אשלי ומרי קייט -לא רוצה!

אשלי ומרי קייט -לא רוצה!

"לא רוצה! לא רוצה! לא רוצהההההההההההה!" זה המשפט המקובל ביותר על נערים ונערות בגילאי 12-18. "תורידי את הזבל", "לא רוצה." "תסדרי את החדר," "לא רוצה." "תשטפי כלים", "לא רוצה". זוג המילים האלה הוא התירוץ המושלם לעצבים של גיל ההתבגרות. חם לכם, קר לכם, משעמם לכם, כואב לכם.... מה לא? לאשלי ומרי קייט זה בטח לא ככה. יש להן גם עבודה וגם לימודים וגם צרות של מתבגרות. הן חושבות שהן שמנות, מכוערות, לא מפותחות, וכל הבולשיט שמתרוצץ להן בראש(זה ההורמונים זה לא השכל הישר שלהן). תחשבו על זה שלנו ילדים נורמלים, צריכים להתמודד עם זה כל יום וכבר קשה לנו! תארו לכם מה זה בשבילן. לעבוד. הן צריכות לעבוד. לחשוב על כל דבר שיקדם את המכירות. אז מה אם יש את רוברט בשבילן, בסופו של דבר הן צריכות לאשר את מה שהוא מציע. ואני לא מבינה, אני פשוט לא מבינה מאיפה יש להן את הכוח? עם המעריצים שנדבקים להם לתחת יום וליל ועם העצבים שפוקדים אותן. אנחנו נשב בבית נראה טלוויזיה ועל כל דבר שיבקשו נגיד "לא רוצה" ובזמן שאנחנו נעשה את זה הן ישבו על סט הצילומים ויגידו: "מיד אדוני הבמאי" (סתם בשביל הקטע, אל תקחו את זה ברצינות). מה שהרגע כתבתי יכול ללמד אותנו שבחיים לא מקבלים הכל לפירסום יש יתרונות וחסרונות והאחריות שיש עליהן לא נמצאת עלינו. אני מקווה שזה ייתן לכם/ן לקח על מה שאנחנו צריכים לעשות כשמבקשים ולחשוב מה מרי קייט ואשלי היו עושות. אומרות "לא!" או שהן היו לוקחים את זה בכיף ואומרות: כן."

מצד שני...

הן יכולות להגיד לרוברט ת´ורן שהן מפסיקות עם משחק ושנמאס להן ושהן פורשות, לקחת את הרווח (העצום והבלתי ספיר) שלהן, ותאמיני לי שתוך שנה שנתיים מספר המעריצים שלהן ייפחת ב-70% לפחות...

למעלה