אשכול פטפוטי אקזיט!

../images/Emo32.gifשאלה../images/Emo163.gif

אם למישהו יש שירים של הלהקה "השבט" או "אמסטפ" פליז ששישלח לי מסר..אני צריכה שירים של הלהקות האלה!!!!!!!

avihay101

New member
היי לכולם חובה להיכנסססס

היי ממצב מי יותר חתיך יהדה לוי עופר שכטר או רן דנקר למי שמכיר אותו??????????????????????????????????????????????????????

hoshrat

New member
מלי במראה החדש../images/Emo8.gif

לקוח מהיידפארק-פורום אקזיט תודה לנטלי ששמה =]

ToXic BoY17

New member
../images/Emo32.gifעוד שבוע זה קורה!!!../images/Emo182.gif

|כוכב| אלבום האוסף מספר 1 של הכוכבת הגדולה ביותר יוצא! האלבום כולל 14-17 להיטים(תלוי במדינה)ו-3 שירים חדשים ובנוסף יש דיסק רמיקסים בונוס בחינם! וכמובן יוצא גם DVD של כל הקליפים שלה-20 במספרם! אז תנו כבוד! היא עבדה קשה כדי להגיע למעמד הזה של כוכבת ב-6 שנים ארוכות...הדיסק מסכם את כל השנים הללו 1999-2004. למי שלא הבין: Artist: Britney Spears Album: Greatest Hits: My Prerogative Year: 2004 Label :Jive Records Company: BMG אחרי אלבום זה נגמר החוזה שלה עם BMG שנחתם ל-5 אלבומים והיא תחפש חברה אחרת!

בוקר בוףף לכולםםםםםםםם

מה שלומכםם מושלמים שלי?!? איזה כיףףף לא הלכתי היום לביסססס אבל במקום זה אני הולכת לעשות זריקת דם
...אבל באצבע...אז אני יעבור את זה איכשהו!

פינקי4

New member
אני!

ללא ספק בכלל... אבל לא נראה לי שזה יקרה... לא בקרוב לפחות... אבל מה שבאמת מעניין זה הסיבה! למה הם לא מנחים ביחד יותר?!

M a R c E L a

New member
מורןןןן כנסיי

זאת טירן אני בביס זה לא הכינוי שליי אז אל תיבהליי \ בכל זאת ממצבב??

נראה לי שיש שתי סיבות...

1. בגלל שהם רוצים להוציא לעצמם את התדמית של זוג. 2. אולי בגלל שהם עושים בלאגן ביחד. יכול להיות לא?!?!?!?!?!

פינקי4

New member
אולי...

אבל יש פשוט המון שמועות עליהם שהם עדיין זוג.......... ממש לפני כמה ימים הייתה כתבה שזה הוזכר, ולפניה הייתה עוד אחת.... אז אולי הם לא מנחים ביחד בגלל שהם זוג והם לא רוצים לערב עבודה בכל מה שקורה ביניהם, מה שזה לא יהיה... או לא יהיה... חחח אין לי מושג, אבל זה סתם מעצבן כי היו להם את התכניות הכי מצחיקות ביחד....

למעלה