אשכול תאונות דרכים שבועי!

דידי!!!!

ב"ה דידי, הפורום שר לך בעיניים מלאות דמעות, ובקול חנוק מבכי..: אל תלך ממני, כי אני לא יכול, אני לא יכול לישון..... (תדמין ששרית חדד שרה לך את זה, ותשאר!)

Kיציק תודה אבל לא תודה...

ב"ה שרית חדד? בעעעעעעעע איציק עכשיו כאילו אתה מנסה להיות נחמד אליי? אה הבנתי אותך אתה כאילו נחמד אבל אתה עושה את זה אתה לא רוצה באמת שאני יהיה פה... אני יודע..

ש ר ה

New member
מיטל טל..

היא שרה "אל תלך ממני כי אני לא יכולה..אני לא יכולה לישון" ואם כבר..אתה אמור לדעת..זה היה מלאזמן..בתכנית של דידי הררי

ל י מ ו ן

New member
מה????????????

ככה אני צריכה לדעת על זה? מה קורה לעולם הזה? דרך הגב התאדפת מהמסנג´ר כליל...

מה זההההההההההעע?

ב"ה אני מחובר עכשיו את לא פה.. מה את רוצה תיתחברי ותדברי איתי אם בא לך.. אני פה עד 11:15

ש ו נ י

New member
יוווו ../images/Emo12.gif אמל´הההההההה נחשששששששששש

קוברעעעעעעעעעע יומולדת שמח בעצם לא שנה טובה זהו זה שנה טובה המון אהבה כתיבה וחתימה טובה (בבקשה אל תכיש אותיייייייייייי) אובהתתתתתתתתתתתתת שוני

שוניייייייייייייייייייייייייייייייי

על מה מזל טוב ..... אולי אני לא מעודכן....;) שנה טובה גם לך המונמון הצלחה ו... מזל טוב ....

התמ-ים

New member
דידי, קצת אופטימיות !!!

עכשיו עברתי ברחוב, עשרות מכוניות עברו שם - בלי תאונה אחת !!! מאות אנשים חצו את הכביש, אף לא אחד מהם נדרס !!! ומדובר בכביש סואן, אפילו יותר מהכניסה לכפ"ח !!! אז קצת אופטימיות !!!

אני מאוד אופטימי...מאוד!!

ב"ה אבל מה הקשר בדיוק? לא היה תאונה אחת אז זה אומר שבגלל איציק לא היה תאונה? תחשוב שוב אחי..

דידי הודעה משמחת במיוחד בשבילך!!!!

ב"ה דידי, אתה כל הזמן מקטר שאני מביא ידיעות רק על אסונות, קח ידיעה משמחת!! בשדה כלב סמוך לחברון נהרגו ע"י צה"ל 4 מחבלים שהתכוונו להניח במקום מיטען. ספיישל עבורך, איך אני בשבילך??? :))

דידי עוד לא התעורר...

אני רק רוצה להגיד... שהכל יחסי... או שכן או שלא מה שבטוח אולי... חיים טובים ומאושרים

תהילה את בחופש?

ב"ה מה את עושה בבית? בת 16 כמוך צריכה ללמוד!! אחות של בת אל אפשר להבין אותה איך שבו :) חחח

Kיציקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

ב"ה תודה רבה רק עכשיו התאוררתי וכבר יש לי חיוך על הפנים.. :) חחח אני שומע שערבים מתים זה תמיד מעלה לי חיוך!!

למעלה