אשמח לניסיון משותפת ורעיונות

אשמח לניסיון משותפת ורעיונות

1. אוכל. קטני (בן 10 חודשים) במסגרת מ 7 עד 4. אוכל שם 3 פעמים לפחות: דייסה בבוקר , מרק עם בשר ב 11:30, וגם ב 2:30 אחרי השינה. ועוד קצת פירות/ עוגיה. מנת המרק השניה היא לבקשתינו. כל הילדים אוכלים פירות
בבית יש בקבוק בבוקר לפעמים ב 4. לפעמים ב6 ולפעמים ממש מעט. יש בקבוק אחרי האמבטיה 18:30 שלפעמים אוכל ממש מעט. ובסביבות 17 אני נותנת עוד משהו לאכול. לפעמים אוכל גם עוד פעם בלילה (12) אבל זה כבר סיפור אחר. מה הייתן ממליצות ? אני רוצה לנסות לא לתת בקבוק אם זה 6-7. גם אם אכל ב4 וגם אם לא. מה אפשר במקום? מה אפשר לתת אחרי הגן -רצוי משהו שיכול להיות מוכן מראש. רעיונות? אולי לשנות משהו בסדר?
2. שעת שנת לילה. מגיע הביתה ב 16:00 . ישן בגן צהריים עד 14-14:30 . ישן גם בבוקר מתחילים אמבטיה ב 18:00 ב 18:30 ישן. קם ב 5-6 בבוקר (מתעורר באמצע כמה פעמים). בין 16 ל-18 די עייף. אבל לא מוכן ללכת לישון. כל הניסיונות נכשלים. יש מצב שהייתי יכולה להרדים אותו על הידיים, אבל אני לא מעוניינת. ממה שאני שומעת בגיל הזה בדרך כלל אין צורך בשינת ערב מצד אחד . מצד שני לישון ב 18:30 זה לא מוקדם מדי? לפעמים מתנהג כל כך עייף שמתחילים את האמבטיה ב 17:30. מה דעתכן? מחשבות? רעיונות לשינוי? להשאיר הכל כמו שהו?
3. הליכון - כזה שמעמידים בו את הילד. מבקשת דעה מניסיון .רק אם השתמשתם. באיזה שלב? כמה זמן ברצף?הייתם מרוצים (אני מניחה שכן, אחרת לא הייתם משתמשים? טוב לילד ? ושוב, שואלת רק מניסיון כי את הדעות של פיזיוטרפיסטים אני מכירה

תודה רבה לכל מי שמוכנה לשתף .
אימא חופרת

אם הוא קם בין 5-6 בבוקר,

וזו גם הכוונה שיתעורר ככה ולא יותר מאוחר, אז אין בעיה שילך לישון ב18:30, זה נשמע לי הגיוני לגמרי. ואם הוא עייף יותר מוקדם, א מכניסים אותו למיטה יותר מוקדם, זה לא תורה מסיני, הם צריכים בגיל הזה 11-12 שעות שינה בלילה. לגבי שינה ביום, כנראה שמספיק לו פעמיים שינה, לא הייתי לוחצת עליו על עוד שינה ב 16:00. גם שלי, בגיל של הבן שלך, ישן פעמיים במשך היום, במקרה הטוב, לפעמים מסתפק בפעם אחת בלבד בבוקר.
לגבי הבקבוק האחרון, אם את לא רוצה לתת בקבוק, את יכולה לנסות קצת יוגורט במקום. בהצלחה!

למעלה