה....פיספסנו את כל התקופה המיוחדת ההיא...
האוטובוס בצילום הוא ריאו פרטי.

alantan

New member
תודה רבה! קו 427 בוודאי היה מספר יותר מתאים... איזה משרד

חה חה חה...איכססס...

אולי אצל המורים של תלמידי גימנסיה הרצליה בטיול באזור ים המלח שזה בדיוק מה שנראה בתצלום המצורף. שים לב לאוטובוס המפואר והמודרני מודל 2016....בחסות מכון יצחק בן צבי.
אגב קו 27 היה קו אוטובוס סדיר שנסע מדי יום מירושלים אל מפעל האשלג של חברת האשלג הארץ ישראלית במפעלה הצפוני בקליה. לא נולדנו בתקופה הנכונה....פיספסנו את כל התקופה המיוחדת ההיא...
האוטובוס בצילום הוא ריאו פרטי.
תחבורה מנדטורי הזוי, נותן מספרים בני שתי ספרות לקווים בינעירוניים. הנוסעים מחייכים, אבל אני לא בטוח שהיה כיף גדול לנסוע לים המלח בספק דיליג'נס ספק משאית מקרטע ללא מזגן. בעצם, אולי זו הסיבה שכולם עם הראש בחוץ?

מה מזגן?-איזה מזגן??? כשהייתי בכיתות יא ו-יב

תחבורה מנדטורי הזוי, נותן מספרים בני שתי ספרות לקווים בינעירוניים. הנוסעים מחייכים, אבל אני לא בטוח שהיה כיף גדול לנסוע לים המלח בספק דיליג'נס ספק משאית מקרטע ללא מזגן. בעצם, אולי זו הסיבה שכולם עם הראש בחוץ?
נסענו שנה אחר שנה לטיול שנתי ב-סיני. בשתי הפעמים זה היה בחודש מאי. נסענו בליילנד רויאל טייגר מרק2 בלי מזגן ובלי בטיח בדרך זיוה ב-סיני עד לסנטה קטרינה ואף אחד לא התלונן. הדור הנוכחי מפונק מדי. בלילה ישנו בבית ספר שדה חוף נעמה שליד שארם-א-שייח בחום עצום בלי מזגן ואף אחד לא התלונן. מה זה הפינוק הזה? בטיול הראשון ישנו בלילה בבית ספר שדה ימית בלי מזגנים ובלי בטיח. אכלנו מצופים במצב נוזלי כמעט בשק"ם הענק ברפידים ואף אחד לא פצה פה. הייתי שמח מאוד (כמו דני) לנסוע כיום בחולות סיני בליילנד רויאל טייגר בלי מזגן ובלי נעליים - בכיף עד אופירה. אין שום צורך במזגן או באוטובוס מפואר. הטייגר של דני (89-683) יכול היה להיות מספיק בהחלט לנסיעה עד לאגם המר הגדול ולקטיפת קינמון טרי בראס סודר...

ולא רק זאת: כשאני נוסע לאילת כיום, אני בכלל לא מדליק מזגן

נסענו שנה אחר שנה לטיול שנתי ב-סיני. בשתי הפעמים זה היה בחודש מאי. נסענו בליילנד רויאל טייגר מרק2 בלי מזגן ובלי בטיח בדרך זיוה ב-סיני עד לסנטה קטרינה ואף אחד לא התלונן. הדור הנוכחי מפונק מדי. בלילה ישנו בבית ספר שדה חוף נעמה שליד שארם-א-שייח בחום עצום בלי מזגן ואף אחד לא התלונן. מה זה הפינוק הזה? בטיול הראשון ישנו בלילה בבית ספר שדה ימית בלי מזגנים ובלי בטיח. אכלנו מצופים במצב נוזלי כמעט בשק"ם הענק ברפידים ואף אחד לא פצה פה. הייתי שמח מאוד (כמו דני) לנסוע כיום בחולות סיני בליילנד רויאל טייגר בלי מזגן ובלי נעליים - בכיף עד אופירה. אין שום צורך במזגן או באוטובוס מפואר. הטייגר של דני (89-683) יכול היה להיות מספיק בהחלט לנסיעה עד לאגם המר הגדול ולקטיפת קינמון טרי בראס סודר...
אלא רק אם ציפי מבקשת או הילדים. כשאני לבד, אני נוסע לאילת ובתוך אילת בקייץ עם חלונות פתוחים וללא מזגן. לא צריך את זה, רגיל לעבר ולחוסר הפינוק ולא בא בטענות לאף אחד, בדיוק כפי שאני אוהב לוף ומסוגל לחיות על קופסאות לוף או בשר משומר של ריכרד לוי ובכיף...

בועז ל

New member
אתה חסר תקנה, יא מלעון!

אלא רק אם ציפי מבקשת או הילדים. כשאני לבד, אני נוסע לאילת ובתוך אילת בקייץ עם חלונות פתוחים וללא מזגן. לא צריך את זה, רגיל לעבר ולחוסר הפינוק ולא בא בטענות לאף אחד, בדיוק כפי שאני אוהב לוף ומסוגל לחיות על קופסאות לוף או בשר משומר של ריכרד לוי ובכיף...
אתה חסר תקנה, יא מלעון!

אתה צודק ! אני חסר ואין לי תקנה !
וגם

אתה חסר תקנה, יא מלעון!
וגם
בינינו: אין כמו אוכל מקונסרבים....כל הילדות שלי עברה עם קונסרבים כך שאני רגיל לחרא...

