אשתו של נתניהו: "רק בעלי יציל את ישראל מאירן"

אבנר ג

Well-known member
מז זמן רב אמרתי לעצמי שהיא אשה אומללה
ולכן זה לא יהיה הוגן "לטפל" בה, נכון יהיה לעזוב אותה לנפשה

בהצהרה שלעיל היא הוכיחה
שהגישה שלי כלפיה היתה ונשארה נכונה

איציק5111

Well-known member

בהצהרה שלעיל היא הוכיחה
בלתי נסבלת....

היא לא מזכירה שמי שהביא את הזבל הזה שמנהיג היום את המדינה ומשרת את האוייב האיסלמי הוא בעלה.

סער בנט שקד ליברמן הנדל וכולי...ביבי הביא וגידל. והזבל הזה משרת היום את האיסלם,השילטון הזה תמך בפורעי עכוו שרצחו יהודים עשו לינצים ושרפו

איציק5111

Well-known member

בהצהרה שלעיל היא הוכיחה
אבנר שאתה רוצה לפגוע בימין אתה כבר לא צריך להגיד בגין החזיר שרון ביבי החזירו...

פשוט תגיד בנט שקד ליברמן האוזר סער וכולי הם ה"ימניים" הראשונים שהכניסו לממשלה ולשילטון גורמים איסלמים אנטי יהודיים ואנטי ישראלים.

רבין פרס ברק אף שמאלני לא עשה את זה, הימניים המסריחים האלה עשו את זה.

ויש הבדל בין שימוש נקודתי כמו שרבין וביבי עשו לערבים לבין להכניס אותם לשילטון ולתת להם לפעול נגד יהודים,כמו במקרה פרעות 2021 בעכו

evglev1

Well-known member
מנהל

פשוט תגיד בנט שקד ליברמן האוזר סער וכולי הם ה"ימניים" הראשונים שהכניסו לממשלה ולשילטון גורמים איסלמים אנטי יהודיים ואנטי ישראלים.

ויש הבדל בין שימוש נקודתי כמו שרבין וביבי עשו לערבים לבין להכניס אותם לשילטון ולתת להם לפעול נגד יהודים,כמו במקרה פרעות 2021 בעכו
אצל רבין ז"ל זה לא היה שימוש נקודתי הוא שרד אינסוף הצעות אי אמון בקולות שלהם והוא נשען עליהם במשך חלק גדול מהקדנציה. דווקא ביבי נעזר בהם נקודתית כשהעביר בעזרתם את הסכמי וואי וברק את הסכמי שארם של שייח 1999 ואת הכוונה למסור את אבודיס.

איציק5111

Well-known member
אצל רבין ז"ל זה לא היה שימוש נקודתי הוא שרד אינסוף הצעות אי אמון בקולות שלהם והוא נשען עליהם במשך חלק גדול מהקדנציה. דווקא ביבי נעזר בהם נקודתית כשהעביר בעזרתם את הסכמי וואי וברק את הסכמי שארם של שייח 1999 ואת הכוונה למסור את אבודיס.
כן נקודתי,רבין לא הכניס אותם לממשלה אצל רבין הם לא היו מעודדים לרצח יהודים,רבין לא חשש לצאת למבצע צבאי או לטפל בטרור.

בנט זה מנהיג זר והממשלה שלו היא ממשלה זרה שמשרתת גורמים איסלמים שונאי יהודים.

evglev1

Well-known member
מנהל

וימני אמיתי מעדיף שתהיה ממשלה עם גורמים אסלאמיים שלא תיסוג ממילימטר ולא תזיז קרוואן ממקומו מאשר ממשלה ציונית טהורה שמוסרת שטחים ומפנה ישובים.

איציק5111

Well-known member
וימני אמיתי מעדיף שתהיה ממשלה עם גורמים אסלאמיים שלא תיסוג ממילימטר ולא תזיז קרוואן ממקומו מאשר ממשלה ציונית טהורה שמוסרת שטחים ומפנה ישובים.
ימני אמיתי מעדיף שממשלת ישראל תיתן ביטחון ליהודים ולא תעודד לרצוח אותם כמו ממשלת בנט....

להזכיר לך סיעת רעמ חלק ממשלת בנט דאגה לבקר ולעודד את פורעי עכו שרצחו ביצעו לינצים ביהודים ושרפו.

אבל מנגד ממשלת בנט התעלמה מקורבנות הלינצים,ואותו יהודי שעבר לינץ התחרפן שאלה שעשו לינץ שוחררו.

מה לעשות הם בשילטון

איציק5111

Well-known member
ומה אתה אומר???גם עכשיו מפנים והורסים לנערי הגבעות...

ומה עם אל אחמאר? סער ושקד לא הבטיחו לפנות?

