אתם אנשים..

BenBmx

New member
אתם אנשים..

מאכזבים. שניי סרטים? אתם צוחקים עליי? זהו? נרשמו 10 אנשים/זוגות. מה אני אגיד לכם... שיהיה.

Daniel bmx

New member
מה אתה בלחץ...

יש לנו עוד כמה דברים קטנים.... מי יישמע כמה זמן זה לוקח לחבר כמה סרטים.

VaDiM BMX

New member
חחחח

טיים חולון מנצחת! ואני יהיה שאם כדי לירות איך הם זוכים))) סך הכול יופי של אירוע...היקר זה לא הפרסים זה ההשתתפות

VaDiM BMX

New member
בפסח...

אפילו אני לא יודע את התאריך ושעה!מה זה?! משהו שהייתי צריך לעשות אולי קודם !!! תחרות קטעי הוידאו הראשונה בארץ . הנה הפרטים, שוב - כמו שבן כתב האירוע בחסות- "סטריט מאשין" וסקייטפארק הספורטק תל אביב Vision Tattoos (! האחת והיחידה - החנות של טל (אני, הא הא האירוע כולו יהיה בסקייטפארק של אושרי בספורטק. הכניסה לאירוע עצמו תהיה חינם לגמרי ואין שום דמי כניסה. יהיה מסך גדול, מקרן ומערכת סאונד ויש מקום ליותר מ - 300 איש אז כל מי שרוצה לבוא מוזמן לבוא. האירוע יהיה משולב, גם אנחנו וגם הסקייטרים. אל תחמיצו פנים, זה רק יקרב בין כולנו. ואני מבטיח שלא נישאר בצד. יהיה איפה לקנות אוכל,שתייה ושאר משקאות למי שהחוק מתר לו : החוקים הסרט חייב להיות מצולם באיכות די-וי, לא קליפים במצלמות דיגיטליות ולא מצלמות של פלאפונים. הסרט צריך להיות ערוך ומוכן להקרנה, אנחנו לא נערוך בשבילכם! לא יותר מ 2 דקות ! קצר ולעניין. אז תוותרו על הקליפים הפחות רציניים ושימו את הקליפים הטובים ביותר. לא יותר מזוג מצולמים לסרט. סרט אישי מותר, זוגות מותר, לא יותר. הזוגות/יחידים לא חייבים לצלם את עצמם ולערוך בעצמם. הסרטים ישפטו על פי מספר קריטריונים כמו עריכה ,סגנון, איכות רכיבה, "קצר ולעניין" ומקוריות, ולכן כל אחד יכול להשתתף ולזכות. כל הסרטים חייבים להגיע אליי לפני הראשון במרץ, ערוכים ומוכנים על דיסק או על קלטת . סרטים שיגיעו אליי מאוחר מהתאריך המצויין לא יוכלו להשתתף כל מי שמועניין להשתתף עליו להתקשר אליי על מנת להירשם לתחרות ועל מנת לקבל כמה פרטים נוספים. הטלפון שלי - 0546-299284 - בן רשימת הפרסים תפורסם בקרוב אל תהיו עצלנים... לכו לרכב ולצלם בן-

למעלה