אשמח לעזרה דחוףףףף

מעיין231

New member
אשמח לעזרה דחוףףףף

לפני חצי שנה היה במקדונלדס מבצע שמי שקונה ארוחת ילדים מקבל צעצוע של דמות בשם בלו מהסרט ריו, דמות של תוכי בצבע כחול מפלסטיק... הפשוש שלי נקשר מאוד לצעצוע ואתמול הוא נפל לנו בין סלעים בטיול שעשינו בים, הוא מאוד בוכה כי הוא נקשר לצעצוע ואני רוצה לנסות למצוא את הצעצוע, האם יש למישהי רעיון איך עושים את זה ?? פניתי לסניף הראשי של ישראל והם חיפשו במחסנים, הם אמרו שאין להם, לנסות בארה"ב ושאם נשאר יחזרו אליי, יהיה לי קשה עם האנגלית... אני כ"כ רוצה לשמח אותו... זה אומנם דבר קטן אבל חשוב לו... אתן יודעות מה זה כשילד נקשר לצעצוע מסויים... תנו לי רעיונותתתתתתתת, מכירות מישהו ? משהו ?? האם אתן זוכרות את הצעצוע הזה ? האם יש למישהו שאתן מכירות והוא לא צריך את זה ?? תודה תודה תודה

broadaxe

New member
כזה למשל?

כאן. יש סיבה מיוחדת לפנייה המדוקדקת בלשון נקבה בלבד? אג'נדה?

ז ק ו

New member
סער, זו לא אג'נדה

אנחנו סקנד אופינין http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1467&MessageId=157523934

ז ק ו

New member
מעיין, מבלי להכנס לגיל של הפשוש

את צריכה לשמוח על שנקרתה לך הזדמנות פז ללמד את הפשוש, שאין צעצוע שאין לו תחליף. ושלא לדבר על שנקרתה לך סיטואציה של מעין "שלוח הקן" .

liron108

New member
הסתדרת?

אם תעשי חיפוש ביד 2 של המילה מקדונלד תוכלי למצוא אנשים שמוכרים צעצועים ואולי יהיה להם

goolgol

New member
במלוא הצניעות, מציע לך ואולי זאת הזדמנות

להרגיל את הילד לאוכל בריא יותר מאשר הג'אנק הזה . מדובר במאימפריית מזון מתוחכמת שיודעת יפה לרתום את הילדים ותראי איך הספיקו לשגע אותך. בהצלחה

למעלה