ביבי אחראי לזבל הזה ששולט בנו עכשיו,בנט סער הנדל שקד ליברמן הגולם הדפוק שפקידי האוצר רואים בו חותמת גומי וכל גזירה שהם מציעים הדביל חותם בהתלהבות,כי מה הוא מבין בכלכלה? כל הזבל הזה יצא מיצורים שהם כאילו ימין אבל הם סכנה קיומית לישראל ולעם היהודי

איציק5111

Well-known member
הליכוד והגרורת שלו ימינה תקווה חדשה וליברמן הם לא ימין...

יש לי חבר תמים כמוך ימני לפני כמה חודשים אומר לי אני רוצה להתפקד לליכוד להשפיע,אמרתי לו כל ח"כ מהליכוד שתיפגש איתו ידבר איתך עסקים כסף ואינטרסים,אידיאולוגיה לא מענינת אותם...וכל פוליטיקאי מהליכוד לא ידבר איתך אם אתה לא מועיל ואין לו אינטרס ממך,אינטרס זה כסף וקולות בוחרים מתפקדים לפריימיריז. אידיאולוגיה עם ישראל ארץ ישראל לא מענינת אותם,רק כסף קריירה מעניין אותם.

ואלה היצורים ששולטים היום בישראל,בנט שקד סער הנדל ליברמן לא ימניים וזה גם לא מעניין אותם

איציק5111

Well-known member
הליכוד והגרורת שלו ימינה תקווה חדשה וליברמן הם לא ימין...

יש לי חבר תמים כמוך ימני לפני כמה חודשים אומר לי אני רוצה להתפקד לליכוד להשפיע,אמרתי לו כל ח"כ מהליכוד שתיפגש איתו ידבר איתך עסקים כסף ואינטרסים,אידיאולוגיה לא מענינת אותם...וכל פוליטיקאי מהליכוד לא ידבר איתך אם אתה לא מועיל ואין לו אינטרס ממך,אינטרס זה כסף וקולות בוחרים מתפקדים לפריימיריז. אידיאולוגיה עם ישראל ארץ ישראל לא מענינת אותם,רק כסף קריירה מעניין אותם.

ואלה היצורים ששולטים היום בישראל,בנט שקד סער הנדל ליברמן לא ימניים וזה גם לא מעניין אותם
אז את רבין ז"ל יותר עיניין ישראל ועם ישראל ופחות כסף ואינטרסים...

evglev1

Well-known member
מנהל
אז את רבין ז"ל יותר עיניין ישראל ועם ישראל ופחות כסף ואינטרסים...
אני מתקשה להאמין שמישהו חשב שהסכם שלום עם סוריה שווה את רמת הגולן, לדעתי גם רבין ז"ל, גם פרס ז"ל, גם ביבי, גם ברק וגם אולמרט ניהלו מו"מ ביבי, ברק ואולמרט בשביל פרס נובל לשלום ורבין ז"ל ופרס ז"ל שכבר קיבלו פרס נובל ולא היו מקבלים שני בשביל להירשם בהיסטוריה כמי שהביאו שלום למזרח התיכון. בקיצור כל מי שניהל מו"מ עם סוריה והיה מוכן לסגת מכל או מרוב מרמת הגולן עשה זאת לדעתי בשביל התהילה והיוקרה שלו ולא בשביל מדינת ישראל.

DANIAVNI

Well-known member

בהצהרה שלעיל היא הוכיחה
אני לא הייתי מתרגש יותר מדיי ממה שאישה אומרת על בעלה וילדיה
בסך הכל, יפה שהיא מעריכה אותו כרעייה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה צודק בדבר אחד,
הוא לא כלום
העיתונאי שאת אוהבת לצטט בן כספית כתב שהוא איבד את הבייס ולמעשה איבד את ציבור הבוחרים שלו ולכן אין לו שום אידיאולוגיה או ציבור בוחרים שכובלים אותו והוא חופשי להגיד ולעשות מה שהוא חושב לנכון.

סתוונית333

Well-known member
העיתונאי שאת אוהבת לצטט בן כספית כתב שהוא איבד את הבייס ולמעשה איבד את ציבור הבוחרים שלו ולכן אין לו שום אידיאולוגיה או ציבור בוחרים שכובלים אותו והוא חופשי להגיד ולעשות מה שהוא חושב לנכון.

מזמן לא קראתי אותו ולא צטטתי אותו.

dory30

Well-known member

אשתו של נתניהו: "רק בעלי יציל את ישראל מאירן"​

כנראה שעוד לא אשפזו אותה במוסד גמילה מאלכהוליזם, בית משוגעים וכדומה. נקווה שיסייעו למסכנה להגיע למעוז חפצה בשלום.

רוב הזמן נח

Well-known member
ככול שהזמן חולף יותר ויותר, ככה רואים שלנתניהו יש תחליף. שאחרים מסוגלים לעשות גם מה שעשה בתחומים שונים, בצורה טובה. התחום אחרון זה הנאום באום.

אני לא אומר שבנט מושלם. הוא גרוע בהרבה דברים. אבל בהשוואה לביבי רואים שהוא לא פחות טוב.

למעלה