אשת בשורות אני...

מאיושית

New member
אשת בשורות אני...../images/Emo6.gif

ובתכנית היום: בשורות טובות!
אז ככה, היום הייתי בבית חולים, למעקב שגרתי במחלקה האנדוקרינית (בנוגע למשקל) וקיבלתי בשורות ממש טובות: אני בריאה!
. זה בטח נשמע לכם מאוד מוזר השמחה הזאת, אבל אני חייתי בזמן האחרון ממש בפחד, כי היה חשד מאוד גדול שיש לי סכרת, אבל לא- כל הבדיקות חזרו תקינות! טפו! טפו! טפו!
ולבשורה השניה- מי שמכיר אותי יודע שמאוד טוב לי עם עצמי ועם המשקל שלי, אבל לצערי כרגע למשקל יש השלכות לא טובות על החיים שלי (זה עלול למנוע ממני להתגייס לצבא), ולכן החלטתי שאני רוצה לעשות דיאטה, והבעיה- איך?! אני מכירה את כל המסגרות, הנוסחאות והתפריטים אבל הבעיה שלי תמיד היתה המסגרת שלא התאימה לי. בכל מקרה, היום בבית החולים (שניידר) הציעו לי מסגרת שמאוד נראתה לי, זה מסגרת של מחקר. זו תרופה שכבר מאושרת לשימוש למבוגרים ע"י משרד הבריאות , תרופה מאוד יקרה, אבל עדיין לא נתנו אותה לילדים וכדי לאשר אותה גם לילדים מנסים אותה על בני נוער בגילי שיש להם בעיית משקל (כמה שאני שונאת את הביטוי הזה!) . היתרון במסגרת הזאת היא שאני חייבת לעמוד בתפריט מסוים ולא לחרוג ממנו אפילו בקצת- כי זה מחקר. ואני מקווה שזה מה שייתן לי את ה over מוטיבציה. מקווה שלא שיעממתי אתכם יותר מדי...תודה...

|../images/Emo25.gif אני כל כך שמחהההה בשבילך!

כל הכבוד מאיושיתתתתתתת!!! (חושבת ששלמייקה עשה לך את זה?
) אני שמחה ועכשיו תראי. הגעת להחלטה הנכונה....וכמו שדיברנו על זה כבר....זאת המטרה כעת להתגייס לצבא! אז את תעמדי בתפריט כמו גדולהההההה ותוכיחי לכולםםםם שאת יכולה ושתתגייסי לצבא תראי להם שאין דבר העומד בפני הרצון... אז לא תחרגי...מה קרה? מלחמה?????????? אז תקופה מסויימת תהיי במסגרת קשה...אז מה?????????????? לא מתים מזה יקירתי! זה רק יועיל לך במקרה הזה.... תשיגי כאן שתי ציפורים במכה אחת. 1. ירידה במשקל. 2. גיוס לצה"ל.... ואני לא מדברת על זה כמה אושר יעשה לך הגיוס...את יודעת על מה אנחנו מדברות.....אז קדימה מתוקתי לכי על זה...תמיכה כבר יש לך בבית וגם כאן. שיהיה בהצלחההההההההה אני מחזיקה לך אצבעות.. תעדכני אותנו מידי פעם! מקסימוששששששששש

מאיושית

New member
תודה לכם מקסימים שלי! ../images/Emo24.gif

ומקסי- בטח שזה בזכות שלמק´ה!
"אתמול היה טוב ויהיה גם מחר...
"

DREAM111

New member
מאיושית יקרה

המון הצלחה ובטוח שתתמידי כי יש לך מטרה חשובה. ואנחנו תמיד כאן כדי לתת עוד דחיפה ועוד מילה טובה אז תזכירי שיש לאן לבוא.

גילה37

New member
אין כמו שלמה הוא אדיררררררררררר

קראתי שיש לאור כרטיס מוזל????????? אור מה נעשה? נוותר עליו לא ולא אולי נלך ביחד??????????????? לא יודעת מה יש במוסיקה שלו שסוחף אותך לתוך מערבולת של רגשות, לתוך האני הפנימי שלך ואתה מרגיש משוחרר ומאושר מאין כמותך ואז אתה לרגע מתנצתק מהחיים ואז על היקום קיימים שלמה ואתה .......... אני אוהבת המון מוסיקה עברית ואני מתרגשת מהמון שירים ומחוברת להמון זמרים אבל שלמה .. שלמה ... שלמההה אתה אדיר היחיד מכולם הטוב מכולם האם אני מעריצה אותו לא ולא אבל אין כמותו שלמה

מאיושית

New member
גם לי!

גם לי יש כרטיס מוזל ב 65 ש"ח דרך הסתדרות המורים. יש 2 הופעות בלטרון ובקריית מוצקין. מומלץ!

למעלה