אתם מוזמנים לבוא למפגש מעריצים של

אתם מוזמנים לבוא למפגש מעריצים של

להקת הדיימנדז שימו לב כולם, תקראו מההתחלה לסוף פרט פרט!!! ביום ראשון ה 30/10/05 בשעה 19.00 יערך מפגש מעריצים גדול ורשמי לקראת יציאת הסינגל החדש של הדיימנד'Z. המפגש יערך במתחם קסטרו (הסניף עם שלושת הקומות) ברחוב דיזינגוף סנטר ת"א. במפגש הבנות יחתמו על פוסטרים, אלבומים וכמובן שתוכלו לפגוש אותן אישית ולהגשים חלום! אז רוצים לפגוש את הדיימנד'Z ולהגשים חלום? תיידעו את כל החברים שלכם מראש, תעבירו את ההודעה הזו בכל פורום אפשרי שאתם כותבים בו ונפציץ את המקום באנשים כי כמובן שתיהיה תקשורת. ושלא תגידו שאנחנו לא דואגים לכם ומונעים מכם צרות. סידרנו לכם דרכי הגעה ופרטים לגבי אופציות כדי להגיע. רכבת- מי שגר באיזור הצפון גם כן יכול להגיע ולקחת רכבת לתל-אביב (בתחנת השלום- קניון עזריאלי) בתחנות: נהרייה, עכו, קרית מוצקין, קרית חיים, חוצות המפרץ, לב המפרץ, חיפה מרכז, חיפה בת גלים, חיפה חוף הכרמל, עתלית, קיסריה, נתניה וחדרה. ומקניון עזריאלי לקחת קו מספר 63 באוטובוס דן הישר לדיזינגוף סנטר. תחנות הרכת מאיזור מרכז- דרום: רחובות, יבנה, אשדוד, לוד, רמלה, אשקלון, אשדוד, רשל"צ , ירושלים מלחה, בית- שמש, קריית- גת, ב"ש -צפון אוניברסיטה וב"ש- מרכז ומשם להגיע לתחנת השלום - קניון עזריאלי בת- אביב ולקחת קו מספר 63 באוטובוס דן לדיזינגוף סנטר. לאלה שמגיעים באוטובוסים מהאיזורים השונים בארץ, אתם צריכים להגיע לתחנה מרכזית חדשה בת"א ומשם לקחת קו 5 של חברת דן לדיזינגוף סנטר. לפרטים באתרי חברות האוטובוסים והרכבת תרדו למטה לקישורים! אז זהו חברים יקרים, אני מקווה שכולכם תגיעו מלאים במורל, פוסטרים, מצלמות והמון המון שמחה, לא לשכוח להעביר את ההודעה הזאת ולהביא כמה שיותר חברים ומעריצים. מכאן כל משפחת אומגה הפקות והבנות שולחים לכם נשיקות חמות ומצפים לראות את כולכם בהרכב מלא. יום טוב, עדו

פתחתי והיה שם שיר מפחיד../images/Emo12.gif

כנראה זה היה שניה אחרי

אראראראר אני כזאת סתומה../images/Emo46.gif

פתחתי ערוץ 24 במקום 14 ארארארא
מאיפה ראיתי את ה-2?! למה אני כזאת עילגת!??!?!?!!?!
גרררררררררררררררררררררררררררר
אופי שוב פיספסתי את הראיון שלו

למעלה