אשמח לקבל עזרה....

• פותח הנושא duna
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

duna

New member
אשמח לקבל עזרה....../images/Emo8.gif

אשמח לקבל עזרה....

אני מעוניינת להוריד חומר מהאינטרנט לגבי הבורסה ושוק ההון, ממש חומר בסיסי,הכול על הבורסה מהתחלה.מישהו יכול לכוון אותי היכן ניתן למצוא חומר מסודר בנושא? אני נרשמתי ללימודי יעוץ השקעות במגמות בחיפה, מישהו מכיר?? יש לי פטור מ-3 בחינות כך שיש לי לעשות רק את האתיקה והמקצועיות... אשמח לחוות דעת על המכללה....

dw2322

New member
התחילי מלוח קישורים ושאלות נפוצות

אשמח לקבל עזרה....

אני מעוניינת להוריד חומר מהאינטרנט לגבי הבורסה ושוק ההון, ממש חומר בסיסי,הכול על הבורסה מהתחלה.מישהו יכול לכוון אותי היכן ניתן למצוא חומר מסודר בנושא? אני נרשמתי ללימודי יעוץ השקעות במגמות בחיפה, מישהו מכיר?? יש לי פטור מ-3 בחינות כך שיש לי לעשות רק את האתיקה והמקצועיות... אשמח לחוות דעת על המכללה....
התחילי מלוח קישורים ושאלות נפוצות

erantz

New member
אני לומד במגמות בפתח תקווה

אשמח לקבל עזרה....

יש לי רק מילים טובות להגיד עליהם. מרצים טובים, מלמדים תכלס את מה שחשוב באמת, אני מאוד אוהב את המקום

פעם חשבתם על זה שאם המרצים

יש לי רק מילים טובות להגיד עליהם. מרצים טובים, מלמדים תכלס את מה שחשוב באמת, אני מאוד אוהב את המקום
פעם חשבתם על זה שאם המרצים
הטובים שלכם (שאינני מזלזל בהם כלל) כל כך טובים ויודעים למה הם נשארו עדין מרצים ולא מריצים מליונים לחשבון בנק שלהם כנראה בין הנלמד לבין המציאות עדין רב המרחק בעצם כמו בחיים הבדל עצום בין התאוריה למעשה בכל שטח בחיינו

קובני2409

New member
הייתי מעוניין בפרטים

הייתי מעוניין בפרטים
אני גם מעוניין להרשם לקורס בנושא הייתי שמח לשמוע את התרשמותך תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה