אתם לא מאמינים מה קרה- קיבלתי מייג'ור בטעות

שלא תעזי לעשות את זה!!!!

אסור להשאיר את הלהבה דלוקה על אש קטנה במבער הגדול, זה עלול לגרום לנזק למבער בשל החום. המבער בנוי לעבודה בלחץ מסויים, ובלחץ הזה תמיד יש את הcandles - אלו השובלים הכחלחלים בין פי המבער ללהבה עצמה, הם מרחיקים את החום של האש מפי המבער וכך הוא נשמר. אם תעבדי בצורה של להשאיר את האש דולקת ב"קטנה" את תגרמי לחימום ראש המבער שלך, זה עשוי להסתיים בנזק למבער בתוך דקות, במקרה הטוב, ואני לא רוצה לחשוב על המקרה הרע. למען גילוי נאות, גם לי היה RED MAX, וגם אני עבדתי ככה כמה פעמים. נאלצתי לההחליף ראש כי הוא התחיל להתפרק, כך שאני מדבר מנסיון אישי.

BALEDIN

New member
תודה על האזרה

מהיום אני יפיעל אש יותר גדולה... איך יודעים שהאש גדולה מספיק?

כשהיא פועלת בעוצמה מלאה...

פשוט תכבי אותה כשאת לא עובדת עליה. כשאת צריכה את הלהבה הגדולה שוב, פשוט בזהירות פותחים את ברז הגז והחמצן, והיא כבר נדלקת מהלהבה שמעליה (ככה גם הפוך - עם הקטנה). אני לא יודע אם זו הדרך המומלצת, אבל אם את לא משאירה את הלהבה בגודל מלא, מוטב שלא להשאיר אותה בכלל.

טוב, שלחתי לדלפי הודעה על הטעות שלהם

והצעתי להם, בהמלצתו של אמנון, שישלחו לי את המגה-מיינור שלי בצורה המהירה ביותר ושאני אשלח להם בחזרה בגואר גוביינא (בכלל לא ידעתי שיש דבר כזה) את המפלצת שהם שלחו לי כשיגיע המבער המגה. מחכה לתשובה מהם - אעדכן אתכם בהמשך

התכוונתי לדואר גוביינא

שגם לא ידעתי שיש דבר כזה

אמרתי עם מבער חדש ../images/Emo3.gif

המיינור שלי שוכב לו מוזנח כי המוזה שלי ברצפה כבר המון זמן... יש לו דיזה אחת סתומה כבר שנים וככה עבדתי איתו ותמיד הבטחתי לעצמי מבער חדש.... עכשיו היה זמן טוב כי ציפיתי שכשאני אתחדש לי במבער - זה יחזיר לי קצת את המוזה בגלל ההתלהבות. אני אצטרך לחכות עוד כנראה...

אמנון אלבז

New member
מנהל
אין לך דיזה סתומה

יש לך חריר ראש סתום וזה הבדל גדול, לראש יש דיזה אחת ומספר חרירים, דיזה סתומה מונעת את זרימת הגז, חריר סתום מונע נר אחד ממספר הנרות לבעור. אפשר לפתוח חריר מסתימה, בהזדמנות תביאי את כבוד המבער וננסה לעשות לו ניתוח חריר פתוח יחד.

תודה על התיקון, כשלקחתי את המבער לתיקון באיזה

מקום בפתח תקווה, עולה חדש ניסה לתקן ואמר "דיזה סתום - אי אפשר לתקן" ואני למדתי ממנו. עכשיו אני מבינה. כבר ניסיתי לתקן את הסתימה כמה פעמים ללא הצלחה אבל אני אשמח אם תנסה גם אתה - אולי אתה תצליח. יש מצב.

אמנון אלבז

New member
מנהל
דיזה , ראש, חריר [ים]

לכל מבער יש דיזה אחת שמותאמת לסוג הגז וללחץ העבודה. למבער יש ראש, לראש המבער חריר או מספר חרירים, דיזה סתומה , תקלה של להבה חמה במיוחד , עודף חמצן שגורם לסתימה רצינית, סתימה מסוג זה לא מומלץ לנסות לתקן בשל אפשרות של שינוי מידות הדיזה. דיזה נסתמת לפעמים גם מחוסר חמצן, כששאריות פיח מצטברות בפתח, סתימה מסוג זה אפשר לפתוח, אבל יש לערוך בדיקה מקצועית מדוע הצטברו כמויות של פיח דבר המעיד על תקלה בשל שימוש לא נכון במבער. חרירים. החריר מיצר את סוג הלהבה. בראש עם חריר אחד שנסתם מומלץ להחליפו, ראש עם מספר חרירים כשאחד או שניים מהחרירים נסתם ניתן לפתוח וגם כאן רצוי לגלות את סיבת הסתימה. בתקלות מסוג זה רצוי באמת להתיעץ עם גורם מקצועי שיאתר את סיבת הסתימה [בגלל סכנת הלהבה החוזרת.]

למעלה