אתחול נוקיה 6260 - והשוואה

marik

New member
אתחול נוקיה 6260 - והשוואה

שלום יש לי 2 שאלות: 1. אני רוצה לפרמט את כל הזכרון של הנייד שלי. משמע, להתחיל מאפס. שכל הזכרונות ימחקו, כל התוכנות יעלמו, כל ההודעות יתעופפו וכו'... בכרטיס זכרון זה לא כזה בעיה, פשוט מוחקים ממנו הכל. אבל מה עם זכרון הטלפון? איך עושים את זה? 2. האם נכון יהיה לומר שהנייד שלי, נוקיה 6260 - הוא מקביל לנוקיה 6630 שסלקום משווקת בארץ? העניין הוא שבסלקום חייבים להגדיר במערכות איזה מכשיר יש לי. כיוון שאין להם אפשרות להגדיר 6260, אני פשוט חשבתי להגיד להם שיש לי 6630. ככה אני יוכל להשתמש בכל האפשרויות שהנייד שלי מציע לי, וכרגע אני לא יכול לממש. (כמו הורדת MYFONT). תודה :)

marik

New member
ואותו דבר לגבי 6280

אם אני יגדיר את המכשיר שלי כנוקיה 6280, האם התכנים יעבדו וזה יהיה בסדר?

marik

New member
../images/Emo208.gif

se7en7

New member
תשובות

לגבי הפרמוט של המכשיר http://www.allaboutsymbian.com/forum/showthread.php?t=17507&page=1&pp=15 לגבי הגדרות תבקש מהם הגדרות של NGAGE או של 6600

marik

New member
מה שמציעים שם - ימחק את העברית?

צרבתי על המכשיר שלי עברית. הפרמוט ההוא שמדברים עליו שם - ימחק את העברית ואני יאלץ לצרוב עברית מחדש?

2cookie

New member
העברית לא תימחק אלא

אם תשנה גירסת תוכנה. פירמוט מוחק תוכנות צד שלישי והעברית היא לא תוכנה כזאת.

2cookie

New member
2. הוא לא מכשיר דור שלישי

ולכן התשובה היא לא. הוא מקביל ל-6600. אם אתה לא יכול להגדיר אותו כ-6600 תגדיר כ-6630, לא אמור לקרות שום דבר רע (אבל הוא ממש לא דומה ל-6280).

marik

New member
ועוד משהו קטן... בבקשה

רק אם ממש בא לך... כי כבר התחלת ומי שמתחיל במצווה... :p יש לך מושג מאיפה אני יכול להוריד או להשיג תוכנה מקבילה לMYFONT?? אני בטוח שהם לא המציאו את הגלגל... ויש איפשהו ברשת עוד תוכנות שעושות את אותו דבר, רק שהם חינמיות או פתוחות לקהל, ואפשר להוסיף אייקונים ופונטים בלי כל החארטה של סלקום. יש משהו כזה שאתה או מישהו מכיר?

marik

New member
לא הבנתי...

אין שום תוכנה שיודעת לקחת אלמנטים גרפים בודדים ולייצר מהם תמונה אחת גדולה ולשלוח אותה כMMS ?? מה הקשר לרשת שלי פה? אתה יכול להסביר בבקשה?? (באמת מסקרן אותי)

2cookie

New member
עד כמה שידוע לי

myfont לא שולחת תמונה, ובכל מקרה אתה יכול להתקין את התוכנה של סלקום בלי בעיה.

marik

New member
MYFONT שולחת MMS

היא פשוט יוצרת הודעת MMS רגילה. זהו עורך MMSים מתקדם יותר... זה הכל... סלקום לא המציאה טכנולוגיות חדשות ומיוחדות.... השאלה היא איך אני מתקין את התוכנה של סלקום? כי מהאתר הלינק לא נשלח לי למכשיר. מהוואפ אני לא יכול להוריד כי הוא לא מופיע. והקובץ שהורדתי באתר MYFONT הוא למכשיר 6280 או משהו כזה(לא זוכר בדיוק) והוא עובד אצלי במכשיר ושולח והכל טוב ויפה, אבל הוא באנגלית לא בעברית, ואני לא יכול להוריד עוד תכנים. אני תקוע עם הפונטים והתכנים שמגיעים עם התוכנה כברירת מחדל.

למעלה