אתם זוכרים שפעם....

אתם זוכרים שפעם....

1. היה כונן //:B 2. שכדי לחשב את הדולר הכפלנו ב- 2 3. שכל אחד ידע מה זאת "גלידה חמה" 4. שכל אחד רצה מצלמת כיס (ארוכות וצרות) 5. כשהיינו ילדים גיל 29 נראה לנו ממש מבוגר 6. כדי להצליח בפסיכומטרי היית צריך רק היגיון בריא וידע כללי 7. היו בלוקים מיוחדים לכתיבת מכתבים לחו"ל 8. חותלות רגליים היו IN (לבנות בלבד) 9. השחלנו אסימון לשרוך הנעל למקרה שנתקע 10. זכרנו את כל מספרי הטלפון בע"פ

TzutZ

New member
הכל נכון פרט לזה

שגיל 29 נראה לי גדול גם היום ...

TzutZ

New member
../images/Emo25.gif

"Words are very unnecessary They can only do harm" [Enjoy The silence- Depeche Mode]

כפרה עלייך , כפרה !

אתמול פיזזתי לצלילי גירסא מיותרת של השיר הזה , מה אגיד לך ?- מיותרת ..

TzutZ

New member
אם זה מה

שהביא אותך לפה... כנראה שלא היה מיותר
שלום שלום

האמא של הסמאללות !!!

כפרה ! שיפשפתי (את העיניים) כלא מאמין ... welcome לפורום הכי משוגע בתפוז (חוץ מפורום מתכונים) . אה , והשיר תענוג !

y e t i

New member
אני זוכר שפעם

לא עניין אותי הדולר , גלידה חמה לא אהבתי , לא אהבתי מצלמות , רציתי כבר ממש להיות גדול , לא הייתי כותב מכתבים , ממש לא הזיז מה היה IN או OUT . מה שאני בוודאות זוכר שקצת לפני הגיוס הופיעו שתי להקות בארץ שהוציאו אז את הנוער מאיזון , את זה באמת לא אשכח , במיוחד את ההופעה של אלו בגני יהושוע . never be never see won't see what might have been what I've felt what I've known never shined through in what I've shown never free never me so I dub thee unforgiven ולמי שלא מזהה , בלתי נסלח - מטליקה . http://www.youtube.com/watch?v=5cGvzApDZKI

Cobe Anan

New member
אני לא זוכר..

הם הגיעו עם גאנז או עם נירוונה? (הייתי קטן.. זכרתי רק כמה חבר'ה עם שיער ארוך וגיטרות...
)

y e t i

New member
Guns הגיעו אחרי פסח של שנת 93

מטאליקה הגיעה באותו קיץ של אותה שנה . אני לא אשכח איך רצנו לפתוח חשבון בבנק דיסקונט כדי לקבל כרטיסים להופעה ב 20 ש"ח . זאת הייתה אותה שנה שבה הופיעו בישראל הלהקה השוודית הזאת ..שכחתי את שמה Ace Of משהו , והזמר ד"ר אלבן .

E m i l i K o

New member
../images/Emo99.gif The Unforgiven

המוזיקה, פשוט להתענג עליה! אני יודע שהם הוציאו עוד שתי גרסאות לשיר הזה, את הגרסא השנייה יש לי את השלישית אני לא מוצא (ויכול להיות שאני טועה, והוציאו רק שתי גרסאות) אבל מה שבטוח, אף אחת מהן לא מתקרבת לשיר המקורי

למעלה