אשמח לדעתכם על נטורל באלנס

fi0na24

New member
אשמח לדעתכם על נטורל באלנס

המלצות, הסתייגויות וכו'..

2המרפא

New member
עשה מצוין לקטנה שלי

ואני מכיר כמה אנשים אחרים מאוד מבסוטים מזה. לגדול אני נותן רק קאנין קוויאר דגים אבל לו יש קיבה זוועה אז אין ברירה אחרת.

fi0na24

New member
חחחח מצחיק אותי שהגדול שלך בגודל של הקטן שלי

2המרפא

New member
אפילו לא

אולי במשקל הם אותו הדבר אבל בנפח גריזלי הרבה יותר.
ואני בניגוד אלייך מגדל כלבים לא ג'ירפות

EvilKidZ

New member
לנטורל באלנס יש יתרונות וחסרונות..

לפי דעתי היתרון הכי משמעותי הוא בתמחור, המחיר משתלם ביחס לתמורה ולנפח שמקבלים. בנוסף לזה, הדגנים והפחמימות מאוד איכותיים.
החסרון העיקרי קשור למפעל שמייצר את הפורמולות של נטורל באלנס, מדובר על מפעל ייצור בעל כמות החזרות (Recalls) יוצאת דופן, בשנה האחרונה המפעל רשם שישה ריקולים, נתון שצריך להדאיג כל אחד שרוכש מזון שמיוצר ע"י המפעל הזה.
מעבר לזה, המרכיב הראשון ברוב הפורמולית מגיע ממקור צמחי, בד"כ תפוח אדמה או בטטה, ובכלל, אחוז הבשר מאוד נמוך. בקשר להשפעה של המזון, הכלב שלי הסתגל לאוכל מאוד מהר, היציאות היו מצויינות, למרות שהכמות המומלצת לא השביע אותו ונאלצתי להוסיף כמות מכובדת שגם הותירה אותו רעב. אם מחפשים אוכל במחיר נמוך ומשתלם, הייתי בוחר כבר בריגל, למרות שגם אותו ניסיתי והחלפתי בעקבות ריח מוזר שהגיע מהכופתיות, אבל תקחי את עניין הריח בערבון מוגבל, יש כאן אנשים שמאכילים בריגל ולא שמעתי מהם טענה בנוגע לריח של האוכל.

הריח באמת לא נורא..של הכבש אורז

הבעיה שלי שהכלבה שלי התחילה עכשיו את הריגל (שבוע וחצי) ומגיבה עם טונות של יציאות...
חשבתי להעביר אותה אולי לסלמון של ריגל..ושם, להערכתי, יהיה ריח אממ הרבה יותר חזק..
הציעו גם לי לנסות את נטורל באלנס ברווז או צבי..ושוב, מוזר מאוד עניין כמות ההחזרות.. יש לך מושג למה זה קורה?

ושאלה שאולי לא שייכת, זה נשמע הגיוני שבסוף פעילות מאומצת, לא משנה איזה אוכל היא אכלה (קרה עם כל המזונות שניסינו עד היום), נפח היציאה גדלה והופכת רכה יותר מהממוצע?

עמית184

New member
אגב, אני עכשיו באמת החלטתי לגוון ועברתי לריגל

סלמון וזה אחרי שנתיים שבהן הכלב שלי אוכל רק ריגל כבש ואורז. הסלמון טוב לו גם לעיכול ומוציא צואה מוצקה (להבדיל מההודו במקרה של הכלב שלי שגורם לו לצואה רכה מאוד). שווה אולי לנסות (אבל הייתי גם ממתין עוד קצת וגם מצמצם מעט את כמות ההזנה היומית, כמו שהצעתי לך כבר).

הגיוון הבא ברוטציה שאני רוצה להתחיל (מומלץ כל חצי שנה לגוון את מזון הכלב - הן מבחינת מקור הבשר והן מבחינת היצרן) יהיה אולי בלקנדו דינר, שגם הוא ברמת מחיר דומה (למרות שכאמור עושה לי רושם של נחות יותר מבחינת האיכות).

EvilKidZ

New member
בהחלט הגיוני, פעילות גופנית..

ממריצה את ההתכווצויות שמתרחשות בעת מעבר המזון למעי הגס, כתוצאה מזה הגוף לא מצליח לספוג את הלחות מהחלק האחרון של הצואה, מה שיכול לגרום בסופו של דבר ליציאה רכה כפי שתיארת, זאת לפחות דעתי. בנוגע לכמות ההחזרות, שאלה טובה שלאף אחד אין תשובה, לפי דעתי צריך לסגור את המפעל הזה לצמיתות, הרבה צרכנים בארה"ב מחרימים כל חברה שמיוצרת ע"י המפעל הזה, ובצדק. בארץ קיימות שתי חברות שמיוצרת ע"י המפעל הזה (דיימונד), נטורל באלנס ו-TOTW.

גם אני מאכילה בנטורל באלנס

יש כמה פורמולות. אני קונה זו ללא דגנים.
אגב, יתרון תמחירי - לא בטוח. שק של 12 עולה 375. האם זה יתרון? לא יודעת.
אין בו צבע מאכל והוא לא מלא שומן.
לא עושה גזים.
אני נעצרתי באוכל הזה כבר 3 שנים.

2המרפא

New member
12 קילו 375? נראה לי הגזמת

הם רובם מתומחרים באזור ה300 ל14. 375 ל12 זה יותר ממה שאני משלם על הקאנין קוויאר דגים וזה יותר מאשר ארת'בורן.

Lורליי

New member
אפשר לשאול כמה באמת אתה משלם על הקנין דגים?..

המכשפה דיי עושה לו פוזות...
אבל נראה מה יהיה..

2המרפא

New member
360 ל12 אבל לא הייתי נותן אותו אם לא היה צורך

לדעתי עדיף בשר וגם גוגל נשאר ממש רעב אם אני רק נותן לו לפי הכמות המומלצת וצריך לתת לו הרבה יותר.
הוא גם לא מעלה משקל למרות שהוא אוכל המון הוא אפילו הוריד קצת כשהאכלתי אותו פי 1.5 מהמומלץ אז עכשיו אני נותן לו פי 2 מהמנה המומלצת והוא קצת העלה משקל. הוא כלב מאוד מאוד פעיל אבל עדיין הייתי מצפה שהוא יעלה משקל, מדובר על פיטבול צעיר שצריך עוד להתרחב.
הסיבה היחידה שאני נותן לו את זה כי הקיבה שלו סופר סופר רגישה והוא פשוט משלשל כל אוכל אחר שניסיתי.

Lורליי

New member
כבר קניתי אז ננסה...ליבי ממילא לא אכלנית גדול

גדולה...
לא ברור לי איך אני "נופלת" על כאלה...
בנתיים היא מעדיפה לא לאכול...
נראה מה יהיה בהמשך...

סליחה טעיתי - 275 ולא 375

טעיתי גם במשקל - זה 13.6 ק"ג

הפורמולה נקראת:
limited ingredient diets
grain free
potato &duck
מכיל 21% חלבון

DGHM

New member
אנחנו באמצע השק הראשון

נטורל באלאנס לייט
בגלל שעברנו רק חצי שק, קשה לי לומר לך איך ההשפעה על הפרווה וכד' אבל היציאות ממש ממש טובות.

למעלה