אתכם זה מצחיק ?

אולה *

New member
לא ממש

ואני היום חיפשתי תמונה של דחליל. הכנסתי ברוסית את המילה לגוגל וקיבלתי 3 תמונות של קונדוליסה רייס. עדיין המומה.

English

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif פניתי להנהלת הפורומים

בבקשה שיסירו את ההודעה האומללה הזו. בדרך כלל אני מאלו שמעבירים דברים כאלו אבל הפעם מאד התרגזתי.

בי זה לא פוגע

סתם טיפשי בעיני. גם לא יכולה לדמיין באיזה נסיבות מישהו ישלח למישהו אחר ברכה כזאת

English

New member
מפני שילדינו אינם סינים או גואטמלים

או רוסים. הם ישראלים לכל דבר גם אם יש להם חזות שונה. בי אישית זה לא פוגע, אבל העלבון הכי גדול כיום לבן שלי זה כשקוראים לו רוסי. לא הצלחתי להבין ממנו למה זה מעליב, וההשערה שלי היא שזה מרמז על חוסר שייכות שלו, כביכול.

נעמי*

New member
אני דווקא ראיתי בזה ירידה על

המטומטמים ששואלים אמהות לתינוקות בני פחות משנה "הוא כבר מדבר רוסית" וכו'.

Zugit

New member
זה מעליב כי

כנראה "רוסי" זה מעמד יותר נחות, ובד"כ מתכוונים לילדי עולים, כאלה שמדברים רוסית, מביאים לכיתה סנדביץ' עם נקניק, מכניסים חולצה למכנסיים וכיו"ב סטריאוטיפים. את יודעת, קליטת עליה
. והלגלוג הזה אינו נחלתם של ילדים בלבד. אני מזמן חוששת שהקטנטונת שלי תפתח תסביכים משום שאבא שלה מספר בדיחות על רוסים, וכולם מסביב צוחקים, כולל אותה. ומה לעשות שהיא גם רוסיה - היא נולדה ברוסיה ויש לה מראה רוסי, וגם שמנו לב שהיא אוהבת להאזין לדיבורים ברוסית (ויש בשפע אצלנו בגינה).

משתפרת

New member
זה מין הומור כזה...

והאיגרת הזאת כבר צורפה לברכה שנכתבה בפורום לפני כחצי שנה. אז היא עברה בלי לעורר כל תשומת לב. לי זה נראה מין אבסורד כזה, ואותי זה משעשע. גם אותנו שאלו אם הילד (שהיה בן 10 חדשים) מבין ספרדית (וקיבלנו אותו בגיל חדשיים וחצי).

למעלה