אשמח לעצות

קרני

New member
אשמח לעצות

ביתי בת 8 חודשים ואינה אוכלת פירות. אין לי רעיונות לארוחות ערב כבר. אני מרגישה שאני לא מגוונת מספיק - הכל סובב סביב ירקות מה עושים כדי לגוון??

גיוונים בגיל 8 חודשים

נהדר שביתך אוהבת ירקות - אפשר בנוסף להציע: מרק עדשים כתומות או מרקי קטניות אחרים טחונים היטב, דייסות בכפית על בסיס תמ"ל, פירה מירקות שורש שונים

קרני

New member
תודה, אבל כבר עשיתי את זה ../images/Emo3.gif

אוווףףףף מתי אפשר להתחיל עם גבינות או ביצים (חלבון)?

גילור

New member
קודם כל תזכרי שלה זה לא משעמם. אל תשכחי שעד

לפני חודשיים היא היתה רגילה לאכול רק דבר אחד במשך "כל" חייה
גבינות מגיל 9 חודשים וחלבון מגיל 11 חודשים.

SweetGirl17

New member
חלמון (הצהוב) אפשר מגיל 9 חודשים

ככה אמרו לי בטיפת חלב ואילו חלבון (הלבן) מגיל שנה. כמו שכתבו כאן אפשר לתת אורז או פסטה/אטריות/פתיתיפ עם רוטב מעגבניות ואפשר להוסיף לשם קישואים, כוסמת, פירה, מרקים שונים, קציצות עם אורז שונות כמו שעושים לממולאים או סתם קציצות מבשר או עוף או מעורבב... יש די הרבה אופציות....

גילור

New member
חלבון קצת לפני גיל שנה כי החלבון נמצא

בחיסון של גיל שנה ולכן כדי לוודא שאין אלרגיה יש לתת אותו לפני. והיא שאלה על חלבון ולא על חלמון ולכן עניתי כך.

SweetGirl17

New member
פשוט עושים בלי ביצים

הן יצאו קצת יותר רכות מאשר עם ביצים אבל גם ככה צריך למעוך. אפשר לשים לחם זה יקשר את התערובת או תפוח אדמה.

SweetGirl17

New member
אפשר גם בתנור

אפשר על הגז ואפשר לטגן אפשר בכל רוטב שאת רוצה רוטב אדום עם רסק או עגבניות ואפשר אפילו להוסיף לרוטב ירקות שונים שהילד אוהב ולערבב הכל ביחד. הילד שלי אוהב את התערובות האלה...

קרני

New member
תודה ../images/Emo13.gif סיימתי עכשיו

הבעל אמר שיצא מצויין <לא רע לצמחונית
>

גילור

New member
אגב, מה עם פסטה? אורז? זו יכולה להיות אחלה

ארוחת ערב (בצירוף לירקות).

קרני

New member
איזה חמודות!

תודה על הרעיונות. כרגע יש הצלחה רק לקוסקוס... (לא לאורז ולא לפסטה לצערי...) אבל אמשיך לנסות.... מה לעשות?
תודה

למעלה