אשמח להתייעצות לגבי 2 חדרים בבית

liatka

New member
אשמח להתייעצות לגבי 2 חדרים בבית

אפתח ואומר שאני מאוהבת בפורום הזה וגולשת פה המון ונהנית כ"כ לקרוא אתכן
.

אשמח לחוות דעתכן המקצועית לגבי 2 חדרים בבית
הראשון - החדר של הבכור שלי שעולה בקרוב ל א' והשידרוג האחרון הוא שולחן הכתיבה שהוכנס השבוע לחדר.
אני מאוד אוהבת את כל הפריטים בחדר אבל הכל יחד לא נותן לי תחושה של כייף, חמימות, לא יודעת להסביר.
גם לא בטוחה לגבי מיקום השולחן כתיבה האם זה המקום הטוב ביותר/הנעים/הנכון למיקום שלו, אפשרות שניה (מבחינת חשמל) היא לשבת עם הגב לכניסה ושהשולחן יהייה על הקיר של החלון.
אשמח לדעתכן איך ניתן לשדרג את החדר.
מצ"ב תמונות

השני - חדר השינה שלנו זקוק להום סטיילינג, יש שם שטיח מקיר לקיר שעבר זמנו אנחנו רוצים להחליף בפרקט (אין לי מושג איזה סוג/צבע טרם למדתי את הנושא) ואני רוצה לצבוע את החדר ולהפוך אותו לחמים יותר.
אני מאוד אוהבת לקיר ציבעי מוקה/קפה אבל חסרת מעוף בלתכנן איפה ומה...
המיטה, השידות והקומודה (צבע אפור) לא יוחלפו, אשמח אם תוכלו לייעץ לי איך לשדרג את החדר בתקציב דל (פרקט, צבע/טפט, וילון- אני מאוד אוהבת וילון לבן רך נשפך ואני מחפשת להחליף את הקולב הקיים בקולב עץ לבן (כזה של פעם) - יודעות איפה משיגים ?

מצרפת תמונות מיד....

גלמיש1

New member
מה שהורג את החמימות בחדר הילד

זה ארון הזכוכית. מבריק וקר.
הייתי מדביקה עליו טפט יפה. חוץ מזה חסר מאד שטיח. לא הייתי מכניסה עוד פריט כחול, אלא דוקא בגוון משלים לטפט שעל הקיר. משהו אדום או צהוב או קאמל, או מחומר ובגוון "טבעי" .

לגבי חדר השינה - הוא פשוט ריק. ומה שיש בו משדר טכניות - מיטה ושידות מתכת וזכוכית, מתלה מתכתי, מיכשור טלויזיה חשוף, מראה גדולה חשופה.... וכו.

תתחילי בוילונות שקופים ורכים על החלון. המשך בתכנון רהיט מותאם לנישה במקום שידת המגירות שלא שייכת לכלום. הייתי עושה משהו מעץ טבעי. ובאותו עץ גם הייתי עושה מדפיה על הקיר של הטלויזיה ש"תבלע" את כל המכשירים הללו. הייתי גם מתקינה מראה במסגרת במקום המראה החשופה.
את מתלה התיקים/מעילים הייתי מוציאה מהמעבר, ועושה מתלה על הקיר או בפינה שאינה מעבר.

בנוסף הייתי צובעת את הקירות בגוון קצת יותר חם מהלבן הזה.

didosh3

New member
לא מעצבת פנים, אבל..

ניסיתי לצייר מה שאני חושבת לגבי סידור הרהיטים, דבר ראשון. ( בגלל שאין מידות לא בטוחה שמסתדר)
קודם כל כדאי שהמיטה לא תחסום את החלון. אח"כ רוחב הכוורת/ סיפריה הוא הצר ביותר, ולכן שיהיה מול המיטה בקיר הקטן.

בנוגע לעיצוב, אז חסר וילון + שטיח, ייתן המון לחדר ניטרלי שכזה. מדף עם אקססוריז מעל המיטה. לא דברים חדים/ כבדים. לחלופין- תמונה כלשהי.

liatka

New member
תודה רבה רבה על ההשקעה

ועל הסקיצה שהעלית.
זו אכן תוכנית שהייתה מועדפת עליי אבל הכוורת תחסום את החלון ולכן מצאנו רק 2 אפשרויות לסידור החדר (שרשמתי קודם) והמיטה היא במקום שהיא כרגע.
החלון נפתח הצידה ולכן גם לא אפשרי להעמיד על הקיר של החלון משהו גבוה.

אשמח לשמוע תגובות נוספות.

שבוע נפלא

אפילו שאינך מעצבת פנים

עצות נכונות כולן ואין לי מה להוסיף למעט זה שהייתי מכניסה צבע נוסף לחדר כדי "לעורר" אותו קצת. המשלים לכחול הוא כתום כלשהו וזהו.