עד היום יש לי העדפה מוזרה ומלעונית לאכול מקופסאות שימורים.....אין על קורנדביף מקופסת שימורים.....אני זוכר גם גבינות קראפט אוסטרליות בקופסאות שימורים כחולות מהילדות וגם קופסאות בשר גולש של החברות ריכרד לוי או "אינקודה" וגם מלפפונים חמוצים בטעם של צנע של חברת פרימן....בא לך איזה פטל של עסיס או שוקולד ממולא אננס של צד יא מנוול?? ומה עם שוקולד "ג'מייקה של עלית??

ומה עם חומוס בקופסאות שימורים של תלמה??? יש טוב מזה?? נולדנו בתקופת מיתון של המחצית הראשונה של שנות ה-60 ומן הסתם תמיד יש בי געגועים לאוכל של אותה תקופה....וגם לדרמפון ובת-אורן...
או לאיזה מרק בשר של ויטה עתיר בחומרי שימור ומונוסודיום גלוטמט....אין, אין על הטעם של פעם עם כל הדרעק שהאוכל הכיל אז.....
הנה קבל מזכרת שעד היום נמצאת אצלי באוסף.....

ה2

New member
על הכול אני מוכן לשמוע אבל החומוס בקופסת שימורים היה נוראי.

וגם
בינינו: אין כמו אוכל מקונסרבים....כל הילדות שלי עברה עם קונסרבים כך שאני רגיל לחרא...

עד היום יש לי העדפה מוזרה ומלעונית לאכול מקופסאות שימורים.....אין על קורנדביף מקופסת שימורים.....אני זוכר גם גבינות קראפט אוסטרליות בקופסאות שימורים כחולות מהילדות וגם קופסאות בשר גולש של החברות ריכרד לוי או "אינקודה" וגם מלפפונים חמוצים בטעם של צנע של חברת פרימן....בא לך איזה פטל של עסיס או שוקולד ממולא אננס של צד יא מנוול?? ומה עם שוקולד "ג'מייקה של עלית??

ומה עם חומוס בקופסאות שימורים של תלמה??? יש טוב מזה?? נולדנו בתקופת מיתון של המחצית הראשונה של שנות ה-60 ומן הסתם תמיד יש בי געגועים לאוכל של אותה תקופה....וגם לדרמפון ובת-אורן...
או לאיזה מרק בשר של ויטה עתיר בחומרי שימור ומונוסודיום גלוטמט....אין, אין על הטעם של פעם עם כל הדרעק שהאוכל הכיל אז.....
שנים לא נגעתי בחומוס רגיל כי פחדתי שזה אותו הטעם כמו של החומוס בקופסת השימורים עד ששכנעו אותי שחומוס רגיל הוא בטעם אחר.

נכון. החומוס המשומר היה מזעזע. היו גם שנים שבהן נמכר חומוס

שנים לא נגעתי בחומוס רגיל כי פחדתי שזה אותו הטעם כמו של החומוס בקופסת השימורים עד ששכנעו אותי שחומוס רגיל הוא בטעם אחר.
נכון. החומוס המשומר היה מזעזע. היו גם שנים שבהן נמכר חומוס
אינסטנט להכנה עצמית. זה בא באריזות קרטון, נדמה לי של אוסם, צריך היה להוסיף מים ולערבב. כנ"ל פלאפל להכנה עצמית.

אביתר, אתה זוכר גבינה לבנה שנקראה "גבינת שולחן"?

וגם

אני זוכר במעומעם גבינה כזאת, נדמה לי בקופסה ירקרקה. אגב בתמונה של הגבר עם הפיאות, לאוטובוס שמלפנים יש צבע מוזר. זה בגלל איכות הצילום?

לא זכורה לי גבינה כזו. זה היה צבע האוטובוסים אז: ירוק קרם.

אני זוכר במעומעם גבינה כזאת, נדמה לי בקופסה ירקרקה. אגב בתמונה של הגבר עם הפיאות, לאוטובוס שמלפנים יש צבע מוזר. זה בגלל איכות הצילום?
לא זכורה לי גבינה כזו. זה היה צבע האוטובוסים אז: ירוק קרם.

alantan

New member
גם אנחנו בטיולים שנתיים, גם לאילת, נסענו בליילנד בלי מזגן...

גם אנחנו בטיולים שנתיים, גם לאילת, נסענו בליילנד בלי מזגן...
אבל זה לא ממש זכור לי לטובה!

mister K

New member
כיום קיים קו בין מעלה אדומים ומצפה שלם שמספרו 26

כיום קיים קו בין מעלה אדומים ומצפה שלם שמספרו 26

אורי404

New member
בחלט אוטובוס יפה מאוד

תהנה ולילה טוב.
יאללה ביי-לילה טוב.
בחלט אוטובוס יפה מאוד

אפשר בבקשה עוד פרטים על הג'מבו הזה? נשמע מעניין...

תהנה ולילה טוב.
יאללה ביי-לילה טוב.
אפשר בבקשה עוד פרטים על הג'מבו הזה? נשמע מעניין...
(נ.ב ורבע
:כצפוי לא מצאתי על ה"משוריינים" שום סימן זיהוי,למעט זה שבתמונה-צולם ב"משוריין" הרביעי ממערב בשער הגיא)

מצב
הנושא נעול.
למעלה