אשמח לקבל חוות דעת על התוכנית לבית פרטי

erez9904

New member
אשמח לקבל חוות דעת על התוכנית לבית פרטי

אני משפץ בית פרטי במושב, הבית הוא במפלס אחד. מצ"ב תוכנית ראשונית של הבית ובקובץ נוסף מיקום הבית בשטח. הבית ממוקם בחלק האחורי של השטח, בצד צפון יש בית נוסף מעבר לכביש פנימי\שביל. בצד דרום יש וואדי. תודה

efratcn

New member
ללכת לאדריכל

ולא להראות לו את מה שעשיתם, כדי לא למנוע ממנו מחשבה יצירתית שונה משלכם. להגיד מה אתם רוצים ולא איך (אל תתנו פתרונות). ורק לעניין המטבח - גודל משטח של 2 על 1.5 זה ממש קטן ולא נוח לעבודה. גם יח' ההורים אני לא בטוחה שבגודלה הנוכחי יספיק המקום לפינת ישיבה, שירותי אורחים ללא חלון, אאל"ט, ובטח יש עוד הרבה וריאציות אחרות שאפשר לתכנן את הבית. עשו זאת עם מישהו מקצועי. אנחנו גם שיפצנו בית קיים, חשבנו המון, תכננו, שרטטנו לבד אבל בסוף החלטנו לא לוותר על אדריכלית, וזו היתה אחת ההחלטות הטובות שעשינו.

פיטנגו4

New member
יופי.

יופי של תרשים הצהרת כוונות. עכשיו הזמן לפנות לאדריכל כדי לקבל תכנון רציני.

yporit

New member
שלום ארז,

ברכות על בנית הבית, אבל עכשיו אחרי שאתם יודעים מה אתם רוצים וצריכים מהבית, עכשיו הזמן לגשת למישהו מקצועי שייעץ, ויתכנן את החלום כך שיעבור למציאות ובצורה הטובה ביותר. אשמח לעזור, צור עמי קשר במייל [email protected] יום טוב שיהיה. אורית מ.

yporit

New member
ושוב שלום ארז,

לצערי עדיין אין לי אתר להתרשמות, וזאת משום שלשמחתי בימים אלו התחלתי את צעדיי בדרך עצמאית לאחר שנים במשרדים. אשמח אם תיצור קשר לטובת פגישת הכרות ללא כל התחייבות, וכך תוכלו להתרשם מהנסיון והידע. אם תעביר לי את מספר הטלפון שלכם אוכל ליצור קשר אתכם בתחילת השבוע. המשך שבת מופלאה. אורית משיח

למעלה