אתגר אמיתי ללוחמים אמיתיים

אתגר אמיתי ללוחמים אמיתיים

נסו להגיד ברציפות שלוש פעמים "בודו נינג'יטסו של יוסי שריף", אבל מהר. נו, נראה אתכם! ובשביל שלהודעה תהיה זכות קיום, חשבנו ללכת מכות ביום שבת בבוקר בתל אביב. מי לה' ליצחק, מי למכות אלי.

zappon

New member
אוהד...

יש לך במקרה סט מיותר של מגינים מלאים... אני עדיין מנסה להשיג בגלל זה עוד לא חזרתי אליך בנושא. אז יוזמה כזאת של קרבות עם הגנה מלאה לדעתי היא מבורכת אני יודע שהמטרה העיקרית שלך זה מכות מכות אבל אני חושב שאפשר ללמוד הרבה אחד מהשני ובמיוחד עם כמה יסתכלו מהצד על הקרב וינתחו אותו ונלמד אחד מהשני ... כי כאשר מסתכלים על קרב ממבט שלישי אתה רואה עולם שונה. אבל אני חושב שצריכים לקבוע חוק אחד עיקרי שכל מי שיגיע כשהוא יוצא מהבית צריך להשאיר את האגו מאוחרי הדלת שהוא סוגר אותה. בכל אופן אני איתך
בעניין מי עוד?

אני לא יכול להשאיר את האגו שלי בבית

יש לו חרדת נטישה. אני מאוד אתאמץ אם ארצה לכתוב את דעתי על מה שרשמת פה, ומאוחר. נדבר בהזדמנות.

Pyongwon

New member
תגיד לאגו שתצלם בוידאו ותראה לו בבי

למרות שאני לא כל כך בעד העניין של "סתם" ללכת מכות (כי למעשה זה מה שזה, אבל זהו גם רק דעתי), ורוצים ללמוד משהוא מזה (חוץ ממי יכול לשבור למי מה מתי ואיך) אני מציעה שתמצאו מישהוא/היא נחמד/ה שיצלם את הקרב. אז תוכלו לראות מה הבעיה של כל אחד מימכם. בנוסף על כך, זה גם דרך נחמדה להכיר אחד את השני לא רק ממכות! תהנו - ולא רוצה לשמוע מי שבר למי מה... פיונגואן.

avshalomat

New member
אם הייתי יכול להגיע

בשימחה (נא להורדי אופציה של ללכת ברגל תל אביב או מונית ספיסל לא בא לי תודה)

zappon

New member
../images/Emo4.gifנו מי עוד מעוניין במפגש שכזה?

לא להתבייש תכתבו הודעה

lironmarko

New member
וואלה הייתי בא בכיף

אבל אני לא יכול יש לי תור לד"ר נאט קייס באותו היום

avima

New member
קצת פרוט עשוי לעזור - בוקר\ערב ?

איפה בת"א ? ועוד כהנה וכהנה פרטים. אני מעונין באופן עקרוני - אבל זה לא תלוי רק בי. אם יהיו פרטים נוספים אולי אוכל להשתתף.

Dragon Roar

New member
דרך אגב אוהד...

לוחם שמחפש אתגרים ומכות הוא לא לוחם אמיתי

lironmarko

New member
אני חולק עליך....ובגדול

לוחם=לחימה=לקבל ולחטוף מכון=ליישם את הטכניקה לפרקטיקה=ליפול לקום ולהמשיך להלחם !!!!

Dragon Roar

New member
הםםם...

תראה אוהד מציג את זה כמו"בו נראה מי יותר חזק! בוא אם יש לך אומץ!"

שי רגב

New member
תלוי באיזו שיטה.

יש שיטות "גלויות" (למשל: איגרוף, איגרוף תאילנדי וכו') ויש "סמויות" בהן הפגיעה וההתקפה מגיעים "מן המסתור", "מן האפילה" (למשל: כן, כן - נינג'יטסו...
). אוהד מגיע משיטה "גלויה" (טוב, יחסית, יחסית) וכך גם אתה. לכן - אין כאן מה לחלוק על האחר: הוא מדבר "מגרונה של שיטתו" ואתה "מגרונה של שיטתך". בהצלחה.

למעלה