אתם יודעים משהו...

אתם יודעים משהו...

אני אמנם מרגיש הרגשה בלתי נסבלת ואני לא רוצה לחיות יותר אבל מה שעוד יותר מפריע לי זה לראות כמה אמא שלי בוכה ועצובה בגלל המצב הנפשי שלי ואין שום דבר שאני יכול לעשות כדי שהיא תרגיש יותר טוב
ממני פחות אכפת לי אני לא רוצה שהיא תסבול מה אני יכול לעשות?

איש יקר

קראתי וכאבתי את כאבך , הבנתי את צערך , כי בידיוק לפני כמה דקות כתבתי הודעה כזו על אחותי , אך הקושי גם אצלי הוא אצל כל המשפחה , ההורים ואחותי בעיקר , אחי פחות. אני יכולה לומר שאני יודעת ומדגישה שרק יודעת שהדרך הטובה היא לבוא ולדבר ולומר "קשה לי עכשיו" "אני מעדיף/לא מעדיף להיות לבד", לא להסתיר!!! לא , לא , לא , זה עושה את זה יותר קשה , זה נותן להם להכנס לסרטים , שהם יכולים להיות "יותר חמורים" מהמציאות . אני יודעת כמה זה קשה לבוא ולשתף ולספר , כמה זה לפעמים מביך ולא נעים ואלי אפילו אתה חושב שזה מקשה יותר , אבל תסתכל כמה כואב עכשיו לא עדיף לנסות להקל , לנסות להראות שיפור או לספר קצת לא הכל , רק מעט. לתת להם לנסות לעזור , גם אם זה לא באמת עוזר , לפעמים זה יכול לשפר להם את ההרגשה וככה להפחית את תחושת האשמה שלך. מקווה שעזרתי ולו במעט , בכל מקרה אנחנו פה קוראים ומקשיבים הקיסרית הילדותית ואולי תתן לה לקורא משהו ,, תתן לה לקרוא את ההודעה הזו, מה דעתך?

גם אני אליכם

ותדעו שאני תמיד פה , גם כשאני לא כותבת , קוראת ומגיבה לפעמים ומוחקתושוב ושוב אבל אני פה לא עוזבת אותכם ומקווה שאתם לא אותי .. אוהבת נעה

למעלה