אתגר אמיתי ללוחמים אמיתיים

"כמו בתנ"כ: אם צריך להכות...

...אנחנו עושים זאת בדם וצפרדע. אנשי הצפרדע - אנשי הדממה, איש לא ראה - איש לא שמע - איש לא הבחין בקולות מלחמה..." אוהד תחליט: או נינג'וטסו (קוגה ריו - אבן נייר ומספריים) או השטיות הרגילות שלך! או לחימה פנימית - ת'שאל את זאב פוקס

אי אפשר גם וגם וגם? ../images/Emo13.gif

אגב, לא הבנתי את שתי המילים המרכזיות בהודעה שלך. היית מאמין?

שי רגב

New member
אפשר גם אפשר (ורצוי)!

הכל בהתאם לסיטואציה. אבל יש "עדיפות" לשיטה (פילוסופיה!) מסויימת. וכמו שאפר יקירי בונפרטה (אתה בטח הבחנת שיש קירבת משפחה ביננו...): כמובן שרצוי לשלוט בכמה שיותר חזיתות...
וליובל: ניכרים בך "יסודות נינג'איים" (נא לא לבלבל עם: "ניג'סים"!!) אמיתיים! אהבתי!

שי רגב

New member
הגהה: ("אמר") + המשך..

כשאמרתי "עדיפות" התכוונתי לכך שלכל אחד יש את ההעדפה שלו ולכל שיטה יש הפילוסופיה שלה: יש כאלו שמעדיפות את "ההתקפה הגלויה" ו-"האיום הגלוי" ויש שיטות ש-"לא מחפשות צרות", אבל אם הן באות (הצרות...) אז עדיף לחסל, ללא רחמים, בשקט ובמהירות (בין היתר, כדי "לא להזמין צרות נוספות", אבל לא רק...). כפרה, פילוסופיה ארוכה. אפשר לדון הזה המון ואני מקווה שנמצא הזמן לכך בהמשך, אבל להסבר (ודוגמא) "מעשי": נסה להזכר את מה שסיפרתי לך ולגוטמן על הטיול/מסע שהיה לי בנגב בפסח... רק אהבה!!

זה בסדר גמור (+הבהרה לכולם)

קודם כל, אני לא לוחם אמיתי. אני סתם טמבל שלומד אמנויות לחימה. לכן, לוחמים אמיתיים כמוך יכולים ללמוד כל החיים בלי לעבוד על לחימה ואז לנצח פושטקים כמוני במכת מוות אחת לנקודות תורפה סופיות. זה היתרון בלהיות אתה. והבהרה לכולם: כשאני אומר "ללכת מכות", אני מתכוון לעבודה מבוקרת, עם או בלי מגינים, לפי הקצב של המשתתפים ומתוך מטרה ללמוד. זו הפעם האחרונה בה אכתוב את ההבהרה הזו, ואם מי מבאי הפורום, אפעאס, Too Thick מכדי להבין ניואנסים פשוטים כאלו, כדאי שיעבוד על תקשורת עם התרפיסט שלו ויעזוב אותי לנפשי.

Dragon Roar

New member
אוהד

אני לא מתיימר להיות אף אחד ולא אמרתי שאני לא עושה קרבות יש תקופות שאני עושה גם כל יום אולי פשוט לא הבנתי אותך עזוב את זה

avima

New member
מה ? עבודה מבוקרת ? ללמוד ?

אז מה זה שווה ? אני לא בא. רציתי לבדוק את ההשפעה של בעיטה בעוצמה מלאה לאשכים ועכשיו זה לא שווה.

zappon

New member
אם אתה רוצה אין לי בעיה

אני יתן לך בעיטה לאשכים ולא תקום מהריצפה כמה שעות טובות ולא תוכל ללכת כמה ימים טובים. אני לא צריך לומר מאיפה הליגלוג והציניות מגיעים...

zappon

New member
אם אתה תחטוף שם מכות שאתה עם

מגינים ותאמין לי שאתה תחטוף כמו רובנו אז זה אומר דבר אחד שיש לך מה ללמוד ובהרבה. המגינים זה העניין כי בלעדיהם אגרוף או בעיטה אחת שנכנסים גומרים את הקרב ופוצעים את היריב אך זה לא נתן דבר-ואף אחד לא מעוניין לצאת פצוע או לפצוע במכוון. אם אתה עם מגן השותף יכול לספוג איכשהו אבל בפעם הבאה הוא ידע להגן או להתחמק, אפשר להסביר וללמד את כולם מה הטעויות שהם עושים במיוחד שצופים מהצד ואם הוא לא ילמד אחרי שעזרו לו הוא יחטוף עד שהוא ילמד להילחם.

zappon

New member
אני מדבר תמיד רק בשם עצמי

אני מתעב פוליטיקיה!!!

למעלה