אשמח לקבל את חוות דעתכם על החנות שפתחתי

לימיצ

New member
בשעה טובה! לי ישר קפץ לעין שם החנות

שיש בו שגיאת כתיב..
זה משהו שנפוץ בחנות שלך, משום מה בכותרות וברב התאורים לא...
על מנת לבדוק אם התיוג שלך עובד, חפשי את המוצרים שלך באטסי וגול
ותראי איפה את עולה,
לוקח לאתר זמן להתעדכן לכן לא בטוח שתראי את זה מיד,
ואני מציעה לך גם למלא את החנות עוד.
לא שאלת, אבל הצילומים מאד לא מחמיאים, גם זה משהו שאפשר להתחיל עבוד עליו עכשיו

בהצלחה!
לימיצ

motek84

New member
וואוו קטלת אותי לגמרי

1. אני רשמתי את שם החנות כמו שצריך רק מסתבר משום מה שיש חנות כזאת קיימת (למרות שהחנות שלי הייתה פתוחה מ 2012 וסגרתי והיא הייתה עם השם שלי הרגיל),
ואטסי כניראה שינה לי את שם החנות (החליף אות אחת)
מה אני עושה?
2. הצליומים מאוד לא מחמיאים? אוקיי תודה רבה לך

לימיצ

New member
אני לא חושבת שקטלתי, ביקשת ביקורת וקיבלת אותה

שם החנות שלך כתוב בשגיאה, אם את שלמה עם זה, זה בסדר גמור
לא שאלת קודם מה את עושה, כך שבעיני המתבונן זה נראה שלא שמת לב לזה כנראה,אז הערתי את תשומת לבך.

קיבלת תגובה על הרבה מעבר למה ששאלת, בדר"כ פידבק כזה מהפורום הזה
זה משהו שמעצבות שמחות לקבל ב2 ידיים, אני מתנצלת אם נפגעת,
אני בדר"כ לא נוטה להחמיא סתם כי צריך, אני מנסה לעזור ולכוון לשיפור.
וכן, מהנסיון שלי והצילומים מאד לא מחמיאים, אבל כאמור, זה רק מזוית הראייה שלי
יכול להיות שאני טועה.

motek84

New member
לגבי שם החנות לא עשיתי טעות זה מאחר והשם של

העסק שלי כניראה נתפס, הסברתי לך בהודעה הקודמת
פתחתי לראשונה את החנות בדצמבר ומיד סגרתי אותה ואת המשתמש שלי כניראה (רק היום הבנתי את זה),
וכניראה ששם החנות נתפס כי לא ניתן ששתי חנויות יהיו בעלות אותו שם אז כניראה אטסי שינה לי באופן אוטומטי את אחת מהאותיות בשם החנות שלי

מה הפתרון? להחליף שם לגמרי?
כי סימנים כמו מקף וכו' לא ניתן לעשות..

לגבי שם החנות

אם את חושבת שיש כאלו שיחפשו אותך לפי השם הקודם - אז הוא נתפס ע"י מישהי אחרת ובמילא לא יגיעו אלייך.
מי שכן יגיע אלייך מכאן והלאה - יראה טעות בשם - וזה לא נראה טוב.
לכן - הייתי ממליצה למצוא שם חדש לחנות עם כל הכאב והצער שבדבר.

לגבי הביקורת הבונה שחיפשת - תקראי כמה פוסטים למעלה (או למטה, תלוי בתגובות שמזיזות את הפוסטים לכל הכיוונים
) -
לימיצ ואני קיימנו דיון קטן בנושא של איך משפרים חנות ועל מה צריך לעבוד...

בהצלחה

NFN123

New member
גם לדעתי התמונות לא מחמיאות...

