אתם יודעים מה זעזע אותי מהפיגוע

נורית ס

New member
אתם יודעים מה זעזע אותי מהפיגוע

בבוקר,איך שרצחו את הבת ה 5 כשהיא התחבאה אם שאר האחים שלה מתחת למיטה[בן שנתיים ובן ארבע]שנפצעו בינוני. המקרה הזה לוקח אותי להיסטוריה של עם ישראל שבה הנאצים פרצו בתים של יהודים וצדו את היהודים כמו הטרף. מעניין מה יש לאירופים להגיד על פיגוע זה! זה טבח נוראי שבוצע על ידי שלושה מחבלים. ראיתם את התמונות של חדר הילדים,מלא בדם,צעצועים שבורים ,עקבות דם,או את חדר השינה כל הקיר בדם וגם המיטה,שהאירופים יראו את התמונות האלה ויגידו שלא היה טבח!

CANDY MAN

New member
השתגעת? נפט שווה יותר מאחת בת 5...

למה אמרתי אחת? כי ככה העולם מסתכל עלינו. שישראלים מתים זה סתם עוד אחד בשבילהם מפני שהנפט שנמצא מסביבנו שווה הרבה יותר מאיתנו. אתם יודעים מה? אולי הקפיטליזם עשה נזק אחד ענק לעולם למרות כל ההיתרונות שלו. הוא הפך דבר גולמי להרבה יותר בעל ערך מחיי אדם. מה שאני יכול להגיד ואני תמיד אומר, חבל.

EverMan

New member
בנוגע לקפיטליזם

כל מה שיש לי להגיד זה : ויוה לה סוציאליזם

ice5

New member
אין שום קשר לנפט

אנחנו יהודים העולם אנטישמי תתעורר

EverMan

New member
תפסיק להיות פרנואיד

העולם נגדנו כי הוא פרו-פלשתינאי כי אנחנו כובשים אותם כבר 30 שנה ולקחנו להם כל מה שיש להם , מרכוש עד כבוד... הוא בין העמים היחידים בעולם שרוצים עצמאות ולא נותנים להם. ואחרי התקשורת שהולכת נגדנו כי להם יש מערכת הסברה ולנו אין.

ice5

New member
שיחפשו עצמאות במדינה אחרת

לא לקחנו להם כלום אנחנו נתנו להם מערכות חשמל ביוב וטלפון אנחנו בכלל הגדרנו אותם כעם הם סתם שבטי נוודים

EverMan

New member
סליחה ?

טוב שאתה לא גזען ... אנחנו לקחנו להם את השטחים אנחנו לא נתנו להם ביוב וטלפון , אנחנו הגדרנו אותם כעם בגלל שהם התאחדו כעם תחת הכיבוש שלנו... הם לא היו נוודים מעולם , אתה מדבר על הבדוואים , הם תמיד חיו בארץ .. הם חיים פה כבר 2000 שנה !

ice5

New member
מה אתה אומר??? דרך איזו חברה הם מתק

דרך איזו חברה הם מתקשרים? עבדאללה פון? אתה יודע שהחובות שלהם לחברת החשמל הם כמה מיליארדים? בנוגע לחלק השני, אם תצליח להביא לי הוכחה אחת לזה נדבר. הם אפילו לא יודעים מאיפה ערפאת הגיע. (לפני טוניס)

בא לי לבכות

למה כולם שוכחים את התקופה של שנות השישים-שבעים, כשמאות דניות ושוודיות והולנדיות צבעו את המושבים והקיבוצים בארץ בבלונד ססגוני? למה כולם שוכחים את האהדה שקיבלנו בעולם לפני תחילתה של התקופה השחורה אחרי הכרזת האו"ם על הציונות כגזענית ב-75 (אפקט ברור של המשכו של הכיבוש ביו"ש. ולא, אין קשר לסיני, אני לא מקשר בין שני ה"כיבושים", למה? כי בגדה המערבית ובעזה יש מיליוני אנשים, בסיני יש רק חול)? העולם אנטישמי כי השד האנטישמי מצא לעצמו תירוץ חדש. היהודים כובשים, והמדינות שלנו משלמות להם ותומכות בהם! איך זה יכול להיות? אנחנו פרו-פלשתינאים! ונפסיק לשלוח לכם בלונדיניות למושבים! אנחנו היינו פעם מאוד אהודים בעולם, זה היה רק לפני 35 שנים. אבל ההמשך של הכיבוש עורר שוב את השד האנטישמי, שיתביישו להם אלה שלרגע שכחו מי הם ומה הם היהודים. האוכלוסיה באירופה מאוד צבועה ומכוערת, אבל תשים לב לגל העולה של האנטישמיות שם מאז תחילתה של האינתיפאדה. קל לשטוף לאנשים את המוח נגדך כשיש להם תמונות שמוכיחות כמה אתה רע. שכחת את מיצג "היהודי הנצחי" של הנאצים ב-1934? אז עכשיו המיצג הזה עוד יותר משכנע, יש תמונות של ישראל מנציחה כיבוש על שניים וחצי מיליון איש.

למעלה