אשליות-פוסטר מזוייף לסרביבר סיריס..

Sid

New member
!

גם היום לא הייתי מתנגד לכזה פיוד ועוד בקרב הישרדות 5 על 5. חבל רק שאין מי לשים בNWO כי כולם כבר מזמן עברו את זמנם...

BeN ShaDe

New member
תגובה.

אלוהים , זה יהיה ענק. תוסיפו ל-DX את אורטון , הוגאן יקים מחדש את NWO ויהיה לנו משהו ענק פה.

Dream Tim

New member
איך יוסיפו ל-DX את אורטון?

אני מניח שאתה יודע מה קרה עם אייץ' ואורטון סטורליינית, לא?

BeN ShaDe

New member
אני מניח שאתה יודע מה שקרה עם...

אייץ' ויוג'ין סטורליינית? אייץ' ומייקלס סטוריליינת?

Fat Man Walking

New member
../images/Emo45.gifאם הפיוד הרצחני של מייקלס-טריפס

שהכיל מלא קרבות אלימים מכל הסוגים לא הפריע לכותבים לאחד אותם, אז פיוד של כמה חודשים בין אורטון לאייץ' גם לא אמור להפריע להם...

Dream Tim

New member
נו אז..?

כל הזמן של-WWE יש חורים בעלילה, אז האוהדים באינטרנט כועסים. אז עכשיו אתה -מציע- סטורליין שכולו עם חורים בעלילה?

שי מילר

New member
מנהל
בשביל שזה יקרה,

צריך שאורטון יהיה פייס. אורטון בעצמו יודע שהוא סאקס כפייס.

Raz Bob Marley

New member
מה ענק? איזה ענק?

אתה באמת רוצה את הוגאן, נאש, הול שוב ב- WWE ומקימים את NWO? לא רק שהסטייבל המחודש שלהם ב- 2002 היה גרוע, גם הסטייבל הזה היה גרוע בכל סוף שנות ה- 90 ב- WCW- אז עכשיו הם יהיו טובים? רק מלחשוב על פיוד בין שני הסטייבלים, ובכלל לחשוב על קרב ביניהם, אני מקבל בחילה. תודה לאל שהפוסטר מזויף...

מחזירים את NWO חייבים את הול

רייזר ראמון הבן אדם הכי תותח שהיה בWWF אי פעם אם היה באמת פיוד בין NWO לDX אז רייזר רמון מול שון מייקלס זה תמיד קרב תותח לדעתי רמון הוא האלוף הבין יבשתי הטוב ביותר שהיה

שי מילר

New member
מנהל
הוא גם שבר שיאי השתכרות.

הוא היה כ"כ שיכור שקווין נאש אמר לו: וואו, סקוטי בוא נישאר ידידים..

LIADSES

New member
לצערי הוא היה האלוף הבין יבשתי

הטוב בכל הזמנים ולא יותר מזה.. חבל שלא העריכו אותו מספיק..

MOR149

New member
לך תחפש אותו נראה אם תמצא אני שמעתי

שקווין נאש כבר התייאש מלחפש אותו. הוא נעלם לאיזה חור בטח רק משתכר כל היום.

chris benoit1

New member
הוא בקרוואן שותה אלכוהול

בכסף שנשאר לו הוא שותה אלכוהול ומזמין בנות..אתם יודעים איזה

yami 777

New member
NWO של שנות ה90 גרועים?

הדבר היחיד שלדעתי גרם לWCW לעבור את הWWE ברייטינג והסטייבל הכי דומיננטי שהיה וגם כנראה הכי טוב(אולי ההורסמן המקוריים עדיפים אבל לא יצא לי לראות אותם)גרועים?. אני מסכים איתך שרובם בזירה לא היו מתאבקים מעולים אבל עדיין הם היו דומננטים יותר מכל סטייבל אחר תוסיף את זה שיש מתאבקים יותר משעממים מהם בכמה רמות|שיעול|בריאן דניאלסון|שיעול|

שי מילר

New member
מנהל
אני חושב (בטוח) שהוא דיבר על סוף

שנות התשעים. אתה יודע, כש 80 אחוז מהרוסטר היו קשורים איכשהו ל NWO וכבר הצופים איבדו כיוון.

למעלה