אתם יודעים שהמורדים

ואחרי ש5.000.000.000.000 איש חתמו

על העצומה הפסקתי אותה כי כל הזמן שלחו לי אימילים עם הצעות להיות דוגמן ילדות בנות 14 רוצות שאני יתחתן איתן ולקיים עמן יחסי מין וכו' וכו'!!!!! חחחחחח

sharonloveshawn

New member
איכסססססססססמ אני במקומך הייתי

זורקת את זה לפחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שרון

אני לא כל כך אוהב את קמילה אז מה את רואה אותי קורא לה קהקהמילה? או יורד עליה או אם היית מכינה משהו הייתי אומר שזה מגעיל וכאלה? לא אם בא לך תמשיכי אבל תדעי מה אני חושב על זה....

sharonloveshawn

New member
יופי לךךךך ומה זה קשור עכשיו לקמי??

נכון אני חולה על קמי ושונאת את קקה מה לעשות?????????????????????. אמרתי שאני הייתי זורקת את זה לפח בגלל שאני שונאת אותה זה לא קשור עכשיו לקמייייייייי דביל תחשוב בפעם הבאה אוקי?????????????????????????????

sharonloveshawn

New member
קודם כל אני בתתתתתתתתתתתתתתתתתת

דבר שני יא קוף מכוער ומתלהבו"כוסון" אז מה אני אומרת דברים על קקה כי בא לייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי ולך תתחפף אתה מכוערררררררררררררררררררררר

לך יא קוקסינל! רוצה להיות בת? טוב..

קוקסינלללללללללללללללל יאללה לך תא5כל משהו קופיף בננה אולי אהה שחכתי את קופה

sharonloveshawn

New member
אבא שלך קוקסינל אדיוטטטטטטטטטטטטטטט

לך תחרבן בתחתונים של אמא שלך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה הקשר? אהה ואתה יודע שאתה מאומץ!

אם יש לך שני אבות זה אומר שאתה מאומץ הבנת??????? אפילו ששניהם מתלבשים כמו נשים

sharonloveshawn

New member
בונאה יא חתיכת מטומטםםםםםםםםםםםםםםם

לי יש אמא ואבא והם ילדו אותייייייי ואני הגדולה במשפחהההההההההה אתה לעומת זאת.............. אין לך אמאאאאאאאאאאאאאא כמה חבלללללללללללללללללללללללללללאדיוטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט כוס אמא שלך ולך תזדיין עם אחותך קוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

sharonloveshawn

New member
איי אי פגעת בי קשות....טוב אני

הולכת לקניון אני לא צריכה לריב עם בן זונה כמך עכשיו......... אני יריב איתך אחר כךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך ביי "כוסון"

למעלה