אתם יודעים משהו, נמאסתם!

מצב
הנושא נעול.

OdedIsNotAfraid

New member
אתם יודעים משהו, נמאסתם!

אתם יודעים משהו, נמאסתם!
הקוראן מתחיל בלקח עגל הזהב וקורא למוסלמים לתקוף יהודים בזמן שאלו עסוקים בחטא, אין כמו הפורום הזה בכדי לחשוף את הפרצוף האמיתי של הטמטום שלכם בנוסף אפשר להוסיף שזה הכל חוזר ללך לנמלה עצל למד דרכיה וחכם רעיון השוק החופשי שלכם מזכיר נמלים שהולכות לאיבוד בכאוס של פורמונים מגזעים ומינים שונים בזמן שרודף אחריהם סוכן מכירות

gkeidar

New member
מה כמה?

אתם יודעים משהו, נמאסתם!
הקוראן מתחיל בלקח עגל הזהב וקורא למוסלמים לתקוף יהודים בזמן שאלו עסוקים בחטא, אין כמו הפורום הזה בכדי לחשוף את הפרצוף האמיתי של הטמטום שלכם בנוסף אפשר להוסיף שזה הכל חוזר ללך לנמלה עצל למד דרכיה וחכם רעיון השוק החופשי שלכם מזכיר נמלים שהולכות לאיבוד בכאוס של פורמונים מגזעים ומינים שונים בזמן שרודף אחריהם סוכן מכירות
מה כמה?

gkeidar

New member
../images/Emo13.gif

שמוצקין

New member
"לך אל הנמלה חכם

אתם יודעים משהו, נמאסתם!
"לך אל הנמלה חכם
ראה דרכיה וטיפש"

שמוצקין

New member
אני רוצה לקנות שוב אופניים חשמליים

לא שכחתי לך
את האופניים החשמליים.
אבל יש עדיין בעיה של אמינות . הם לוקחים על זה מחירים של מוצר פרמיום בעוד שזה מייד אין צ'יינה . בארצות הברית זה עולה בין שליש לחצי . לשני הזוגות שהשתמשתי היו כל כך הרבה תקלות עד שדרשתי את הכסף בחזרה.

3718

Member
מה עם TREKKER או DNA (תוצרת הארץ)?

אבל יש עדיין בעיה של אמינות . הם לוקחים על זה מחירים של מוצר פרמיום בעוד שזה מייד אין צ'יינה . בארצות הברית זה עולה בין שליש לחצי . לשני הזוגות שהשתמשתי היו כל כך הרבה תקלות עד שדרשתי את הכסף בחזרה.
אני יודע שזה לא הפורום, אבל סתם מעניין... אני מחפש תרוץ לקנות

שמוצקין

New member
אל תחפש פשוט תקנה ../images/Emo13.gif

אני יודע שזה לא הפורום, אבל סתם מעניין... אני מחפש תרוץ לקנות
אל תחפש פשוט תקנה

זה יופי של דבר כל עוד זה לא מתקלקל. אם יש לך מעלית שיכולה להעלות את הטרקר הביתה קנה אותו , כי היצרן נמצא בארץ ולא צריך לשלוח כל דבר לתיקונים בסין .הDNA קלים ואפשר לסחוב אותם במדרגות. תעשה חיים ותביא סיבוב :)

prizman

New member
לא חושב

אל תחפש פשוט תקנה

זה יופי של דבר כל עוד זה לא מתקלקל. אם יש לך מעלית שיכולה להעלות את הטרקר הביתה קנה אותו , כי היצרן נמצא בארץ ולא צריך לשלוח כל דבר לתיקונים בסין .הDNA קלים ואפשר לסחוב אותם במדרגות. תעשה חיים ותביא סיבוב :)
לא חושב
שתזיק לך נסיעה לסין. אבל את האופניים שים בתא המטען של המטוס, אל תרכב עליהם לשם.

אויי, גדול, זה עוד בא מהקוראן.

אתם יודעים משהו, נמאסתם!
הידעת שגם הקוראן וגם התנ"ך קוראים לגיהאד רק בדרכים שונות ? (סתם אנקדוטה למחשבה). לעניין רעיון השיווק שכתבת, כל כך נכון, אבל היי, אם לא תתאים את עצמך לרוח התקופה, לא תבין שגם לנמלים יש מלכה והיא עושה דברים שונים מהנמלים עצמן. ואומר: כשאחד מרוויח כסף תוך שהוא פחות עובד, תמיד יהיה אחד שעובד קשה כדי לתת את הכסף לזה שלא עובד. ככה זה עם האברכים. וואו, יאללה בלאגן :)

סתם בשביל הקטע.

הידעת שגם הקוראן וגם התנ"ך קוראים לגיהאד רק בדרכים שונות ? (סתם אנקדוטה למחשבה). לעניין רעיון השיווק שכתבת, כל כך נכון, אבל היי, אם לא תתאים את עצמך לרוח התקופה, לא תבין שגם לנמלים יש מלכה והיא עושה דברים שונים מהנמלים עצמן. ואומר: כשאחד מרוויח כסף תוך שהוא פחות עובד, תמיד יהיה אחד שעובד קשה כדי לתת את הכסף לזה שלא עובד. ככה זה עם האברכים. וואו, יאללה בלאגן :)
סתם בשביל הקטע.
בספר דברים [סוף פרק יב]: "כִּי כָל תּוֹעֲבַת ה' אֲשֶׁר שָׂנֵא, עָשׂוּ לֵאלוֹהֵיהֶם, כִּי גַם אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנֹתֵיהֶם יִשְׂרְפוּ בָאֵשׁ לֵאלוֹהֵיהֶם". מהקוראן: "האם לא תילחמו באנשים אשר הפרו את שבועותיהם וזממו לגרש את השליח?" . . . "הילחמו בהם! וכך יענישם אלוהים בידיכם וימיט קלון עליהם." (סורה 9 פסוקים 13-14). "הילחמו בכופרים הקרובים אל גבולכם, והקשו ידכם עליהם!" (סורה 9 פסוק 123) "נכתב בספר כי מִצווה עליכם להילחם" (סורה 2 פסוק 216)

מצב
הנושא נעול.
למעלה