אתם מוזמנים לראות

gurfi

New member
אתם מוזמנים לראות

את הבנאר החדש שנבנה עבור פורום תוכנות הבעיה היא שנבנו 2 אם הבדל קטן. מה יותר טוב? אשמח לקבל גם הערות בונות (לא "בנאר לא משהו") אלא להסביר מה זקוק תיקון. הנה הבנאר הראשון

natali_rh

New member
הראשון אבל...

הייתי משנה את הפונט של המילה מבולבל ועושה את ההבהוב פחות מהיר. סה"כ יפה .

itan1

New member
ההבהוב מצוין, גם הצבעים טובים אבל..

כיוון שזה פורום בתוך תפוז. היתי נותן לסירטון את הצבעים של תפוז. זאת אומרת- רקע: כחול כתום (בגוונים של תפוז) כיתוב: לבן. אבל בסך הכול בסדר חוץ... מהתמונה בסוף (הלוגו של תפוז). ללוגו, ולסירטון יש רקע שונה, לא מיקצועי, ופשוט מאוד לתיקון. מקווה שעזרתי, איטן.

xorense12345

New member
מקסי ואופיר אני רוצה תגובות שלכם

בבקשה מה קורה אופיר זוכר אותי? ומקסי?

maxishon

New member
אותך..אני זוכר היטב!

אני לא מבין מה קשר שלך לכינוי הראשון ששלח לינק...אם זה אתה....אוףף...תקרא כללים..זה מבלבל. לגבי בנר - הביצוע לא רע בכלל...כמעט נקי. הרעיון קצת צולע...אין שום דבר מיוחד ברעיון הזה...למרות שנכון - מבולבל = ברור - כנס לפורום. אתה זוכר את הבארנרים ש אני עשיתי לתפוז לפני הרבה זמן?

gurfi

New member
זה לא אותו אחד....

הוא בנה את הבנאר אני העלתי את זה כבקשתו (אני מנהל פורום תוכנות)

xorense12345

New member
זוכר זוכר את הבאנר

אבל זה משהו שונה לגמריי ולא מתאים הקיצר מה לשנות אתה אומר?

אופיר @

New member
הבאנר עשוי טוב ובולט אבל חושב

כמו מאקסי שקצת חסר לו אופי. בכל אופן אם הוא יעשה את העבודה ויגרום ללחיצה עליו,אז זה הכי חשוב.

אופיר @

New member
הראשון עם הרקע הלבן המסנוור

יותר בולט ואם החלטת ללכת עליו אז הייתי מקצר טיפה אתהזמן או את כמות הסינוורים.

maxishon

New member
לדעתי

סאונד לבאנר - זו אופנה לא טובה - והשימוש יותר דומה לספקולציה פה [חוץ מממש מקרים מיוחדים]. תאר לך שעם הייתה עובר ליד חנות בגדים פתאום הבובה בויטרינה הייתה מתחילה לדבר....:)

xorense12345

New member
אוף מקסי אני לא יודע מה לשפץ

החלפתי צבעים ואין לי עוד רעיונות

maxishon

New member
מממ....הרעיונות הם לא בצבעים.

תחשוב טוב...למשל מה מאחד את כל התוכנות!!! כולם!!!???? הא? נו..למשל כופסה...קרטן פשוט שמים עליו מדבקה יפה - אריזה...מה תמיד אנחנו רוצים לעשות כשרואים כופסה כזו??? נכון מאוד....לפתוח אותה - מהההההר....נו...ומה בעיה?...כופסה הצלחנו לפתוח - להתקין הצלחנו...אבל מה לעשות עם התוכנה לא יודעים...וכאן באה ה פורום!!!! עם תעביר את הסיפור הזה לכמה שניות של פלאש...נראה לי תייצר באנר...נחמד. בהצלחה הרעיון ללא תשלום :)))...סתתתתם

gurfi

New member
הייתי מסתכל על החנות (מה שהבעלים רצ

ו) תאר לך אתה מסתובב באתר ופתאום בום ירייה אחרי שתקום מתחת למיטה תגלה שהיה זה הבנאר שעברת עליו... לא תתאפק, תלחץ עליו, תקלל את מי ששם אותו ובסוף תשאר בפורום............ לא, סתם, הקול מושך ללחוץ על הבנאר, עובדה שזה עובד - ממשיכים המפרסמים לעשות את זה.

למעלה