אתם לא יודעים מה קרה לי!!!

Marble Arch

New member
אתם לא יודעים מה קרה לי!!!../images/Emo7.gif

טוב, בטח חלק גדול מכם לא יודע מזה.. אבל מי שיוצא לו להתעסק במטבח- לפעמים בכלמיני קופסאות של מאכלים משומרים, כמו אורז או אבקות מרק למיניהן- יש חיות קטנות שמתפתחות בפנים...
בכל אופן, אכלתי בהנאתי טריקס ולפתע מצאתי דבר חשוד מאוד על הכפית שלי........ כן ידידיי, זה היה יצור חי שהוטבע בחלב
אחרי שהפכתי את תכולת הקופסה מצאתי עוד אחד..... בא לי להתאבד!! טוב, מאחר ואני חדשה בפורום הזה אתם לא ממש מכירים אותי, אז כדי להגביר את האירוניה אני אספר לכם פרט שהחברים הקרובים יודעים עלי- אני פריקית של נקיון... אני לא נוגעת ברצפה או בדברים שנראים לי מלוכלכים, האוכל שלי חייב להיות הכי נקי שבעולם ואסור לאף אחד לדעת בו, או בכוס שלי או במזלג או בסכין... אם מישהו נוגע בפיה של הבקבוק אני מוכנה להרוג אותו.. בקיצור, התמונה ברורה. אז למה אני, מכל האנשים, חייבת לאכול דבר כזה מגעיל???????????

שיואו גאדדד!!!!!../images/Emo2.gif

אני בשוק טואלי!!! פעם נתנו לי בונבוניירה והיו בתוך החבילה השקופה ג'וקים מעופפים! ג'יזססס!!! כמעט התעלפתי על ה-מ-ק-ו-ם!!! וכן גם אני אוהבת ניקיון
מקווה שהכל בסדר עכשיו

יאקקקקקקקקקקקקקקק

בובה אני לא יודעת מה להגיד לך אבל זה מגעיל!!!מבחיל!!!
שלחי את זה לחברה!!! יאקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק איכס אניעכשיו סיימתי לאכול קונפלקס!!יאק בע לי להקיא!!!!!!!!!!!!!!!

Marble Arch

New member
שלחתי להם את זה...

כתבתי להם שהקאתי והכל ושיבדקו את זה. ניראה אם הם יחזרו אלי.

אמממ....

חרקים, תולעים ושות' מלאים בחלבונים...עוד דרך לחשוב על אכילת משהו שאפשר למצוא בד"כ על צואה על הדשא

a Warming Sign

New member
אוי../images/Emo2.gif../images/Emo5.gif../images/Emo67.gif../images/Emo20.gif

גם אני כבר נתקלתי ביצורים במקומות כאלה
וגם אני די פריקית של ניקיון
Be strong

original jess

New member
../images/Emo6.gif זה קרה גם לאחותי...

אבל אצלה זה הגיוני, כי היא בדירת שירות לאומי שלא הכי נקיה, ולאוכל שלהם נראה לי שעבר הזמן...

yanivtr

New member
למה להיות צבועים?

תחשבו על היצור הקטנטן הנחמד שהיה באמצע הארוחה שלו ונהנה מהטריקס, ופתאום בא יצור שגדול ממנו פי כמה וכמה ואוכל אותו! אני חושב שלו הייתה חוויה יותר טראומתית...

למעלה