אשמח לעזרה על הגשת תלונה לפיצוי ממשרד התחבורה

מצב
הנושא נעול.

שיר זהב

New member

אני גרה במודיעין ורוצה לבקש פיצוי ממשרד התחבורה על כך ששינו את השאטלים החינמיים לת"א לאוטובוסים בתשלום בזמן שהרכבת עוד מושבתת, יש למישהו לינק מדויק לפניה כזו? ראיתי שטופס התלונה הרגיל באתר משרד התחבורה לא כולל בקשות לפיצוי. אנא עזרו לי להגיע למקום הנכון שלא יפול בין הכיסאות, נורא קשה למצוא.
תודה רבה למסייעים

ואני מחפש לאן פונים במשרד התחבורה בנושא כרטוס

אני גרה במודיעין ורוצה לבקש פיצוי ממשרד התחבורה על כך ששינו את השאטלים החינמיים לת"א לאוטובוסים בתשלום בזמן שהרכבת עוד מושבתת, יש למישהו לינק מדויק לפניה כזו? ראיתי שטופס התלונה הרגיל באתר משרד התחבורה לא כולל בקשות לפיצוי. אנא עזרו לי להגיע למקום הנכון שלא יפול בין הכיסאות, נורא קשה למצוא.
תודה רבה למסייעים
ואני מחפש לאן פונים במשרד התחבורה בנושא כרטוס
כרטוס משותף

שיר זהב

New member
זה לא הלינק..

אתר להגשת תלונה למשרד התחבורה
https://motssl5.mot.gov.il/ONLINE/i...e&view=message&layout=message&pf=12&Itemid=14

נצלו זאת היטב והעבירו הלאה.
זה לא הלינק..
שים לב שיש מגבלה ולא ניתן דרך התלונה בלינק ה-ז-ה- לבקש פיצוי כספי, רק להתלונן על התנהגות או נוהל לקוי. ומכאן שאלתי..

"מגבלות על הגשת תלונה
כדי למנוע כפילויות ולהבטיח טיפול הולם בתלונתכם, לא יטופלו תלונות במקרים הבאים:
•תלונה על עניין הנדון או שהוכרע בבית משפט
•תלונות המטופלות במקביל במשרד מבקר המדינה, במשטרה או ברשות ציבורית אחרת
•תלונה אשר הוגשה לאחר יותר מחודשיים מיום האירוע
•דרישה לפיצוי כספי מגוף חיצוני, כגון חברת האוטובוסים.
"

הפיצוי ינתן אם זה יגיע לביהמש דרך המשרד

זה לא הלינק..
שים לב שיש מגבלה ולא ניתן דרך התלונה בלינק ה-ז-ה- לבקש פיצוי כספי, רק להתלונן על התנהגות או נוהל לקוי. ומכאן שאלתי..

"מגבלות על הגשת תלונה
כדי למנוע כפילויות ולהבטיח טיפול הולם בתלונתכם, לא יטופלו תלונות במקרים הבאים:
•תלונה על עניין הנדון או שהוכרע בבית משפט
•תלונות המטופלות במקביל במשרד מבקר המדינה, במשטרה או ברשות ציבורית אחרת
•תלונה אשר הוגשה לאחר יותר מחודשיים מיום האירוע
•דרישה לפיצוי כספי מגוף חיצוני, כגון חברת האוטובוסים.
"
העניין בתלונה שכזו הוא שבאם משרד התחבורה ימצא שהתנהלות החברה שמפעילה את השירות עברה על תנאי הרשיון, המשרד יערוך חקירה ובדיקה ובסיומם ישקול באם להגיש כתב אישום כנגד החברה בבית המשפט. אם המשרד יזכה בתביעה ביהמש יחייב את החברה לשלם פיצויים בסך הקבוע בחוק ולפי ההסכם בין משרד התחבורה לחברה וכן צפוי להורות לחברה לפצות את הנוסע המתלונן בסכום מסויים, קטן יחסית הרבה יותר אך גם משהו.

כמו כן מעיון חוזר

העניין בתלונה שכזו הוא שבאם משרד התחבורה ימצא שהתנהלות החברה שמפעילה את השירות עברה על תנאי הרשיון, המשרד יערוך חקירה ובדיקה ובסיומם ישקול באם להגיש כתב אישום כנגד החברה בבית המשפט. אם המשרד יזכה בתביעה ביהמש יחייב את החברה לשלם פיצויים בסך הקבוע בחוק ולפי ההסכם בין משרד התחבורה לחברה וכן צפוי להורות לחברה לפצות את הנוסע המתלונן בסכום מסויים, קטן יחסית הרבה יותר אך גם משהו.
כמו כן מעיון חוזר
ומעמיק יותר במה שרשמת, יש סיכוי שהשאטלים שאת טוענת כנגדם בוטלו באישור משרד התחבורה או לפי תנאי ההסדר המיוחד שהונהג באותו רגע. במקרה כזה את יכולה לשקול הגשת תביעה בבימש נגד משרד התחבורה והחברה המפעילה, אך זה עניין שיש לשקול בכובד ראש ולבחון היטב כי לא בטוח שיש לך קייס.

מצב
הנושא נעול.
למעלה