אתם אנשים מעצבנים!!

אתם אנשים מעצבנים!!

היום היה לי את כל המחשב לעצמי!!אחותי היתה צריכה לנסוע להרצות באילת!! אחותי השניה טסה ליוון עם חבר שלה אחי הגדול לא גר פה..השני בילה את כל היום עם חברה שלו ביומולדת שלה...ואני במחשב ... ודבקא היום שכולו שילי אתן לא הייתן?!

שירן 2

New member
אחותייייייי אני פה!!!!

אז בואי תהניייייייייייייי *חגיגננה*

אתי ...

כשאת עצובה גם לי פתאום אין חשק להיות יותר שמח אם בליבך יש אבן, שאת שלוותך חדרה אל מול עצבך, אני מונח שרוע כואב ולא רגוע וליבי ניחומים לך שולח כשאת עצובה, כשאת עצובה בצבא הכי חזק שבעולם אלחם למענך את התקווה האמיתית שבחיי שואב אני ממך בבקשה לעולם היי מחייכת כשאת נעצבת אני כמו לא קיים אם רק תחייכי אפילו גם כשאין לך אני אדהר על דרך, אני אהיה למלכה אם רק תחייכי כל צרותיי ייעלמו ברגע

שירן 2

New member
שששש שקט חחחחחחחחחחחח

אל תדאגו אני לא מעשנת חחחחחחחחח אבא שלי רצה סיגריות אז הלכתי לקנות חחחח חזרתי מהר מה?! הלכתי לקנות ועוד איך!!! החנות שני צעדים מהבית!

זה כ"כ מרגיז ומרתיח

ליראות תדבר התקוע הזה למעלה "הליאוריות-0 מסרים" זה הורג אותי!!!! ותאמינו לי שאצל אתי ונעמה זה "במבית10 - 100 מסרים"(וכולם ממני) או ש.."אתי קסרטו-1000 מסרים"כן כן לא טעיתן גם זה ממני!!חחח

שירן 2

New member
אם כבר מדברים על מסרים.....

אז לי יש 100 מסרים ואני צריכה למחוק אותם חחח ובדיוק עכשיו זה מה שאני עושה

שירן 2

New member
יאללה יאללה תקדישי לי משהו.......

אף פעם לא עשית לי הקדשה יפה.פיחחחחחחחחחח

הינה מגיעה לך:

קחי מה שתרצי, מי יסרב לך קחי את העולם כולו מי יוכל לומר לך לא אם רק תחייכי, מי לא יתאהב בך מי שאת רוצה יבוא אל תלכי עם מי שלא תעשי רק מה שאת אוהבת רק מה שאת חושבת שיהיה לך טוב יש לך זמן לגדול, כמה יפה את קחי את העולם כמו פרי קחי כל מה שאפשר אין אחת כמוך, את כבר יודעת שתוכלי תמיד לבחור כל מה שתרצי לזכור תעשי רק מה שאת אוהבת רק מה שאת חושבת שיהיה לך טוב יום אחד יבוא מי שחיכית לו מי שאת רוצה שיבוא עם מה שאת אוהבת בו

למעלה