אתגרון חתונה...

אדלרי

New member
אתגרון חתונה...

זוג אחד - קרוב לליבי מתחתן בשעה טובה ומוצלחת (קולולולו) מה אתן אומרות אפשר לתת בנוסף למעטפה המסורתית? - כזה שישאר איתם גם אחרי שישלמו לאולם, קייטרינג וכו'... המלצות יתקבלו בברכה. ועוד שאלה - אם מכינים תחתיות לכוסות - לא ציפוי של זכוכית אלא רק פולימרי, האם צריך לכה - או שחייבים אמייל או ש...??? תודה ויום טוב, נעמי.

veredtrumer

New member
משתפת אתכן ברעיון שעבד נפלא

בבר מצוות ואין סיבה שלא יעבוד בחתונה.גם לי יש תמיד בעיה עם זה שצריך להביא כסף ואח"כ לא נשאר ממנו כלום אז בבר מצוות של קרובים ואהובים אני הכנתי תיבת עץ יפה והכנסתי את הכסף לתוכה, אבל, וכאן הכייף, הכסף היה פרוט למלא מטבעות קטנים (שקלים, 5 ש"ח ו 10"ש"ח) ומעורבב עם מטבעות זהב של שוקולד. חיברתי גם ברכה מיוחדת לצורך העיניין המתייחסת לחשיבות הכסף ודברים אחרים בחיים (אם תרצי אותה שלחי לי מסר) לפעמים כחלק מהעיצוב כתבתי על התיבה change וזה תמיד הקבל בהתלהבות רבה על ידי חתני השמחה (אגב אני מכירה מישהי שגם נתנה כזה לחברים טובים שהתחתנו). אז איפה פה החימר הפולימרי? כמובן שאפשר כלי זכוכית יפה עם סגירה שמצופה או כל כלי קיבול המתאים לעיטור. בכל מקרה שתהיה חתונה מוצלחת וחיים מאושרים לזוג

סיגל222

New member
אנחנו קיבלנו מתנה אחת במטבעות

היו שם בעך 1200 ש"ח (כל החברים אספו כסף) וחברה שעובדת בבנק פרטה למטבעות של שקל.זה היה רעיון מגניב (הכל היה בתוך מגבת עליה היו רקומים השמות, עד היום אני שומרת על המגבת הזאת) אבל סיפור מההפטרה להפקיד בבנק. שילמנו סכום לא קטן כדי לספור את המטבעות בבנק. אני הכנתי מתנה לחתונה מגנט לב עם חתן וכלה עליו, ואליו צורף הצ'ק (האיום לחתן היה שהוא יקבל צ'ק מפימו שאפשר להפקיד בבנק מפימו
). המגנט בנוי על בסיס עץ בצורת לב. מצורפת התמונה

Shir Rose

New member
רעיונות...

ברכה מפימו במקום זו מהנייר מזוזה שלט לדלת נריות מענינות לגבי תחתיות הכוסות- חייבים 3-4 שכבות של לכה, או 2 שכבה טובה של אמייל קר. לאחרונה מרס המליצה על חומר נוסף, אולי זה יהיה גם טוב, אני לא מכירה אותו.

אדלרי

New member
בינוני...

בא לי משהו שימושי אבל לא בהגזמה.... (הסבר יותר רחב מזה לא יכולתי לתת מה?
)

רעיון:

1) סט של מלחיה-פלפליה ונריות בצבעים עליזים.... בשילוב גליל לב
2) אם יש לך חותמות של ברכות - חמסה שמוטבעות בה ברכות 3) מובייל עם צורות ששיכות לאהבה ושלום (יונה, לב, חמסה, מגן דוד, פרח וכו') 4) שקית אורגנזה ובתוכה משהו כמו 20 מגנטי לב (מה יש?! שיפזרו להם על הדלת
) 5) ציפוי של קופסת עץ ובתוכה לשים נריות מצופות ומגנט לב גדול 6) אגטל עם לבבות אם יהיו עוד רעיונות אני אכתוב
תספרי לנו מה הכנת בסוף?

s i t a r

New member
עשיתי את העכברים האלה - הם

מתוקים מאוד. הנה התמונה שלהם.

יצאו לך אחלה

מזל שהמלצתי אחרת לא הייתי רואה אותם הא? <נעמה עומדת בפוזת "קומקום" ונוזפת בסיטאר...>

s i t a r

New member
אבל .... אבל..... כבר העליתי אותם

לפני כמה חודשים <סיטאר עומדת בפוזה של קומקומית ו
לנעמה .....>

למעלה