אתם גם מחכים לזה וגם מצפים לזה

PingPong18

New member
אתם גם מחכים לזה וגם מצפים לזה../images/Emo70.gif

הסיכום היומי - 27/04 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
הצילו הצפה
היום הזה יכתב בספרי ההסטוריה כיום שבו הוצף פורום סלולארי עוד ירשמו בו שדבר כזה לא יחזור בשנית, שזה היה חד פעמי ולא תיהיה עוד פעם. לאחר ניקיון הפורום מההצפה פירסמתי כאן הודעת אזהרה אני מוצא לנכון לצרף אותה לסיכום הנ"ל "... הדבר הכי חמור שיכול לקרות לפורום - המבצע אותם יחסם מן הפורום ללא אפשרות ערעור או דיון בנושא, להנהלת הפורום יש את כל הזכויות והכלים לעשות זאת. אם וכאשר הדבר יחזור על עצמו להנהלת תפוז יש את כל הכלים הדרושים כדי למנוע מהאדם להיכנס לפורום בכל שם אחר. הצפה היא עברה חמורה ביותר על כללי הפורום הזה ובכלל אם אתם נתקלים בה בזמן דיונים פנו אלי או אל דור ואנחנו נטפל בבעיה במהירות האפשרית. אם מקרה כזה יחזור בשנית ינקטו צעדים חריפים ביותר נגד המציף כולל חסימת הIP ע"י הנהלת הפורומים של תפוז. ..." ראו הוזהרתם
ועכשיו לחלק היותר משמח בסיכום
תמונת היום
אני מאוד מרוצה מהתקדמות הפינה הזאת ואני רואה שאתם משתפים פעולה
אז הפינה תמשיך גם בימים הקרובים. הזוכה היומי בפינת תמונת היום הוא : ערן "פלאפון ירוק" אבני ערן קבל
השרשור שלא רוצה להיעלם
שרשורו של ערן - "מבקש עיצה..." פשוט מסרב לעזוב את העמוד הראשון בפורום איזה מזל שעוד מעט יעברו 72 השעות
ספיישל בחירת ע.מנהל
שינוי קטן בנהלים : כל מועמד יקבל לרשותו את זכות הניהול למשך 4 ימים החלוקה תיהיה כך - שישי עד שני בערב ושני בערב עד שישי כל מנהל יצטרך לרשום, אם ביום שני או ביום שישי סיכום חצי שבועי בזמן שבו הוא ניהל את הפורום.
השרשור הארוך ביותר
השרשור הארוך ביותר הוא "חברים אני צריך עזרה" עם 24 תגובות של - לי...
אבל מכיוון שאני לא לוקח חלק מהתחרות אז ה
הולך ל - "שליחת SMS דרך אימייל" עם 10 תגובות של - gilgolan מזל טוב gilgolan
שבוע טוב לכולם ותהנו ב
שלכם,

PingPong18

New member
הודעה נוספת בקשר לבחירת ע.מנהל../images/Emo41.gif

כרגע ישנם 4 מועמדים אייל - PingPong18 יניב - Geostant אנדרי - AndreyS וערן - פלאפון ירוק התחרות פתוחה לכולם ואפשר תמיד להציע את עצמכם לתפקיד. ל"ג בעומר שמח לכולם

idan3k

New member
אני לא בטוח שכדאי לי אבל בכל זאת...

אני מציע את עצמי... אני אפנה זמן...

idan3k

New member
יניב, לא הכל סובב סביבך...

מצטער לבשר לך אבל לא היה קשר אניוויי תודה...

idan3k

New member
זה לא מושג...

ורק לידיעתך אם לא שמת לב כל הודעה שאני רושם היא בצחוק... זה הטון שלי מה לעשות... אולי אני צריך באמת להוסיף את האמוטיקון הזה לחתימה שלי... טוב זה מה שאני אעשה (כשתראה את ההודעה הזאת אתהכבר תראה את זה נראה לי)

PingPong18

New member
לעידן...וכולם...

במשך הארבעה ימים שבהם תתמנה למנהל תצטרך לתפקד כמנהל לכל דבר... לשמור על רמת דיון בפורום... להפסיק דיונים שלא עיניינים לגבי נושא הפורום להפעיל את הפורום... וכו´ בארבעה ימים האלו אתה צריך להרשים את חברי הפורום שבסוף יבחרו את ע.מנהל. זה תפקיד דיי רציני שדורש הרבה תשומת לב... לכן אם אתה או כל אחד אחר חושב שזה יגזול ממנו זמן יקר ו/או שאין לו את הזמן להשקיע אני חושב שלא יתמודד... זאת תחרות רצינית ולא סתם הפנינג של "להיות מנהל ליום אחד"

idan3k

New member
אני יודע שאני מסוגל לעשות את התפקיד

מצויין. הזמן הוא הבעיה... אבל אין דבר העומד בפני הרצון אז אני בטוח שאני אמצא זמן. ובוא נוסיף שיר מתאים Sum 41 - Motivation

idan3k

New member
ואם מדברים על להרשים...

לפחות אותי אתה הרשמת. קבל ח"ח

אהה קלי קלות../images/Emo6.gif

לא בעיה אני יעשה פעילות יומית מו שאתה עושה אבל לא בטוח שאותה פעילות כי אין לי פוטושופ (אני סתם מנחש שלך יש) וסיכומים יומיים אני יעשה רק אם לא יזרקו עדבניות

ישששש

זכיתי היום ב 3 תארים 1)הקרציה היומית לא עוזב את העמוד
2)זכיתי בתחרות התמונה היומית 3)טוב לא אני אלא מכבי חיפה וזה לא רישמי בכל מיקרה שיגעתי לכם תשכל עליה

d@r121

New member
יופי טופי לכל הנבחנים

מכיוון שכל מנהל מקבל 4 ימים + סיכום חצי שבועי אני מוצא לנכון לבקש מאותו מנהל להכין מעין סיכום על 4 ימי הקדנציה שלו וזאת מכיוון שיהיה לכם מידע מה עשה כל אחד כדי שתוכלו להצביע בסקר מכיוון שלא ניתן לבחור מישהו ב4 ימים נדאג לכך שהסקר יעלה בסוף התחרות כך שיהיו קיושרים להודעותיכם שתוכלו להתרשם...

למעלה