אשמח לשמוע רשמים על המנחה

baby boom2

New member
אשמח לשמוע רשמים על המנחה../images/Emo132.gif

אורי פינקס.מישהו מכיר?אלגוריתמים ושאר ירקות? שיער ארוך,מוזר כזה..קצת מפחיד (לא?) הבנתי שיש לו חיבה מיוחדת לתלמידות..ברר...זה לא המקום לפרט,אבל.. בכל מקרה,מעניין לשמוע על הפן המקצועי דווקא.. לתגובתכם אודה.

1קישקשתה

New member
הוא היה מנחה שלי

אין לי מושג מי זה אבל אני יודע שאליו שלחתי את הממ"נים. הוא מקפיד מאוד על כל איחור ולו קל שבקלים. ראה הוזהרת

gery28

New member
היה סיפור לא כל כך נעים ../images/Emo88.gif../images/Emo31.gif

שפורסם בגינו לפני כמה שנים..(עזבו,בלגאן) אבל מהיכרותי איתו בשיעורים הוא בסדר גמור.

gery28

New member
וזה פנקס ולא פינקס."פין"../images/Emo111.gif../images/Emo6.gif

gery28

New member
הוא זכאי..

לפני שנים לא רבות היה לו סיפור עם תלמידה שנגמר בכי רע.זה הגיע עד לידי בריחתה מהארץ,עירוב גורמים חיצונים מצידה וכ'ו.מה זה משנה לך?אדם טוב סה"כ.מובן לי למה הוא אימת הסטודנטים אבל עם כל החיזריות שלו הוא התחשב,הסביר טוב,אדם טוב ואנושי.בתור מנחה הוא אחלה.מציע לך לא להסתבך איתו יותר מדי,(אם את בחורה).הוא יחכה לך שעות ליד הבית אם לא תחזירי טלפונים..(במקרה הטוב):,או יהפוך לזבוב על הקיר בביתך לצפות בך בזמן שאת סורקת שערותייך. לא חושב שהוא פסיכופת כמו שחושבים.היו לו כמה יציאות מאד מוזרות,ופעם יצא שהגיע לכיתה עם עיניים אדומות מבכי.כולם ידעו ממי ולמה.שמעו אותו צועק ומדבר לעצמו לפעמים,(אבל זה גם אני עושה,במקלחת). בלילות הוא הופך לעטלף ויוצא לשוטט ברחובות.. טוב נו.. (את בת או בן בייבי בום?)

למעלה