אשמח לקבל סרטוטים של תכניות עבודה לצורך למידה

Bensal1992

New member

אני סטודנט בשנה ג בלימודי הנדסאי
אשמח לקבל תכניות עבודה בפורמט PDF או DWG לצורך למידת סרטוטים בלבד (לשימוש אישי ולא להפצה)
דואל [email protected]

בינא

Member
אשמח לקבל סרטוטים של תכניות עבודה לצורך למידה<br>אני סטודנט בשנה ג בלימודי הנדסאי<br>אשמח לקבל תכניות עבודה בפורמט PDF או DWG לצורך למידת סרטוטים בלבד (לשימוש אישי ולא להפצה)<br>דואל <a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a> <br><br>

שרטוטים
אין בעיה בכלל...
איזה סוג שרטוטים אתה מבקש?
אדריכליים?
הנדסיים?
מערכות?
בתים צמודי קרקע למגורים? גנים?
מבני ציבור? בתי כנסת? בתי ספר? בנייני משרדים?
מתקני תשתית ותחבורה? גשרים? כבישים? תשתיות?
רצוי להיות ספציפי יותר ואז נוכל לעזור... :)

ש

ש.ש.מ

Guest
שרטוטים
אין בעיה בכלל...
איזה סוג שרטוטים אתה מבקש?
אדריכליים?
הנדסיים?
מערכות?
בתים צמודי קרקע למגורים? גנים?
מבני ציבור? בתי כנסת? בתי ספר? בנייני משרדים?
מתקני תשתית ותחבורה? גשרים? כבישים? תשתיות?
רצוי להיות ספציפי יותר ואז נוכל לעזור... :)
היי,
יש מצב לשרטוטים לדוגמא של גני ילדים?

בינא

Member
אם השרטוטים הם לצורך עבודת גמר (שנה ג' הנדסאים...), הרעיון הוא שתלך לגני ילדים (עכשיו אין בעיה כי הגנים סגורים) בתאום עם הגננת, תראה מה יש ומה יש לגננת להגיד על מה שהייתה משנה/מרחיבה/מתקנת/מוסיפה, תחזור הבייתה ותוציא תוכנית שלך...
יש סוגים רבים של גנים:
קיבוציים, פרטיים, של משרד החינוך, נעמ"ת, חב"ד וכיו"ב סוגים רבים של מוסדות וכמובן גנים לילדים עם צרכים מיוחדים מכל הסוגים והמינים שאין אפשרות לשלבם במסגרת הגנים הרגילה מכל סיבה שהיא.
זה מה שעשיתי אני כשהיית סטודנט לאדריכלות והנדסה ואשתי הייתה גננת בראשית דרכה... התייעצתי איתה ועם גננות ותיקות.
עד היום יש בקיבוצים דגם שנקרא על שם משפחתי שעדיין רלוונטי ובו גאוותי (בקיבוצים עם לינה משפחתית בבית, לא היה תכנון לגן מתאים... היום כולם כבר כאלה) |אקדמאי|

למעלה