אשרי שיאחז וניפץ את עוללייך אל הסלע

שימי style

New member
אשרי שיאחז וניפץ את עוללייך אל הסלע

אחח.. כמה רוצה אני לראות אתזה.. ראש עולל גוי מתנפץ בסלע!! בלי שמץ רחמנות...

שימי style

New member
יפי נפש.. כנסו

במידה ואומרים לכם שזה הקטן גדול יהיה וזה העולל עוד יצר לעם ישראל האם גם אז לא תהיו מסוגלים לראות זאת. או שמא תתנדבו לעשות זאת?

שימות

אבל אני לא יהיה האחראית לדבר, אפילו הקב`ה נתן לישמעאל להמשיך לחיות. למרות שהמלאך ידע מה עתיד לצאת ממנו. אז ששש..

נאצי

אחד מסימני ישראל זה רחמנות. וכשמדובר בתינוקות חסרי ישע- קשה לי להבין את התשוקה שלכם לנתץ גולגולת של עולל

סילה 120

New member
אבל תראי מה הם עושים לנו.

הורגים אותנו כמו זבובים ושמחים מזה ורוקדים.זה מראה שהם לא בני אדם אז שימותו.ואגב ני סתם התבאתטי אין לי אומץ להרוג אפילו חיה כל שהיא.

אתה חזק על חלשים?

אתה בוחר להרוג ילדים? אבות אכלו בוסר ושיני בנים תכהנה?! ידוע שעשיו שונא ליעקב, ה` ילחם לנו ואנחנו נחריש.

סילה 120

New member
שימותו כולם לא רק התינוקות.

ואבות אכלו בוסר ושיני בנים תכהנה.זה לא בהכרח על תינוקות.

שכחת דבר אחד

"אמר רב יהודה א"ר אסי עובד כוכבים שקידש בזמן הזה חוששין לקדושין שמא מעשרת השבטים הוא" יש לציין שדברי רב אסי נאמרו בסתמא. ואם לדיני קדושין לא חששו בשאר גויי הארץ. מטעם "כל דפריש מרובא פריש" או מטעם "לא זזו משם עד שעשאום עובדי כוכבים גמורים" עכ"פ אליך לחשוש מברכת בלעם "מְבָרֲכֶיךָ בָרוּךְ וְאֹרֲרֶיךָ אָרוּר:" "וַיְהִי דְּבַר יְהֹוָה אֶל יִרְמְיָהוּ לֵאמֹר: הֲלוֹא רָאִיתָ מָה הָעָם הַזֶּה דִּבְּרוּ לֵאמֹר שְׁתֵּי הַמִּשְׁפָּחוֹת אֲשֶׁר בָּחַר יְהֹוָה בָּהֶם וַיִּמְאָסֵם וְאֶת עַמִּי יִנְאָצוּן מִהְיוֹת עוֹד גּוֹי לִפְנֵיהֶם: כֹּה אָמַר יְהֹוָה אִם לֹא בְרִיתִי יוֹמָם וָלָיְלָה חֻקּוֹת שָׁמַיִם וָאָרֶץ לֹא שָׂמְתִּי: גַּם זֶרַע יַעֲקוֹב וְדָוִד עַבְדִּי אֶמְאַס מִקַּחַת מִזַּרְעוֹ מֹשְׁלִים אֶל זֶרַע אַבְרָהָם יִשְׂחָק וְיַעֲקֹב כִּי אָשִׁיב אֶת שְׁבוּתָם וְרִחַמְתִּים:" כפי שנוכחנו איך הבטחה זו קויימה בנבוכדנצר נכדו של דוד.

למעלה