מרמרון

New member
אני הייתי עוברת לגור בחדר של הבן

מה הבעייה? מקסים מא' ועד ת'
הדבר היחיד שהייתי עושה -פרקט או שטיח
זהו!
רואים שהכל נבחר בקפידה, לכל הרהיטים יש שפה משותפת, אפילו טפט יש
ומה יותר מהצמחייה שבחוץ שמכניסה ירוק בעיניים ?

זה מה שיש לי להגיד...

ravitrod

New member
חדר שינה

הי,
אני מתייחסת לחדר השינה שלכם, שכן הסקיצה שהעלו כאן היא אכן נכונה ביותר. המשמעות של העניין שאולי תשקלי להחליף את הכוורת.... וכמובן וילון, שטיח.... הכל נכתב היטב.
חדר השינה שלכם ריק ומונוטוני, אך בהחלט יש פוטנציאל.
מבחינת צבע, ממליצה על גוון מוקה של נירלט 0196. נעים, חם, ובהיר. טפט בקיר ראש המיטה יוסיף המון! שילוב של צבעים רכים (תכלכלים, סגלגלים, ירקרקים....) עם מוקה. מצעים בהירים, כריות נוי.
אפשר לרפד את ראש המיטה ולהעניק לו מראה חם יותר. לבחור בד בנחלת בנימין ולתת לרפד. העלות נמוכה יחסית להחלפת המיטה:)
סלסלות יפות בשידות הצד במדף התחתון.
על השידות להניח אביזרים יפים- שעון מעורר, מנורת לילה עומדת, עציץ קטן....
הוקמודה שלך היא למעשה ארגונית משרדית וכלל אינה מתאימה לחדר שינה. ממליצה להחליף ולרהיט נמוך יותר. מעליו לתלות מראה או לחילופין קומפוזיציית תמונות משפחה/ אווירה/ שאריות טפטים..... כל דבר שיתאים.
במקום המראה על הקיר, מראה עומדת ממוסגרת עם בסיס.
לגבי הפרקט, באופן אישי מעדיפה פרקט עץ טבעי, אך אם התקציב אינו מאפשר, פרקט לימינציה איכותי בגוון בהיר (שמנת בהירה משופשפת למשל).
ולטפל בחוטי הטלויזיה!
בהצלחה!

ravitrod

New member
עוד דבר....

הטלויזיה תלויה גבוה מדי. הגובה הנכון הוא החלק התחתון שלה צריך להיות בגובה העיניים כאשר אתם צופים נשענים.
פריט ריהוט קטן מתחתיה, לשלב בו ספרים, יעניק לחדר השינה אווירה, ויהווה מקום לממיר:)

liatka

New member
מקפיצה צה צה צה....

מעצבות יקרות אשמח לחוות דעתכן..נדחקתי ממש ממש ממש אחורה

מרי פופ

New member
קיבלת עיצות נכון, אין הרבה מה להוסיף

החדר של הבן, הבעיה מתחילה מסידור לא נכון שלו.
הדברים בחדר נכונים, אבל מיקום המיטה ושולחן הכתיבה אינם נכונים.
אני מבינה שאין מקום לספריה בסידור הנכון של החדר (כפי ששורטט פה), אבל בגלל שרכשתם רהיט במידות לא מתאימות כל החדר "נתקע".
לגבי סטיילינג, צביעה בצבעים חמים יותר בשני החדרים, וילונות, תמונות וכו'... תפתור את ה"בעיה".

מורטלש

New member
יעוץ

החדר שלכם: גווני הקירות הקיר שאליו צמודה המיטה צבע נס קפה או ורוד עתיק
שאר הקירות שמפניה. בכל זאת שיהיה יותר אור

לשים וילון עדין בצבע כתום בהיר זה יתן חמימות לחדר
ריצפה כפי שכתבת אתם מחליפים הגוון שיהיה בהיר
את השידה שישנה הייתי צובעת לצבע חם יותר כי באמת זה נראה שידת משרד ולא חדר
או מחליפה בשידה מראה יפה בצבע עץ
את קולב הבגדים אם זה מאסט אז להחליף אותו לקולב דקורטיבי וניתן לחפש בחנויות של דברים יפים לבית הרמוניה וכו'
אולי אפילו באותה צבע של השידה

השידה ליד המיטה הייתי שמה עליה מנורה בצבע לבן מעורב עם שני כדי להכניס צבעוניות לחדר
וכמובן מצעים וכריות נוי בהתאם.

תמונה יפה בצורת מלבן מעל המיטה.
מקווה שעזרתי

מאוד קשה לייעץ רק מתמונה אבל משתדלים.

לגבי החדר של הבן
הטפט יפיפה הבעיה בארון כפי שכתבו לך. היום יש אפשרויות מדהימות לטפטים יפים לארונות מעין אלו
אפשר להוסיף שטיח בצבע קצת אחר מכל הצבעים שבחדר ניח ירוק פיסטוק עם חום זה גם יתן חמימות ושינוי
ולהוסיף תמונה ליד החלון של הדמות האהובה עליו כמו ספיידרמן ?

למעלה