קודם כל, הרקע שבחרת לא מחמיא לעבודות. הרבה מאוד אנשים מעדיפים פשוט רקע לבן - אני אישית חושבת שאפשר לצלם תמונות יפות ומקצועיות גם על רקעים אחרים - אבל צריך לדעת לעשות את זה נכון. בחרת רקע שיש לו חלוקה מאוד ברורה (ריבועים) אבל סתם הנחת את התכשיטים באקראיות ובגלל זה הוא לא נראה טוב לדעתי... אם את לא רוצה סתם רקע לבן, תעשי ניסוי עם כל מיני רקעים אחרים שאת אוהבת ותראי מה נראה הכי טוב. עצה שלי היא לבחור דוגמה שהיא קטנה יותר מהתכשיטים עצמם, או גדולה מאוד (סתם לדוגמה, רקע עץ) כי אחרת הפרופרוציות נראות מוזר.

דבר שני, חלק מהתכשיטים נראים 'לא אמיתיים' - אני מנחשת שעיבדת על התמונה עם פוטושופ, אבל חלק מהחרוזים נראים מוזר, למשל פה - חשבתי בהתחלה שהוספת את הכתום בפוטושופ או משהו כזה
http://www.etsy.com/listing/154866026/earrings-rhinestone-earrings-cabochon?ref=shop_home_active
ובכלל, בחלק מהתמונות זה נראה כאילו גזרת את התכשיט מרקע אחר והעברת לרקע של התחרה. לפי המחיר ולפי התיאור של הפריט שלך אני מניחה שמדובר בחומרים איכותיים, אבל הצילומים שלך והרקע הזה גורמים לזה להראות הרבה יותר זול ממה שזה באמת.

חוץ מזה, את צריכה להוסיף עוד המון פריטים לחנות שלך כדי שיימצאו משהו.
תלכי קצת אחורה לדפים קודמים בפורום ותחפשי סיכומים מסדנא של אטסי שהיתה בארץ - נדמה לי שהיה כתוב שם שהכותרת צריכה להיות משפט הגיוני ולא סתם להכניס לשם כמה שיותר מילות חיפוש. ובכלל, היו שם כל מיני טיפים ודברים קטנים שכדאי לקרוא.

לדעתי כדאי לך גם לשפר את התיאורים של הפריטים. קודם כל, להוסיף מידות. זה ממש חשוב. יש לך חמש תמונות בכל פריט, אז תראי אותו מכמה זוויות, תראי את הסוגרים וחיבורים וכו'.
חוץ מזה, גם לכתוב תיאורים קצת יותר חיים אבל פחות לספר כמה זה יפה ומקסים - זה כבר עניין של טעם ולא צריך כל כך הרבה מזה. מי שחושב שזה יפה ימשיך לחשוב ככה גם אם לא תכתבי את זה, ומי שזה לא לטעמו - זה שתכתבי את זה לא ישנה את דעתו. לדעתי הדבר היחידי שזה עושה זה גורם למוכר להשמע קצת שחצן (סורי...).
חוץ מזה חשוב להקפיד על האנגלית, גם ברמה של אותיות גדולות במקומות הנכונים - האמריקאים מאוד מושפעים מזה, בדיוק כמו שרוב הסיכויים את לא היית קונה ממישהו שכותב עם יותר מדי שגיאות כתיב.

אני אישית הייתי מחליפה את המחירים לדולרים. רוב הקהל שלך באטסי הוא לא ישראלי, והדבר הראשון שהם יראו זה את המחיר בשקלים ובקטן יותר את המחיר בדולרים. רוב האנשים לא מסתכלים פעמיים, ורוב הסיכויים שהם יחשבו שפריט עולה 120 דולר שזה בעצם שקל, והם יבהלו וישר יעברו לחנות הבאה.

ודבר אחרון - כל מה שכולם כתבו פה הוא לטובתך. לאף אחד אין רצון/סיבה לקטול אותך. אם לא תדעי לקבל ביקורת באופן לא אמוציונלי, וגם להסתכל על החנות שלך במבט אובייקטיבי - רוב הסיכויים שלא תצליחי להפוך למוכרת מצליחה מאוד... סתם נקודה למחשבה.

motek84

New member
המחיר עדיין מופיע בשקלים? אני מקווה שהצלחתי

לשנות את זה,
חשבתי שכאשר אני בוחרת את זה בשקלים זה פשוט מראה לי את התצוגה של החנויות במחיר של שקלים ולא לכולם....

למעלה